Телефон Рубика• 29 сентября 2025
Така шия - шо робити?
Мені трішки більше 40-ка, пружність шиї зникає, пливе овал. Дівчата, підкажіть, без хейту, що може допомогти покращити стан шкіри? У косметолога крім догляду, масажу нічого не робила. Кремами користуюсь (корейські), але ефекту не бачу.
Можу брикнути• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Хто радить полімолочку, ви взагалі на собі її пробували? Це ж капець як боляче
Авжеж пробували. Ніякого ’капець’ немає. Ви ні з чим не плутаєте?
Каяспер• 29 сентября 2025
Ответ дляКарамбулкул
Как смотрела на тренеров йоги - лучше всего усилить мускулатуру йогой, поза Льва, ыыы говорить, массажи - но конечно хирург это уберёт максимально.
Если достаточно громко говорить ыыы, на шею никто не обратит внимания
Moon shine• 29 сентября 2025
хто б тут що не казав, але вам треба
1. Зробити мінімум курс ручного масажу,а максимум курс апаратної міостимуляції. Ви побачите як зразу ваш овал підтягнеться і шия теж.
2.Повикидати оті всі креми з ватсона і єви. і нарешті почати користуватися кремами проф. Вони дорогі,але можна брати на розлив. Це Ренью,др Шпілер,Сесдерма та ін. Не тільки креми. правильне очищення,правильне зволоження.маски 3 р на тиждень. Тільки не з Єви ,а проф.
3. Самостійно займатися гімнастикою шиї. Це 2-3 хв. Розтягнення платизми,бо вона тягне ваше обличчя вниз.
як на мене,у вас старіння не мілкоморщинисте,а деформаційне. масажі дуже допомагають.
а ще можна купити для дом.користування мікротоки Земітс. Це шикарно підтягує обличчя,знімає набряки.
Самая СоветЧиваЯ• 29 сентября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Автор, та же проблема, наверное вес нужно набирать
Та нічого не треба. Треба прийняти вікові зміни і радіти життю, інакше дах поїде
Роза в вазі• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вам не треба то й не робіть)
Малявка ще та• 29 сентября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Трошки больше 40? Может 60?
ну автору може видніше
Хвильоватиша• 29 сентября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
До жопы дверца это, поверьте. Автору нужно работать над качеством кожи, а не маскировкой. При том, что ботокс всего на 3 мес действия, филер максимум на год
Так а что именно делать?
Альдебаран• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Почалось🤦♀️
Це краще запитати у косметолога, що вона пораде саме вам.
Я б проколола полінуклеотиди курсом, можливо ще щось.
Помилуйте мадам• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Дівчата, які не питаю скільки мені тут років. Підкажіть, як доглядаєте за шиєю
Спробувати ботокс фульбе фейс обов´язково платизми
Попа как у Кардашьян• 29 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
Так а что именно делать?
Я увидела результат от полимолочки
бЭйбА• 29 сентября 2025
Моя косметолог зробила нитками promoitalia double needle happylift, на фото не дуже добре видно, але приблизно можна побачити, шо стало краще
Где тут 0?• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Рука ліцо тут ліплять на все, тому не звертайте на це увагу
колю полимолочку , она укрепляет ткань , у меня всю жизнь второй подбородок ,хотя лишнего веса нет , и вот 42 и кожа там такая дрябловатая , полимолочка укрепляет , визуально лучше стало..
Я погнала• 29 сентября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
З якістю шкіри треба було 20 років як мінімум працювати до.
Я погнала• 29 сентября 2025
Ответ дляKittaa
І треба повторювати кожні 3-5 місяців
А щось буває постійне?
Заліковий троль• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Почалось🤦♀️
ну правда, сложно поверить.
Дадосвидания• 29 сентября 2025
Ответ дляЗаліковий троль
ну правда, сложно поверить.
Дійсно,так.Може таке фото ще
Не стесняюсь• 29 сентября 2025
Ответ дляАпофиозная
Уже никак. Принять старение
В смысле никак, куда такая шея в 40 лет?
ЛюблюДевчонок• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Нічого не боляче
Леди_в_ночи• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А колаген саме який, бо їх багато на ринку?
Не слушайте на счёт колагена, искусственный не усваивается. Пустая трата денег.
ПоЗиТиВнАя• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нічого не боляче
Але дорого, але шо робити. Буду теж колоти десь чз місяць. Зараз доколюю мезо, потім Морфеус, а потім полімолочку. Сподіваюсь все буде красиво)))
Горлаю зрання• 29 сентября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я увидела результат от полимолочки
на сколько?
Попа как у Кардашьян• 29 сентября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
на сколько?
Пока только 4 месяца прошло, думаю через год повторить. Потому как такая точно печаль была как у автора
Злива інформації• 29 сентября 2025
Ответ дляKittaa
І треба повторювати кожні 3-5 місяців
У всех по-разному. У меня первый ботокс в платизму 4 года простоял. Ну как, простоял-то он возможно и меньше, но гипертонуса не было в этой зоне, повторять не было необходимости раньше
Злива інформації• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Оцей лоскотук зайвої шкіри мене бісить
Так что эффект был - это только к хирургу. Остальное - трата времени и денег