13чудоСВЕТА• 28 сентября 2025
Чому успішні брешуть, що все сама?
І ця брехня триває роками поруч з умовно успішним бізнесом. По типу «все сама», крик буквально в кожному інтерв’ю. Реклама образу жінки, яка всього досягла «сама». Певно, настільки талановита серед сірої маси лузерів. А потім зʼясовується, що за успіхом та «все сама» гроші чоловіка, коханця, батьків, гроші екс-чоловіка, покровителя тощо. Художниця, дизайнерка, співачка, власниця ювелірного бренду, власниця мережі салонів краси, актриса, список успішних та знаменитих можна продовжувати. За брехливою фразою «все сама» гроші й великі гроші, часто крадені або здобуті нечесним шляхом (можливо, не 100% в усіх випадках, але в більшості). Навіщо оця брехня «все сама»?
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Таки да:-) але ж чому вони ліплять скрізь, що все самі? Це такий піар чи самообман?
Понты)
13чудоСВЕТА
• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ніхто ніде грошей на завод не скопив, це казки для злиднів.
Є капітал, є і успіх. Хтось вдало заміж вийшла, хтось підженився, як Пономарьов.
Авторка в ліжко до багатого стрибати не хоче, але успіху хоче. Могла б ще народитися у тата-бандита, але також не повезло.
Та не хочу я успіху та бандитів також. Мене дивує, що такий низький рівень журналістики (чи як назвати ці інформаційні матеріали, що створили з деяких людей так собі кумирів), що несеться від певних постатей «все сама». А потім відкривається, що брехня. Навіщо вони брешуть самі собі, а люди це зʼїдають?
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
А, точно, заплуталася в тих москалях, Ломоносов горілку вигадав, здається.
В его биографии тоже много брехни
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Та то довго, я хочу як лав-лав-лав
Вона каже, в неї на порядок більше і недвиги, і двиги і всього на світі. Я вже підраховую свою майбутні статки 🤑
Вона змолоду на конкурс краси сходила, батьки в Оксіорді повчитися відправили, чоловік сином мільйонера виявився. Розклала яйця у різні корзини, десь та й вистрілило.
Тіко не кажіть, що вам в Оксфорді вчитися пізно. Там принци водяться.
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
А дід живучий виявився. Скільки років вже пройшло, а Саша і досі не вдова
Он ещё и Сашу переживет
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Поділіться вашим досвідом
Я так не вмію.
У неё опыт по неграм🌚
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви у нас юна максималістка? Так влаштований світ, дитино - переможців не судять. Вдало вкрав - успіх успішний, невдало - сів в тюрму. Хоча й робив те саме.
А кумири потрібні людям не здібним, їм хочеться комусь заздрити. Як от вам зараз.
маминаБубочка• 29 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Бренд свой
Проплачена реклама хорошенько, блогеры, тиктокеры. А так китайское барахлишко, просто с небольшим тюнингом😼
Сквльки ви вже сумарно витратили на рекламу . Або скільки в місяць платите за рекламу?
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Та то довго, я хочу як лав-лав-лав
Найдите себе тоже негра и вперед
13чудоСВЕТА
• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Так, стоп. А почему вы приуменьшаете роль таких женщин в этих достижениях? До нее небось тоже было много других, но у них не получилось раскрутить. А у нее получилось
В тієї жінки, що чоловік депутат накрав в держави з оборонки, а вона стала власницею салонів краси… чи в тієї жінки, що художниця, а коханець так само в держави накрав, такі собі історії. Це ви називаєте «розкрутила»? І це для вас ок?
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Найдите себе тоже негра и вперед
Почекайте! Я записую!
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися?
Чи за діда?....
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися? Чи за діда?....
Папина дочка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Сабочка ти?
Ну кто ж вам виноват что вы голая и босая и за вами никого нет? 😂
Пишите больше - советчица все стерпит 😂
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Почекайте! Я записую!
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися?
Чи за діда?....
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися? Чи за діда?....
Или на конкурс красоты и замуж за деда, или на поиски 👀 негра🌚
Мона Лиза• 29 сентября 2025
Ответ дляДружная семейка
Бренд свой
Класс. Я тоже так хочу )) Денег немного есть, идеи по поводу товаров тоже, но страшно вливать в рекламу и рисковать. Был бы у меня Коля с деньгами, то дело бы не так сложно шло 😂 А так... поллучается, что надо ’все сама’ или ’Колю искать’.
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Колю надежнее, только не Колю Котлету🤣
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Треба знайти Колю і вкинути його гроші в розкрутку. А там як карта ляже
Папина дочка• 29 сентября 2025
Ответ длязабиякина
У неё опыт по неграм🌚
Она пару дней назад писала тут что у нее муж белый. И знает свободно 5 языков, и украинский один из них- так же свободный 🤣
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Головне щоб не бувші в ужитку секс іграшки. Не прогорить
маминаБубочка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Може, це Вєрунька Брєжнєва тему читає чи Олічка Полякова. Ці дєвочки все самі да самі. От і зачепило їх, що чоловіків до їхньої самостійної слави приплели. Я не ображаюсь. Дякую.
А ще туди ж маша єфросінвна, тоже вме сама
Мона Лиза• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Где бы его найти )) Особенно если немного за тридцать )) И характер не очень.
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ага, а бандит совсем не при чем
Папина дочка• 29 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Удалено администрацией...
Я у нее спросила : а какая мотивация вашему черному мужу учить украинский была?
Она ответила: а он в Украине жил - то какой язык ему учить?
в общем, странно общается дамочка
Радостина• 29 сентября 2025
Ответ дляПапина дочка
в общем, странно общается дамочка
Ей в каждой теме свои пять копеек невпопад вставить надо
13чудоСВЕТА
• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну знову ви вибірково слухаєте. У вас якийсь перемикач, який тільки на жінок звертає увагу?
Ілонка як раз розповідав казочку про бідного хлопця. Але потім правда все одно вилізла. Якось невдобно получилось.....
Я не відслідковую біографію маска с деталях. В усіх матеріалах, що потрапили мені, то він ніколи не заперечував, що з дуже заможної родини, маму завжди згадував, як заможну жінку. Про низи та все сам, не чула. Так, що привласнив колективний винахід собі, є, і ще купу всього щодо його особистості. Але про те, що бідосик все сам без грошей батьків, не чула. Так, тригерить під час війни тема з нашими «знаменитостями», які басні розкажуть, що з бідноти та все сама розкрутили успішний бізнес самотужки та кожна так може. А за лаштунками - то гроші, часто чужі.
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Авантюризму вам не вистачає. Почитайте книжку ’’12 стільців’.
13чудоСВЕТА
• 29 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Він її в космос запустив, хто б ще до такого додумався?
Авторка так не вміє, тому і злостивиться.
Визнаю, точно не вмію, заздрю.
забиякина• 29 сентября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Почекайте! Я записую!
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися?
Чи за діда?....
Аж розгубилася, стільки порад
Мені в оксфорд чи за негра?
як розірватися? Чи за діда?....
Думаете, так легко богатого деда найти? Таких давно расхватывают проворные дамочки
Борисфенка• 29 сентября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Визнаю, точно не вмію, заздрю.
А от не треба заздрити, треба захотіти його переплюнути. Запустіть в космос ’Ланос’!