Ля-ля-ля• 29 сентября 2025

Как вы решились на аборт, и как долго потом отходили от этого.

Уже два дня задержки. Сделала сразу тест, подтвердилось. Ребенок есть. Родила бы, если бы хотя бы не война. Кроме войны - нежелание, психический аспект, я и с имеющимся ребенком провожу плохо время. Я не знаю как второго. Просто нет сил. Я теперь очень уважаю всех, кто не смог убить, и родил. Но я очень боюсь не справится. Плюс обстрелы эти.Одно дело налажено выскочить с одним ребенком. А с двумя. Долго. Риски не успеть, всем.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляИванка Бур
Ні, ні разу. Памʼятаю про це, десь на підсвідомості, хоч і не вірю в Бога, але відчуваю, що це мій гріх, але розумію, чому я зробила тоді так і що це було правильне рішення і не шкодую за ним абсолютно.
Тут не гріх. Гріхів ніяких нема це точно. В природі. Але є карма. І треба потім збалансувати це якось.
А взагалі це просто розмноження виду. І мене дратує що я так страждаю з цього приводу. Як психопатка. Їй богу. Треба радіти що жінки вибір мають, і безсмертельної шкоди для злоров‘я. А я як не знаю хто. Як сопля, їй богу
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Спокойно решилась. Я была студентка, отец ребёнка тоже, нам этот ребёнок был не нужен. Сделала аборт и испытала облегчение. От чего надо было отходить не знаю.
А потом родили уже ребенка?
Повелитель бітка• 29 сентября 2025
У мене 3 дні затримки,тест негативний,але у циклі збоїв ніколи не було.
Зараз теж не уявляю себе вагітною і народжувати в такий час просто страх,вчора був жахливий день,дуже близько був вибух.
От як народжувати,чоловік приїхав на 3 дні,в я на даний час ще з хворою дитиною.
Теж панікую,бо і лікаря толкового не маю,і часу вільного.
Але ...після вчорашнього точно не хотіла б народжувати.
Шмоточницаца• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А по факту ембріон це хто? Якби ж я знала хто це, може б було краще. У моєму розумінні це той, хто відбивається і тікає від інструмента
Авторе, Ви краше б анатомію у школі вчили, ніж гуглити якусь дурню.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Ну я перший тест зробила через 10 днів після інциденту, це зп понад тиждень ДО затримки. Було видно. Не хвилюйтеся. Це не воно.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Знаєте скільки мілліардів років тому я її , ту анатомію, вчила в школі. Ви можете мені просто пояснити. У рамках просвітлення.
Барвіночка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну яка різниця. Я таке не дозволяла ніколи робити, і він не робив ніколи. Що це було і для чого, мені не відомо. Я застосувала метод екстренної контрацепції, причому те, що лікар сказала. Якби лікар більш детальною була, то вона б знала, що був потрібний інший метод екстренної контрацепціі. Але вона не уточнила нічого, порадила рутинне. Що від мене залежало, я все зробила. І нічого це не змінило, і я перебуваю в тій ситуаціі, в якій перебуваю.
ви випиваєте разом з чоловіком?
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляБарвіночка
ви випиваєте разом з чоловіком?
Я тільки палю. Яке ще випивання. А чоловік ні те, ні інше.
Шмоточницаца• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
У 2-3 тижні це просто скупчення клітин розміром у 1.5-2 мм.
Иванка Бур• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А давно це вже було? Як перша дитина? Все гаразд?
Десь між ковідом і війною, точно навіть не памʼятаю. Чи ще до ковіда.. З чоловіком розлучаємось, дітей у мене двоє, з ними зараз хороші стосунки. Глобально все ок, наскільки це можливо у Києві у 25 році.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
2-3 тижня від чого?
Шмоточницаца• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
2-3 тижня від чого?
Ваші 2 дні затримки і є 2-3 тижні вагітності
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Мені лікар сказала не приходити раніше 5 дня затримки. Мотивує тим, що раніше на узд взагалі нічо не видно. А поки не буде видно, нічо вона не перериватиме. Бо треба ще позаматкову виключити.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляИванка Бур
А чому дві дитини? Ви потім втретє завагітніли? А чому лишили третю, якщо Ви і другу не могли подужати?
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Ну зрозуміла
Ну все одно лікар не велів раніше 5го дня.
А запис був аж на «9й» день затримки. Раніше саме мого лікаря - нема. Зайнята🤷‍♀️
Иванка Бур• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, зробила аборт з третьою, після того, я без допомоги матері витягувала другу. З першою ще жива була мама і це була зовсім інша історія. Ну і відносини з чоловіком на той час вже були важкими. Насправді я і на другій вагітності розуміла приблизно як це буде і записувалась на аборт, але тоді не наважилась. З трьох вже жодних сумніві не було. І не дай Бог доведеться, так само вчиню ще раз без вагань.
Лапка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
І перед цим були, і зараз є. Дитину зробив чоловік. Чи по вашому всі жінки на КОКах чи спіралях?
