Луноликая Вика• Изменено 29 сентября в 12:52

Будинок для людей похилого віку

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, за яких умов приймають до будинку для людей похилого віку? Бабусі 95 років. Багато років живе сама, не буду вдаватися в подробиці, якщо коротко, мала двох синів, які вживали горілку, били своїх дружин на очах дітей, не працювали, виносили все з дому, щоб продати. Бабця це все підтримувала + погані речі казала про невісток і онуків (типу, наркомани, на мусорках лазять). Сини вмерли від горілки, вона лишилася сама, ні онуки ні невістки спілкуватися не хотіли. Через років 5 виявила бажання спілкуватися, зробила дарственну на одну онуку, домовленостей ніяких не було. Одразу напишу, квартира однушка, без ремонту, коштує від сили 10 000 доларів, місто близько від фронту. Багато років до неї ходили різні жінки за гроші, гріли їжу, купляли, якщо щось потрібно + соц. обслуга. Невістка та 2 онуки приходили 2 рази на тиждень приносила їжу наготовлену, якщо було потрібно то купували щось. Фізично бабця ще здорова, сама пересувається на будь-які відстані, вдома не сидить взагалі, любить спілкування, на лавці в парку сідає і сидить цілими днями (нещодавно люди бачили як вона палкою била бомжа, щоб той встав з її лавки), а от розумово почала здавати, останній раз лишила включений газ, сусіди прокинулися через сирену і учуяли запах газу. Якщо їй щось потрібно, вона вибиває ім двері палкою, тв слухає на повну потужність. Люди почали жалітися. Невістка вчора забрала бабцю до себе жити, але все закінчилося тим, що через дві години її вже везли назад, бо вона почала репетувати на весь двір (приватний сектор), що хоче додому, що їй тут скучно, що невістка жирна і хвора (так і є, проблеми з опорно- рух. апаратом, майже нікуди не виходить) і не зможе її доглядати, що вона просто приїхала подивитися, як та живе. Буквально силою виривалася. Невістка і онуки пробувала вмовляти її, все марно. Ну не прив´язувати ж її. Відвезли. Сусіди в шоці. Бабця приїхала, всім одразу почала стукати палкої в двері (перегородка на три квартири) і поливати онуків і невістку брудом. От що з нею робити? Вона ж реально клопіту людям наробе, потравить іх або затопить, або підпалить. Скоро опалювальний сезон, гріється вона газом... бо в місті немає опалення. Пенсія в неї близько 18 000 грн, вона перейшла на дідову. Тобто вона не бідує, взагалі. На ліки не витрачається, в неї навіть немає таблеток від голови.
Язикувата Хвеська• 29 сентября в 12:56
ви думаєте, та бабка захоче поїхати з дому? насильно її ніхто не забере, а судячи з розповіді, умовити не вийде
Колгоспниця• 29 сентября в 12:56
В нас таку родичі залишили в домі і звалили, поки не померла сама.
Х з навряд чи її визнають хворою щоб призначити опікуна. А насильно відправити не вийде.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября в 12:56
наш пример - мой дядя 83 года в доме престарелых города Каменское, идеально - отношение, полностью все новое и мебель и оборудование, лечение и мероприятия для пожилых местные власти устраивают. 30 тыс. он доволен, приезжаем, навещаем, на все ДР он с нами, но там ему веселее - есть общение.
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 12:59
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Виходить потрібно їй ту квартиру назад передарити. Бо бути юридично відповідним за підрив сусідів, бажання немає. Бабця в квартирі вже ніхто
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:00
Ответ дляКолгоспниця
Молчунья• 29 сентября в 13:01
Та в будинок приймають без умов, це не псих лікарня. Просто ваша бабка наврядчи захоче
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:01
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Такі гроші потрібно мати. Хто ж за неї платити буде ? Плюс, вона не погодиться.
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:02
Ответ дляМолчунья
Дякую!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября в 13:03
Ответ дляЛуноликая Вика
понимаю, но газ нужно перекрыть.
Робот Вертер• 29 сентября в 13:05
по опису ця бабка ще всіх вас переживе, шо ви від неї хочете?
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:08
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
понимаю, но газ нужно перекрыть.
В неї пічка газова, вона їсти не зможе гріти. Плюс, дуже самостійна, визве газову службу, вони відкриють
Инстагра_мерша• 29 сентября в 13:08
Ответ дляЛуноликая Вика
18 тысяч ей хватит заплатить, но она вас нах пошлет и будет права.
220В• 29 сентября в 13:11
Бабка с ума удеисходит,исходя их возраста и её деяний,я бы ту кв давно продала,а ей предоставила выбор-либо с невесткрй/внучкой,что получила эту квартиру по документами и соответственно далее продала её, либо в дом престарелых-пусть сама выбирает,раз такая самостоятельная... либо вообще туда не ездить, будь как будет
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября в 13:12
Ответ дляЛуноликая Вика
ну это вы уже лукавите, сейчас этот вопрос решается, ну или ждите что все взлетят.
Радуга-дуга• 29 сентября в 13:14
Або оплачувати цілодобову доглядальницю.
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:15
Ответ дляРобот Вертер
Так всі і кажуть, хто її знає. Всі жінки, хто її доглядав і бачили 2 оази на день.
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:17
Ответ дляИнстагра_мерша
У одніє сусідки маленька дитина. Вона після того випадку з газом вже налякана до смерті. Бабця становить загрозу життю оточуючим. То в чому вона права?
Ответ для220В
Дякую!
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:18
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це буквально лишити її без газу без їжі, мікрохвильовкою вона користуватися не може.
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:19
Ответ дляРадуга-дуга
З яких коштів?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября в 13:19
Ответ дляЛуноликая Вика
вы написали что есть невестка, за человеком нужно ухаживать.
Ответ дляРадуга-дуга
Там однушка 12 м2. Хто схоче з нею жити, вона буде виганяти цю людину.
Инстагра_мерша• 29 сентября в 13:19
Ответ дляЛуноликая Вика
Так пусть в суд подает, с какой стати бабка должна добровольно из дома уйти? Она же не понимает , что чуть улицу не спалила, или соседка надеется ее уговорить?)).
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:21
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так її забирають до себе. Вона не хоче. Невістка живе в своєму будинку, не має здоров´я, навіть до магазину не ходить, як ви це бачите, все покинути і йди жити до свекрухи, яка називає тебе гладкою і ненавидить?
Не стесняюсь• 29 сентября в 13:23
Поговорити з сусідами, що не можете її забрати. Приходити раз в тиждень, навідуватись.
Хай живе в себе. Вона по ходу бойова.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября в 13:24
Ответ дляЛуноликая Вика
у меня тоже бабушка была в 95 агрессивная, но я смоталась в больницу, ее специалист посмотрел, назначил таблеточки специальные по рецепту и все, сидела моя бабуля в тепле, с вкусной едой и даже научилась в ноуте ютубом пользоваться и кино смотреть
Молчунья• 29 сентября в 13:24
Ответ дляЛуноликая Вика
З яких коштів?
З її пенсії.
18К, більш, ніж достатньо для прифронтового міста
svetolino• 29 сентября в 13:26
Ответ дляЛуноликая Вика
Ничего не зробите. Так і буде поки не стане зовсім плохо по здоров´ю. А з квартирою самі розумієте що не так. Е випадки коли і квартир і грошей не треба!🙏
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:27
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Дякую
автор Луноликая Вика • 29 сентября в 13:28
Ответ дляНе стесняюсь
Хай живе в себе. Вона по ходу бойова.
Аби вона їх не підірвала