13чудоСВЕТА• 28 сентября 2025

Чому успішні брешуть, що все сама?

І ця брехня триває роками поруч з умовно успішним бізнесом. По типу «все сама», крик буквально в кожному інтерв’ю. Реклама образу жінки, яка всього досягла «сама». Певно, настільки талановита серед сірої маси лузерів. А потім зʼясовується, що за успіхом та «все сама» гроші чоловіка, коханця, батьків, гроші екс-чоловіка, покровителя тощо. Художниця, дизайнерка, співачка, власниця ювелірного бренду, власниця мережі салонів краси, актриса, список успішних та знаменитих можна продовжувати. За брехливою фразою «все сама» гроші й великі гроші, часто крадені або здобуті нечесним шляхом (можливо, не 100% в усіх випадках, але в більшості). Навіщо оця брехня «все сама»?
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляПідмітайло
У Гросу батьки забезпечені, дуже багато грошей в неї з дитинства вкладали. Вона теж не сама.
Тих хто талановитий і сам вилазить, швидко забувають
А я про те саме. Сам ніхто не вилазить, всюди треба фінансування.
Love_Love_Love_• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Сказала би, що любов. Ось так буває - закохалася. Саша Ніколаєнко в свої 28 гордо заявила, що покохала щиро 72-річного друга Трампа, та пішла за нього заміж. Чесно. Якось так. І красиво. Гарна пара!
Не може бо жила ось до недавна з іншим і всі про це знали.
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви в кожному коментарі дописуєте якісь дивні словосполучення: змиріться з тим
- але я не заздрю.
Мені взагалі плювати де вона це взяла і з ким вона спить. Просто історія в тему автора.
Дивні словосполучення? Вам подарувати тлумачний словник? У вас як раз білими нитками ваша заздрість успішному заробітку вашої знайомої.
Ой, знову словосполучення, знову ви не зрозумієте.
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
Знаєте, себе не похвалиш ніхто не похвалить
Мабуть. Може, їм так легше.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 сентября 2025
Дружина одного з працівників Київміськбуду дуже віруюча і намолила собі безкоштовну квартиру двушку в новострої. Сама. Молилась і має. Теж всім це розказує що сама!. А ви всі тут погано молитеся.
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дідок живучий попався, 20 років пройшло, а він ще не перекинувся. Що їй залишалося робити, хай хоч в 40 погуляє в своє задоволення.
Папина дочка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
«Покохала широ» 😂🤦‍♀️

Яка мила басня
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
До Білла Гейтса їм все одно далеко - той також починав в гаражі, бідолаха, але тато випадково був мільйонером.
Так. Тут і Маск згадався. Гарний хлопчина, дурний, правда, але гроші до грошей. Хоч не волає, що все сам.
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ага, конечно. То что Тесла не его детище - кто-то знает из широких масс? Он себя позиционирует как ее создатель. Но это мягко скажем не так
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Як це не волає, він же еталон ’успіху успішного’, здається, найбагатша людина на планеті. А починав, бідолаха, з ноутбука.
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну знову ви вибірково слухаєте. У вас якийсь перемикач, який тільки на жінок звертає увагу?
Ілонка як раз розповідав казочку про бідного хлопця. Але потім правда все одно вилізла. Якось невдобно получилось.....
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Він її в космос запустив, хто б ще до такого додумався?
Авторка так не вміє, тому і злостивиться.
Love_Love_Love_• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
жіночко, не судіть людей по собі. Я достатньо забезпечена людина і нерухомість і авто в мене на порядок дорожче, з дідами спати не приходилось, старе сало дякувати богу не нюхати.
Папина дочка• 29 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Где б вы еще так зарисовались как не на советчице 😂
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Та канєшна, що тут така жіночко тільки не розповість, статки в неї. успішний успіх хто вам оплатив? Чоловік заробив, а ви ноль без палички? Чи батьки забезпечили?
Ви ж підтримуєте думку авторки, тому, жіночко, далі можете не виправдовуватись. Заробила вона
Борисфенка• 29 сентября 2025
Коротше, автор, шукайте фінансування - або багатого родича, або багатого дідка. І одразу рвонете до успіху, будете потім іншим розповідати, який то талант завжди помітний у суспільстві.
Бо без папіка ваш талант помітять років через 200. Якраз Ван Гог згадався, його картини нині в топі.
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ще чогось згадався Ломоносов, пішки в лаптях прийшов у столицю і таблицю хімічних елементів створив.
У всі часи про таке волали - казку про Попелюшку почитайте.
А Менделеев что тогда придумал?
Снідаю авокадо• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
А дід - директором банку
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ длязабиякина
А Менделеев что тогда придумал?
А, точно, заплуталася в тих москалях, Ломоносов горілку вигадав, здається.
Love_Love_Love_• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ой всьо, йди діда собі шукай.
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну то може з цього і треба було починати? Чому у вас претензії тільки до жінок? Чи ви забуваєте, що пишете?
Бо в інформаційному просторі нині більшість відомих людей - жінки, молоді, успішні, популярні, от така хвиля несеться, і вони кажуть, що все самі. Мережа салонів краси, ювелірні бренди, дизайнери одягу, співачки тощо. І всі вони кажуть, що з нуля все самі, роботи валом і гроші рікою. Типу кожна так може. Але тут теми читаю, що звичайні жінки ледь родини можуть прогодувати, які там бентлі та мальдіви. А коли про зірок, які «все самі» викривається, що бізнес їх на гроші чоловіків/коханців/покровителей, то дивує, навіщо вони брехали, що все самі. Можна ж нічого не говорити в своїх інтерв’ю.
Снідаю авокадо• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
То Мендєлєєв і він не був бідним
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
То Мендєлєєв і він не був бідним
Та Ломоносов був в лаптях, вже розібралися.
Просто каралева• 29 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
А треба всім розповідати, що тато/коханець/чоловік накрав і треба десь відмити незаконні кошти?
Да. И расстрелять. Пора наводить порядок.
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Она ему аж три раза отказывала, но он взял её измором
Снідаю авокадо• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
А дід живучий виявився. Скільки років вже пройшло, а Саша і досі не вдова
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой всьо, йди діда собі шукай.
Поділіться вашим досвідом Я так не вмію.
PORKA• 29 сентября 2025
А что значит «сама»/ не сама? Родители оплатили мне учебу, по закону обязаны. муж обеспечил гражданством в стране, в которую давно хотела. А дальше заработали всё сами с мужем. Вместе учились, делали карьеру. Вместе купили недаижимость. Зарабатывали одинаково, сейчас я намного больше. Половина недвиги моя, плюс стабильный доход. Считаю что достигла всего сама
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
На конкурс краси треба, там переможете - і одразу заміж за мільйонера. Після цього вже й салон краси можна відкривати, не прогорить. Собі кругову підтяжку зробите.
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Та то довго, я хочу як лав-лав-лав
Вона каже, в неї на порядок більше і недвиги, і двиги і всього на світі. Я вже підраховую свою майбутні статки 🤑