Проколов презерватив?
КротоТо• 29 сентября 2025
пока не родила была очень против абортов, сейчас нет. это решение женщины и даже папа тут ничего не должен решать.
Коко На Страже• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А у вас хіба вже 12 тижнів, що шкребти будуть? Там максимум квасолинка. І ще не факт, що виносили б. Почитайте статистику викиднів, завмерлих і тд.
Воздух в банке• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ведущие мировые религии (христианство, ислам, про буддизм не знаю) считают эмбрион человеком и что у него уже есть душа. Аборт в этих религиях приравнивается к убийству. В духовном плане последствия 100% будут. А вы думайте. Жду фиолетовых теток)
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляИванка Бур
Це дуже складно. Особливо через знецінення цієї …ммм..діяльності. Особливо від чоловіка, і ще гидотніше - від мами і свекрухи, які начебто ззовні ж схожі на жінок. У мене по суті є допомога. Але знов таки через звинувачення «а от я сама двох ростила, і жили ми в селі, і я дрова рубала і воду носила. А у тебе стіралка і посудомийка, а ти з одним неспособна». І ще «тобі аби збагрить дитину». Да. Не треба до нас приходити і весь день мені на мозги ще капать - краще виведіть дитину на майданчик. І я не вважаю це моім злочином , такі очікування.або у вихідний взять дитину на пів-дня/до вечора, щоб батьки разом побули. Але ні. Вона приходить і капає на мізки. А потім чоловік відгрібає. А ще й коли він іі захищає, то стосунки починають тріщать. Я просто вже сто разів бачила як він бере іі сторону, може накричати на мене прям при ній. Замість того щоб підримати дружину і взагалі встановити якісь кордони. Да вона по шкафах моїх лазить, викидає «ненужне». Звичайно немає довіри до чоловіка. Грошова є. А підтримувальної довіри вже нема. Слухати потім «від чого ти устала, ти 5й рік вдома сидиш»
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Та ні. Другий день затримки. Ну «інструмент» це ж не лише оте лезо. Кюретка чи як його. Вакуум теж інструмент в якомусь сенсі
Коко На Страже• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А як маленький згусток клітин може відбиватись? Там ше й мозок толком не сформований, ну може якісь зачатки імпульсів нервових. Але вам правильно писали, що ви вже прийняли рішення і аборт не зможете зробити. Тому кажіть чоловіку щоб беріг вас і пийте вітаміни.
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляВоздух в банке
Фіолетові то які?
Та ні. Я не віруюча, слава христу (чи як тут доречно сказати)
Мені не хвилює аспект гріха. Це чуш.
Мене хвилює це ставлення матері до власної дитини через те що їй , відітє лі, важко і страшно і війна. Просто їсть ненависть до себе. От одна дитина є, вона була бажана, вона є любима і найрідніша. А тут що, виходить якась інакша дитина, чи що. А взагалі у мене психоз. Це я можу і без лікаря встановити
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ні, я його робитиму однозначно. Вакуум. Я таблеток боюся. Хіба що лікаоюр мені обґрунтує протилежне. Я не можу. Я неврівноважена і взагалі людені в такосу стані приймати серйозні рішення це абсурд. А тут обидва рішення серйозні, і зе невідомо, чи саме аборт - більш серйозне ніж народити дитину при таких вихідних даних, які маю наразі
Барвіночка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Займатись сексом було норм при цьому?
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляБарвіночка
Займатись сексом було норм при цьому?
Чого ви із своїм сексом до мене пристали. Не були в такій ситуаціі, то радійте. А не умнічаєте тут. У чоловіка запитайте, для чого він , знаючи що я нічого не приймаю, закінчив всередину. І у лікаря. Можете вважати що я була без свідомості.
Илона_747• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Так а біологічно хто це? Ну є ж якісь критеріі. Я можу і таблетку, але ж це не міняє суті. Термін малий. Просто я чула що таблетка не до кінця працює, і ти ідеш вдруге.
Я двічі робила медикаментозний.
Все супер.
Тільки больові відчуття були
А потім кров ніби рясні місячні
Все нормально.
Бо я чітко знала, чого хочу і що то моє право.
Якщо у вас в голові такого нема, то краще народжувати
автор Ля-ля-ля • 29 сентября 2025
Ответ дляИлона_747
Я двічі робила медикаментозний.
Все супер.
Тільки больові відчуття були
А потім кров ніби рясні місячні
Все нормально.
У мене в голові є. Каша. Або кісєль. Як Ви дійшли такого висновку, що маєте право? По замовчуванню? Здорове ставлення до себе? Чи що? Ну Ви ж розумієте, що Ви вирішили те, що Вам було непідвладне. Якщо б була «не судьба» , то ви б не виносили. Або якщо без драми - було б типу біохімічної вагітності.
Илона_747• 29 сентября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Чого ж це непідвладне?
То у вас комплекс жертви, яка нічого не вирішує.
У мене вроджене ставлення до себе як до тієї, що має право.

Воно або є, або нема.
Тому краще народжуйте.
А то на ниві комплексу провини ще заробите собі онкологію