Телефон Рубика• 29 сентября 2025
Така шия - шо робити?
Мені трішки більше 40-ка, пружність шиї зникає, пливе овал. Дівчата, підкажіть, без хейту, що може допомогти покращити стан шкіри? У косметолога крім догляду, масажу нічого не робила. Кремами користуюсь (корейські), але ефекту не бачу.
Кудряшка Сью• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Хто радить полімолочку, ви взагалі на собі її пробували? Це ж капець як боляче
Взагалі не боляче, але в шию її не котять.
Танцепесенная• 29 сентября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Трошки больше 40? Может 60?
Мені 43 і у мене така ж, на жаль. Це проблема усіх жінок у моїй сім´ї ((
Щебетуха• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Почалось🤦♀️
Автор, это не шея немножко 40+. Мне 45 и у меня до вашей далеко.
Щебетуха• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Дівчата, які не питаю скільки мені тут років. Підкажіть, як доглядаєте за шиєю
Морфеус8 для начала. А когда уплотните кожный лоскут, начните работать с качеством кожи. И полимолочку потом можно.
Перемелица• 29 сентября 2025
Ответ дляЩебетуха
Чому не прийняти інформацію, що у автора така шия, у вас в 45 - інша.
Щебетуха• 29 сентября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Кто вам такое сказал?
Щебетуха• 29 сентября 2025
Ответ дляГолодаю
Тут как у Вас
Там и декольте всё в пигментации. А в соседней теме дамочки говорят, что спф им не нужен
а потом приходят ныть.
Краля-Галя• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Хоч з чогось почати хочу)
Мікроголковий РФ з екзосомами або нідосомами
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
смас! я зробила саме шию без підборіддя, в мене теж там складками висить, але я хотіла зробити не дуже дорого, щоб подивитися чи буде ефект, минуло три тижні - офігенно! дуже шия тепер відрізняється)
але смас можна повторювати, так що я тепер буду робити повністью обличчя+шия+декольте за пару місяців, знайшла оце все разом за 8000 на Hifu апараті, шию робила на ньому ж в іншій клініці за 3000
спецом не пишу, бо скажуть реклама, якщо Ви в Києві, погугліть, знайдете
тепер шукаю де тіло зробити бо дуже худа, вік 54, шкіра провисає теж на руках та на ляжках, ну й живіт якщо нахилитися то шарпейчик, бо важу 52 кг при зрості 164, не астенік!
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
Ответ дляElinaH
У вас есть какой-нибудь шрам под подбородком? Просто такой тип деформации обычно бывает после подтяжки или операции.
в мене таке саме, ніякої операції та підтяжок не було
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Разговаривала я с косметологом на эту тему. Сначала колется ботокс в платизму (это поверхностная мышца шеи), она расслабляется, уйдут вот эти тяжи на шее, а потом такой препарат Белотеро софт, чтобы убрать кольца Венеры.
Это всё достаточно бюджетно и процедуры, которые не опасны, не имеют побочных эффектов.
до жо! Белотеро це бланшинг, на обличчі супер, я робила й буду повторювати, ботокс робила, розслабляла. все одно шия ’висяча’, робила редієс - тільки гроші викинула, вище написала - смас! тільки не операцію, а на апараті ультразвуком
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Морський наче кращий за крупного скота, але беріть будь-який, головне 1 та 3 типу і такий по ціні, щоб ви змогли тривало приймати. В ідеалі в поєднанні з віт С і обовʼязково щоб не було дефіциту білку в раціоні, інакше ефекту не буде.
теж до жо, перевірено вже
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Вы думаете о полимолочной кислоте? Я просто этот вариант исключаю.
не допоможе
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
Ответ дляКusalochka
Я никак, у меня шея в идеале в отличии от остального
Вы очень запустили. Очень. Нужно идти в нормальную клинику там подскажут. Это точно можно исправить. И это точно будет долго, больно и дорого. Думаю предложат вам морфиус, не 1 процедуру, а 3 минимум и полимолочку
смас
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
ой, побачила Ваш вік, авторе, це погано що вже так, мені 54 то так виглядає
Краля-Галя• 29 сентября 2025
Ответ дляДева Мария
Посмотрите протоколы . Эндолифт , каризма , полимолочная кислота , чистый коллаген .
Вы видели результаты эндолифт? Цена космос,результатов нет даже в инсте
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2025
до речі, авторе, можете з indiba почати, ще крем я брала саме тут на кіді, але просто шукала де дешевше купити з серії cello-gel з Ікрою, теж добре на шию вплинув, але смас покращив значно
ПоЗиТиВнАя• 29 сентября 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
І як колаген прибере висячу шкіру?
Щебетуха• 29 сентября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Автор, ну, от корейских кремов пора уходить в сторону усиленного питания кожи.
Я не хочу выглядеть типичной змеей-советчицей, но по фото ваша кожа старше на 10 лет, чем ваш календарный возраст.
Вы не худели резко в последнее время? СПФ пользуетесь? Когда-нибудь ходили к косметологу? Есть возможность позволить себе биоревитализацию? Про косметику со спикулами читали?
А где можно почитать про спикуллы? Или может быть какого-то блогера с ютуб порекомендуете?
Сама вумна тутички• 29 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Але дорого, але шо робити. Буду теж колоти десь чз місяць. Зараз доколюю мезо, потім Морфеус, а потім полімолочку. Сподіваюсь все буде красиво)))
ви полімолочку раз на рік колите?
Не танцую- но пою• 29 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
У меня такая фигня началась в связи с тем, что я 5 лет не ела мясо.
Назначали пить аминокислоты, не коллаген, а именно аминокислоты (предварительно смотрели каких не хватает)
Злива інформації• 29 сентября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
А его разве можно на шею? Там же щитовидка
Не танцую- но пою• 29 сентября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Колять, ще як
ПоЗиТиВнАя• 29 сентября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
ви полімолочку раз на рік колите?
Перший раз буду колоти.
Меня много• 29 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Не звертайте увагу. Є різна будова шиї. У вас все норм, я б так і лишила. Бо якщо туди піде жир, то буде некрасиве друге підборіддя.
Виходить або отаке, або другк підборіддя?
Я б краще отаке вибрала, але природа мені дала підборіддя ще з 20 років