Люблю Украину• 29 сентября 2025
Якби чоловік подруги таке сказав... ваша реакція
Випадково зустрілась з чоловіком подруги на мийці, домивала в авто і він стояв поруч, тріпав язиком про всяке різне, потім чомусь сказав, що ЙОГО останнім часом дуже стала скандальна, не задоволена й тд, а потім видає ’от була б вона така як ти прикольна, ну ти мені завжди подобалась’.
Я ледь тряпку з рук не випустила, але зробила вигляд, що нічо не почула й відповіла щось типу ’угу’ і поїхала потім.
Скажу відразу - він абсолютно не мій типаж, ні зовнішньо ні по рівню заробітків, ніколи з ним не фліртувала й не дай бог нічо такого в його бік.
І що далі?
Ви б сказали подружці? Я їй казати не хочу, може він це ляпнув по дурості, а вона потім себе накручуватиме. Ми деколи разом всі збираємось, мені тепер його бачити не дуже хочеться, аж бридко стало після цього.
І що далі?
Люблю кетчуп• 29 сентября 2025
Ответ дляВиправлялочка
А ганчірки видають чи зі своїми тре?
Хто видає?)
Блакитне небо• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
По морді тряпкою чи що?
Я в ступорі була й швидко звідти поїхала
Можно и по морде тряпкой. Чтоб неповадно было. Ну уж точно не смущаться как девочка.
Дівчина Гілмор• 29 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Боронь Боже таке говорити. Ви що? Дурна? Тримайте язик за зубами! Будете ворогом #1. Мовчи, глуха, менше гріха.
Зробили вигляд що не почули, дурною прикинулись і на тому все.
Втратите і подругу і їх розсварите.
Мало чого ті дурні чоловіки ляпають.
Втратите і подругу і їх розсварите.
Мало чого ті дурні чоловіки ляпають.
Ну да, подруга автора побоїться її в гості запрошувати
Виправлялочка• 29 сентября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
А чого бридко стало? Він до вас не приставав
Ну то за сценарієм так треба
Люблю кетчуп• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
По морді тряпкою чи що?
Вас так легко в ступор ввести?
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляВиправлялочка
А ганчірки видають чи зі своїми тре?
Ви колись бачили як люди миють машини?
Ашолюдискажуть• 29 сентября 2025
Були б ви його жінкою , йому не прийшлось би на мийку їздити!!! Адже така жінка як ви і помиє авто сама і заробить на рівень більше .
Автор , боюсь що це не був комплімент … а просто зручний вигідний варіант побачив ☹️
Аноним НаВсеГда• 29 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
У жінок завжди винні жінки.подруги. а він святий. Нехай потім доведе що вона не фліртувала. Подруга претензію висуне чоловіку. І що? Він признається що таке казав? Ніколи в світі. Скаже що вона сама чіплялась. І йому повірять.
Дівчина Гілмор• 29 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
100%
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви б повірили, що жінка яка їздить на лексусі фліртує з мужиком на октавії?
Навряд.
*авто написала для прикладу, але ситуація схожа
Мурзилка• 29 сентября 2025
Конечно, ничего не говорить, если вы действительно подруги.
Вам стало ’бридко’, а ей, как думаете, будет после услышанного?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Навряд.
Така жінка точно не буде з тряпкою карячитися біля свого лєксуса
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
О боже, добре.
Спробуйте мислити не чорне-біле...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
О боже, добре.
Спробуйте мислити не чорне-біле...
Як там манікюр, не зіпсувався? Не змерзли під дощем машину мити?
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Вас в 95й квартал візьмуть, спробуйте
Аноним НаВсеГда• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Навряд.
Це ви так думаєте. А інші ні. Жінка завжди вигородить свого чоловіка. Бо не хоче лишатися сама. У вас є чоловік? Якщо нема-то тим паче.толку з вашого лексусу як ви одна? Лексус вночі не зігріє. От на цьому і стоять жінки.
Це вона його звабила. Вона фліртувала.вона його´увела´. Бо самотня. Хіба ви не бачите пости? Винна завжди коханка. А от чоловік святий, бо це вона його увела. Тому на здоровий глузд подруги я б не розраховувала.
Блакитне небо• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Навряд.
А как взаимосвязаны марки авто и флирт? Вы ж мужиком флиртуете, а не с машиной.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Вас в 95й квартал візьмуть, спробуйте
Ідіть пишіть нову тему, ця не пішла
Блакитне небо• 29 сентября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ну на самом деле и правда забавно) но может автор где-то, где нет дождя сегодня
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Вас в 95й квартал візьмуть, спробуйте
Рекомендую не реагировать на треп). Он по качеству мало отличается от того, который Вы описали выше)
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я теж помітила, як всі захищають чоловіка, типу - він же слабий на голову і ставлять себе на місце подруги ’я б воліла не знати про таке’...
Люблю Украину
• 29 сентября 2025
Ответ дляБлакитне небо
Звязани так, що в чоловіків на дорогих та бюджетних авто - РІЗНА енергія, амбіції та мізки.
Кондуктор маршрутки• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
От і я думаю, може випендритись вирішив чи перевірити як моя реакція буде
Просто зробив комплімент .Не накручуйте себе.А могли би відповісти ,що вдома я не така і прикольна !
Коленная ложечка• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Я це написала для тих, хто любить ляпнути ’ой та ти сама мабуть там його провокувала’.
ні. він мені не цікавий в жодному плані.
Вы ему тоже не интересны, он просто сплетничал о жене
Луноходик_Ик• 29 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Навряд.
Ему удалось Вас взбудоражить и лишить покоя.
Аж дар речи потеряли после того как Вас вознесли над подругой.
Зацепил.
Свисток ля-минор• 29 сентября 2025
Автор, это просто немного треп. Не надо сильно думать. Забыть. Впредь не общаться особо без подруги с ее мужем при таких раскладах. Можно было бы ответить что-то их серии, что мол твоя жена еще и так молодец, что тебя терпит. Или ты еще меня не знаешь просто, на людях все ведут себя культурно...по приколу, но немного обламать чувака. А то такое впечатление, что он вас прям осчастливил. Мужики комплименты могут сыпать от не фиг делать
Брюнетка в Мармеладе• 30 сентября 2025
Было подобное. И он довольно унизительно высказался о ней. Кому как, а мне мерзко стало - грубая лесть, основанная на принижении дорогого мне человека (подруги) - я с ней со школы, а ты кто, хрен с горы, чтоб так о ней выражаться в моем присутствии? Что хочешь от меня, чтоб я растаяла от того, что меня, о боже, сравнили с кем-то да в мою пользу? Нет, дорогой, темку ’а у Маринки дочь, не то что ты’ - я переварила уже давным-давно, меня на такое дерьмо не поймаешь.
Ответила чтоб не смел оскорблять мою подругу, потому что я всегда буду на ее стороне, а о проблемах в отношениях нужно не жаловаться кому попало, а разбираться в них - так как это всегда проблема двоих. Не пробовал у нее спросить, что ее беспокоит?
Не сказала ей - долго думала, не захотела причинять боль. Я просто изменила к нему отношение, поняла суть сего клоуна - и если она вдруг спросит совета, как с ним быть, я уже знаю, что отвечу.