Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
Чудово знаю, дата ’заснування’ типу, тоді був референдум. А якби не підтримали і розігнали шайку то нічого не було б.
ти ба, як на ходу викручуєтесь))) а правда одна: ненавидите Пороха, бо не повівся і вся Україна не стала в в 2014 днр, що власне на той момент так би і було.
Бабка-ежика• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я серйозно. Таке кодло приїхало. Одні проблеми від них
ну для чого ж так про мою рідну Полтавщину?
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Так это денег стоит, а Вы жлобитесь.
Куда платить? Я сказала хоть что-то о деньгах?
Большой секретик• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Конда полностью снимают с военного учета - риски минимальны)
зараз повністю не знімають. принаймні всі знайомі тимчасово тільки змогли знятися. це чи з кінця 24 чи 25го року так почалося нача
КАПСЛОЧНИЦА• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
https://www.facebook.com/share/p/1RBoLbC17X/
Ось тут спогади свідка захоплення адмінбудівель.
Можна освіжити пам´ять на прізвища тим, хто вмикає режим сніжинки.
І стверджує, що без Гіркіна цього створення не було б
Большой секретик• 29 сентября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А у вас действительно много в окружении людей которые не просто выехали, а туда-сюда катаются?
У меня широкое окружение, но такой только один…
я не Ольга, але відповім, в моєму оточенні навпаки більшість саме туди-сюди катаються, і ніхто не виїхав. бо тут робота, бізнес, гроші, майно, сімʼя, комфорт, а там все з нуля і ти ніхто і ніщо
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Это Вы про друга так? Тогда неудивительно, что с Вами никто не желает иметь дела.
А о чем дружить?)
Атиква• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
Хех..Когда ж оно будет, хорошо...Надежды нет уже.
А давайте честно? Вы из какого города? Я из Днепра.
Вот мы ни разу не в блокадном Ленинграде и слава Богу. И это не к тому, что я кого то оправдываю.
А к тому, что наши прабабушки, бабушки, прадеды и деды хапнули намного хуже . Они во вторую мировую охватили по полной. Так что ...живы будем- не помрём)
Большой секретик• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
У вас настільки відірвана від реальності розуміння того як це все робиться що просто дивно читати) Ви в курсі як часто зараз тре а ходити в тцк оте все оновлювати? У вас точно не вистачить грошей, якщо ви не можете навіть кінці знайти. Щас ті, у кого є на це умовні 20 тисяч, роблять і тікають. Туди сюди їздять ті, хто оперує сумами з +одним нулем, або залучений у теми серйозні
нічого не треба оновлювати постійно, що ви мелете? якщо встигли все зробити правильно вчасно і знялися повністю з обліку - нічого не треба оновлювати.. тільки штрих код в 24му році отримати
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
В кассу или на расчетный счет. Вы ж написали, что это бизнес)
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А о чем дружить?)
Та да. Если с друга нечего поиметь, то нах.. нужен такой друг)
Большой секретик• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А о чем дружить?)
я не знаю чи вдасться вам все зробити як хочете, але ціни зараз огого... останнім чула близько 18-30 тис дол. а ще й хлопнули людину яка робила ці доки коли він був з доками, то ще 50 попросили за те щоб доки пропали зі справи.
короче і без грошей і без доків лишилися
реально зараз з цим велика дупця
Банка з медом• 29 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Нічого не зрозуміло))) Бо це була територія Яника, звичайно там все було проросійське, що з його подачі там все відбувалося, але факт є, що Донецьк не відбили і доли змогу зайти і в кінцевому результаті там і залишитися. Бо прийшов до власті потрох і все замяв
рукиЖимолости• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
Соображалочка• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не хочу покидати чоловіка, люблю його і у нас маленька дитина, яка любить його
А что у вас за мащахизм? Вы спецом смотрите инстаграмм чтоб съедать себя.
Я вообще инстаграмм не смотрю, не понимаю зачем он вам, если только вы не блогер или продавец-покупатель.

