Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Закуйовджена життям• 29 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та там вся шайка молодцы (( Вы думаете Порошенко просто наблюдал в сторонке? Гореть им всем
Я про офіційну частину, так скажемо, відповідальність за початок
Неофіційно там така шайка, що нам і не снилося.
Цукрові вишні• 29 сентября 2025
Мне 57 и с Мариуполя. Сейчас за границей. И я завидую вам, автор! Вы молодая и все у вас впереди. А я уже не смогу заработать на свое жилье
Гжегож Бженчишчикевич• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ви можете виїхати, без чоловіка. Багато жінок так і зробили, задля спокою дітей
+++
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
А мене бісить, що мій чоловік в ЗСУ, а Ваш вдома. І у мене теж маленька дитина яка любить свого тата, а тато її. І моєму чоловіку не світить ротація, бо молоді бички вдома никаються і його нікому замінить , навіть, на відпуску. І ще Вам хватає наглості розказувати , що Вас бісить.
Надеюсь, вы выходите регулярно с плакатами под ВР и добиваетесь ротации
Иначе, кто вас тут услышит ?
Сереженька 09• 29 сентября 2025
Егоїзм у чистому вигляді у вас, автор. Виходячи з вашої логіки вам заздрять і ненавидять ті, хто не має чоловіка поруч або втратив його чи в розлуці через війну; бездітні родини, які не можуть народити тому що ви маєте дитину, а вони ні; сім’ї з дітьми інвалідами через те що іх діти хворі, а ваша здорова; літні люди, через те що ви молодше і здоровіше; люди, які втратили житло, а ви маєте де жити. І так можна продовжувати до безкінечності. Єдине чому не будуть заздрити - це вашій злобі і заздрощам у бік інших.
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
Война з 2014
tanysha777• 29 сентября 2025
А пам´ятаєте, як ви тут заходилися піною і кричали, шо хуже нє будєт???
І єслі шото пойдьот нє так, то ви єво смєтьотє
Так ідіть, змітайте
Чи всьо так?
Тоді не нийте, інакше, вас влаштовує це беззаконня і вакханалія
Фуліганка• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Война з 2014
Вы с Донбасса? Сомневаюсь.
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
Да? Ну, попробуйте... У него в подразделении так ’по семейным’ один год не может уволиться, второго, с вырезанной почкой, ушитым кишечником, и почти не работающими пальцами с сентября 2023 не могут списать.
Мой родственник спокойно уволился, когда его жена получила травму ноги и две операции после . Причина - по уходу за ней. Детей у них нет. Это при том, что воевал с 2014 года, потом перерыв, потом с 22 снова до 25 года, не в тылу
Сейчас пока с ней, но и это временно
Или до её выздоровления или до её инвалидности, пока не известно, нога в аппарате на полгода. Сама себя не обслуживает
Minny• 29 сентября 2025
Автор, многие сейчас так живут. Большинство мужчин вообще дома сидят кто бел отсрочки и брони, ваш пока может ходить значит не так всё плохо с тцк в вашей местности, потому что у меня в городе за сигаретами не выйти под дом спокойно. Время идёт, ребенок ваш подрастет, у вас в области работают сады, выйдете на работу скоро, когда заняты будете меньше тревог и меньше в голове глупых мыслей, материально тоже сможете как-то на себя рассчитывать если что. Ну а так обнимаю, пейте что-то успокоительное и живите сегодняшним днём
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Пусть бухает с теми, кому помог. Мы рылом не вышли, с нами не надо)
Ну вот такая она, дружба с расчетом. То Вам выгоды нет, то друзьям - вот и конец дружбе.
БезПаспортаНеПродаю• 29 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
думаєте через 5-10-15 років уже можна народжувати, бо стане легше, краще? Жити треба зараз, а не колись там
То треба було шукати шляхи чоловіку для виїзду. Виїхати разом і народжувати вже там
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
если вам станет легче, осенью зимой в Европе обещают мощный вирус, а у нас будет лайт ,поскольку у нас выезд закрыт и к нам никто не едет, т.к война
Какой выезд закрыт? Не едет ? Да в Украине сейчас больше гостей за год, чем было за 30 😂
Про вирус насмешили.
