Играю_на_кларнете• Изменено 29 сентября 2025
Парова швабра- так чи ні? Хтось користується? Керхер
Мені потрібно щоб максимально чиста була підлога
КарамбОлька• 29 сентября 2025
В мене пароочисник і до нього швабра. Користуюсь як генеральне прибирання, шваброю плитку і насадками різними зі щілин-швів почистити
Амелі на мілені• 29 сентября 2025
Користувалась паровою шіаброю, але іншого виробника, класна штука
Майданщица• 29 сентября 2025
У мене на кухні фактурна плитка. Звичайною шваброю її добре не вимити. Навіть вручну. Хіба що з щіткою чистити до посиніння. А парова швабра миє ідеально без додаткових зусиль.
Играю_на_кларнете
• 29 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Покрытие на полу какое у вас?
Керамограніт
Мальовнича даль• 29 сентября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Керамограніт
Тоді знадобриться, беріть
Играю_на_кларнете
• 29 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Тоді знадобриться, беріть
Дякую❤️
Шкварочка• 29 сентября 2025
у меня керхер именно швабра. это одно их лучших моих приобретений для дома
Планшетница• 29 сентября 2025
Можна спробувати не керхер, а щось дешевше. Якщо зайде, то потім керхер купите
Голубая фишка• 29 сентября 2025
Дівчата, підкажіть будь ласка, ну ось пароочисник з насадкою як швабра, а куди дівається та вода з нього, то треба потім ще витирати її з підлоги? Чи її небагато і достатньо тієї ганчірочки на насадці? Винаймаємо будинок з білою під мармур плиткою на підлозі, і собака швендяє з садочку в будинок увесь час, я вже змучилася мити ту підлогу.
Оле Лукойе• 29 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Голубая фишка, Нікуди не дівається, просто подається; Я ламінат зрідка мию, то Ок. Не подобається, що часто потрібно ганчірку знімати і мити. Подивіться такий девайс, завдяки Порадниці купила собі, потім купила ще й мамі, - дійсно полегшує прибирання і руки чисті та сухі. Не знаю чи так можна, але сайт, де знайшла, не даю скопіювати назву, тому даю посилання
Голубая фишка• 29 сентября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Я уже дивлюсь вбік отаких девайсів, бо та брудна підлога мене вже дістала зовсім