❗️Трамп разрешил Украине наносить дальнобойные удары по Росии, — Кит Келлог
Nathalie27• 29 сентября в 13:04
Дальньобійні - це які? Можна нарешті буде бити Фламінго і Паляницею по Камчатці?
Осьминожко• 29 сентября в 13:17
Кто-то нам обещал столько оружия, чтобы мы смогли с легкостью победить Россию, если Россия будет отказываться от мира. Но не помню кто обещал.Может быть мне приснилось?
Antoninaya1• 29 сентября в 13:18
Не перестаю радіти: які ж ми незалежні, вільні та самодостатні
Antoninaya1• 29 сентября в 13:20
Ответ дляЛеска
Паляниці і фламінго наші, дозвіл трампа не потрібен
Наші...існуючи тільки в марафоні та в потужних планах
Antoninaya1• 29 сентября в 13:24
Ответ дляЛеска
Я вам так скажу. Нам і не дадуть щось толкове зробити
Звичайно. Сумно, що хтось вірить в інше.
Ответ дляМанула
У США напевно їх достатньо, а от чи будуть ті Томагавки в Україні?
Скільки вже було тих обіцянок-цяцянок ...
Так а мова-то про що? Ясно що якщо їх не буде, то і «новини» ніякої нема.
Ну от він сказав: я дозволяю Україні лупити. Ну тобто їх, ам-ською зброєю, логічно. І от потім він що додав? Як уточнив?
Ответ дляTeonaa
Та наче він конкретно про Томагавки і не говорив нічого
Ну Трамп фігура неординарна, головне вірити його словам, ага))
Обіцянка закінчити роZZ-українську війну за 24 години тому в доказ!
TANYA 0 0 0 0• 29 сентября в 14:55
Я не військова і не розуміємо сильно, але якось не так війну виграють. То США обіцяють ленд ліз, то потім що це не правда, дальше дають зброю , але нею не можна сильно і далеко бити, потім три роки виясняють хто хоче миру, в результаті розуміють - що ніхто, то в них вибори, то дебати, то ще щось, а тут війна 4 рік.
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ботнезалежність наша і була такою, що ми дружимо/підпорядковуємося росіі. А ми хопа, і вільнули. А ті типу підтримали, а по факту таке щось