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
А ще бісить, що однокласниця купила будинок під Києвом в такий час і теж в інсті понтується
Так вас всё бесит. Это к психологу
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляТріль підпільний
аутоімунне захворювання, наприклад
рак, остутствие почки , нет легкого
Твоя подружайка• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так а гроші на виїзд і на перший час де брати людям замордованим вже до крайнощів в середині країни? особливо якщо люди не молоді, або у області з роботю біда і зарплати посміховисько...
Чудо в декрете• 29 сентября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Автор, такі знайомі є у кожного. Я конкретно своїх в істі заблочила, не видалила, а саме там є функція ’не показувати історії і пости автора’. От і все.
А що я зміню? Таке було, є і буде.
Тоже самое, но только я после двух лет всё таки удалила нафиг, бесят прям, очень раздражает, поэтому для моего здоровья лучше бесповоротно удалить негативный для меня фактор.
любименькая• 29 сентября 2025
Відписатись від них
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
А ви чомусь зовсім не згадуєте як ваш сичоволий, випустив Гіркіна на Донецьк і той спокійно зі своєю армією поїхав окуповувати Донеччину, що мізків немає знати історію, з чого все почалося, правда? Як би він іх повбивав а не з путькой домовлявся, бабки заробляти то війна би не почалася у 14 році з окупацією, чи то інше?
Ви зовсім чудна?
Порошенко став президентом 17 червня.
Бої були в квітні.
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
А кажуть зе дурний і тупий
Але ж як виконує план путіна
От і черговий пункт - жабогадюкінг в стаді
Моя ж ти бубочка, це і є план зе.
За ким я буду?• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Конда полностью снимают с военного учета - риски минимальны)
Зараз не знімають, а хто обіцяє це зробити, брешуть.
З обліку знімає тцк, їх перевіряють за кожне списання, і вони не списують роками (це навіть стосується ветеранів).
Вкаблучках• 29 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Всі місця в аду зайняті виборцями зелені.
Ця біомаса привела війну в Україну
Екатерина27• 29 сентября 2025
Ответ дляСито для думок
да. моя кума так и сказала каждій сам за себя. купив при этом своим мужу и сыну выключення и выездные всю войну
А что вы от кумы ждали? Что она и вашему мужу купит?
вкрации• 29 сентября 2025
Ответ дляФуліганка
Удалено администрацией...
Миззери• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А это не номера раздавать надо, а вписаться самой за подругу и быть полноценным посредником. Перевожу вам услышанное
Ну это такое дело , муж выехал совершенно легально не заплатив ни копейки , консультация с военным юристом была с олх ) это все
Куча знакомых думают взятка , или связи
Потому что на афишировал проблемы со здоровьем, дала когда откровенно говорил какая проблема и как выехал -ну да, ну да
Типа верим, верим , ага
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
У вас много так уехали за последний год ? У меня нет, но круг общения огромный, много мужчин выехали
Но, это все было 22-24 года. Причины разные, от липовой инвалидности мужчине, но нюанс, я уже писала выше, что теперь каждый год подтверждать нужно, даже если руки или ноги нет, до ухода за бабушкой, тёщей, мамой
Один выехал по зрению жены, хотя она сейчас за рулем прекрасно ездит
При том, все эти бабушки были вполне себе ещё здоровы, потом домой возвращались. Возможно им и помогли сделать доки, но какая-то причина на эти доки была.
Так это все и раскручивается с диагноза.
Но, в 25 году таких не знаю, кроме семьи трое детей и второй семьи -усыновление
Можете попробовать через усыновление ребенка, может финансы вам позволят пройти эту процедуру
автор Залізна пані • 29 сентября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Мій знайомий втік, ще і фото виставив в горах
Доктор Хаос• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не про горы сейчас, а про легальный выезд через пункты. Вы через горы можете хоть завтра, но до гор ещё доехать нужно.
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Ну вы уж точно из тех, кто с радостью в гостях примет, и хлеб-соль, и рассказы о новой прекрасной жизни послушает. На таких мир держится.
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
А причем тут 25 год? Это все делалось гораздо раньше.