Мию чакри щоденно• 29 сентября 2025

Чи можна перевірити що працівника дійсно запакували ТЦК

Продавець не вийшов на роботу написав тцк спіймали біля метро, поза зоною, знаю що любить у вихідні випити розслабитися, працює добре, тому і переживаю бо чоловіка найти зараз важко на роботу
Усатая полосатая• 29 сентября 2025
навряд би йому віддали б телефон
автор Мию чакри щоденно • 29 сентября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
навряд би йому віддали б телефон
Минулий його керівник говорив це не вперше, от його забирають і через декілька днів повертають він там щось не проходить по влк, от не віриться чомусь мені
Лівий Локіть• 29 сентября 2025
Можно позвоните в военкомат его района
Ответ дляЛівий Локіть
Можно позвоните в военкомат его района
Та він взагалі з окупованої території, не тут проживає
Зоркая Зорро• 29 сентября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Вот чувак молодец) и погулял, и на работе пожалели.
Ответ дляЗоркая Зорро
От хотілося б це перевірити , чесно хотілося б щоб він просто за бухав і повернувся 😆
Зоркая Зорро• 29 сентября 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Для того, чтоб это узнать - вам нужно знать хотя бы в какое тцк его отвезли. Они не везут иногородних по месту прописки. Но в тцк дозвониться ещё тот квест
Советчица Года• 30 сентября 2025
А якщо дійсно забирає та відпускає ТЦК - довідки жодної не дають?