Конотопська відьма• 28 августа в 16:18
Чоловік виїхав, а я не хочу
Самі ми переселенці зі сходу, з початку війни жили в іншому місті на заході країни. Чоловік нещодавно раптово зміг виїхати з країни, зараз хоче щоб я з дитиною переїхала до нього (давайте не розводити патріотосрач на цю тему). Я ж за ці роки обзавелася новими знайомствами і взагалі звикла до нового місця і знову переїзжати туди, де нікого і нічого не знаєш, зовсім не хочеться. Пропонувала варіант щоб він жив неподалік від кордону і ми його навіщали - не хоче. Плюс ще й країна така - Румунія, зовсім не тягне.
Прямо руки опускаються, не хочеться ані збиратися, ані щось інше робити від думки, що треба їхати
Вероятненько• 28 августа в 16:19
Разводитесь. Подавайте на алименты. Так честнее, чем «мы бы его навещали».
Марфа Українівна• 28 августа в 16:20
Ну що ж. Отже, висновок - нові знайомства дорожче аніж чоловік.
Сімї немає, отже питання закрито
Скляна миша• 28 августа в 16:20
Я в Польшу переехала по настоянию мужа. И жалею. Хочу назад
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:20
Ответ дляя Кукарача
В Румынию я бы тоже не хотела. Выезжайте в другую страну
Пропонувала Іспанію, говорить високі податки
Я не Тролль• 28 августа в 16:21
Ну привыкли раз, привыкните и ещё раз, ну или разводитесь и тусуйтесь с новыми знакомыми
Вероятненько• 28 августа в 16:22
Ответ дляКонотопська відьма
А кем бы вы работали в Испании? Или на что вы ориентируетесь при переезде?
Хвець-тець• 28 августа в 16:22
А дети есть? Для меня, наличие детей в корне меняет ситуацию. Если вы не хотите ехать, то имеете полное право на это, но, если есть дети, то они должны жить спокойно.
Мадам Подлинник• 28 августа в 16:23
Сегодня у нашей знакомой в 5-ти этажке погиб 14-летний сын. Может о ребёнке подумаете, а не о своих знакомых.
Хвець-тець• 28 августа в 16:23
Ответ дляSo_so
Может это ребенок от первого брака у автора
А какая разница? Любой ребенок иметь право жить без войны.
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:23
Ответ дляХвець-тець
Так, є син, від цього браку
Мадам Подлинник• 28 августа в 16:24
Ответ дляКонотопська відьма
Так, є син, від цього браку
Очень странно, что отец ребёнка не настаивает на его переезде.
Хвець-тець• 28 августа в 16:25
Ответ дляКонотопська відьма
Так, є син, від цього браку
Я вывезла детей сразу. Мне безумно сложно, муж в Украине, но дети живут спокойно, ходят в школу.
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:25
Ответ дляМадам Подлинник
Він як раз хоче, щоб ми до нього переїхали
Вероятненько• 28 августа в 16:25
Ответ дляСижу_и_плачу
не повезло мужику....
Почему? Он смог выехать. Каждый начнет свою отдельную жизнь, главное что все живы.
Мадам Подлинник• 28 августа в 16:25
Ответ дляКонотопська відьма
Вы можете отвезти ребёнка ему, а сама возвращаться к подругам.
Конотопська відьма
• 28 августа в 16:26
Ответ дляХвець-тець
По нашому місту за весь час нічого майже не прилітало, тому за безпеку я не хвилююсь. Тут вирогілніше в дтп загинути ніж від прильоту, від долі не втечеш
Galina_vinsport• 28 августа в 16:26
Ответ дляМадам Подлинник
Это ужасно 😭
ИграйМойГормон• 28 августа в 16:27
Цікава ситуація. Саме автор має кидати все своє налаштоване життя щоб вберегти сім´ю.
Вероятненько• 28 августа в 16:27
Ответ дляКонотопська відьма
А чего тогда поехали на Западную, жили бы где жили, раз от судьбы не убежишь
Хвець-тець• 28 августа в 16:27
Ответ дляКонотопська відьма
А сколько ребенку? Чего хочет он?
Нічний дожор• 28 августа в 16:28
Ответ дляИграйМойГормон
Точно. Надо чтобы муж вернулся и в мобилизацию.