У меня все знакомые, кто хотел, выехали. Это не стоило больших денег. В 2022 году, до июля, мужчины 35+ поступали в польские вузы и спокойно выезжали,типа, на курсы польского. Там что-то в районе 1000 евро стоило ’обучение’. Ясен пень, что мало кто потом учился в вузах. Пошли работать или поехали в другие страны.
Вашему кто мешал так выехать? Чего вы законы не читали?
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
рукиЖимолости• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
Твоя подружайка• 29 сентября 2025
Автор тримайтеся, можу зрозуміти вас бо маю родичів там і знаю не по чутках про те що Полтавська область ще до війни була найгіршою по якості життя населення у країні, а тут ще і війна, не виїздні чоловіки нема змоги адекватно поїхати родиною на деякий час на заробітки або пересидіти, малі зарплати та пенсії, ще і дитинка на руках у вас зовсім мала.
Мої рідні що там живуть ледь здатні заощаджувати вже навіть на їжу, мова про нормальну сплату коммунальних та покупки ліків вже навіть не йде, і це про людей з шаленим трудовим стажем....І чим їм допогти у такій скруті не зрозуміло, але теж не можуть виїхати навіть у іншу область бо просто не потягнуть фінансово раптом що...
Тож чудово розумію чому вас так криє.
Эдина порада на сьогодні яку б я могла вам дати, це спробувати не користуватись для себе більше тими соц.мережами де ваші знайомі хизуються, а також переглянути своє спілкування із такими людьми.

Доки ситуація важка та скрутна це краще що можна для себе зробити щоб не відволікатись від нагальних проблем та потреб вашої родини, а далі буде видно...я трохи оптиміст, я не вірю у швидке закінчення війни, але вірю у те що рано чи пізно у нашої влади з´явиться клепка і наша країна дійде до повністю контрактного типу армії без цього дурнуватого примусу та закриття кордонів як в диктатурах, тож тримаймося і ті хто на війні і ті хто в тилу, варіантів поки мало але я сама дуже сподіваюсь на те що здоровий глузд має перемогти всеж таки...особливо якщо нас чекає затяжна війна.
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Удалено администрацией...
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Ну так?
Хоть криптой, пофиг.
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Пусть бухает с теми, кому помог. Мы рылом не вышли, с нами не надо)
Аня+Федя=Данил• 29 сентября 2025
Не заходите в инсту)
А вообще мне понятно ваше чувство страха,а вот чувство ненависти и злости нет.
Бабка-ежика• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
та ні, зеботманька забула про золотий зелений унітаз
Золоті унітази у квартирі власника ’95 кварталу’ олігарха Міндіча
Джерело: https://society.comments.ua/ua/news/scandal/bozhev...
© Comments.ua
Вакцениро Вона• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Ну так?
Хоть криптой, пофиг.
Хоть бартером. Это же бизнес, ищите в свободном доступе)
Просто Фіфа• 29 сентября 2025
😂😂😂
Просто Фіфа• 29 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никак. у вас вполне уместные чувства.
Вот это у вас уровень развития. Когда это зависть была нормой
Ms. Iphone• 29 сентября 2025
А кажуть зе дурний і тупий
Але ж як виконує план путіна
От і черговий пункт - жабогадюкінг в стаді
Ms. Iphone• 29 сентября 2025
Ответ дляБанка з медом
В 14 в прямому ефірі спостерігали, як колона гіркіна йшла на Донецьк
Як зсу були готові розбомбити ту колону, але поміж військової техніки в колоні були мвшини цивільних, як заручники
Але ж зебанутим хоч кілка на голові тиши, але воно і зрозуміло, бо це як треба ненавидіти Україну, щоб на шостому році війни обрати відвертого українофоба
Я б такое не носила, но продаю• 29 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Нічого не зрозуміло, до чого зебануті? Кого треба було обрати яника?
Не обижаюсь• 29 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Лікуйтеся, бо те що ви написали україночка, взагалі сюди ніяким чином))) Хочаб історію Донбассу подивіться, хто, що і що зробив ваш проплаченний потрох, позоріще!!!