Губки-уточкой• 29 сентября в 21:14
Вчера впервые сделала тушенку
Под закручивающиеся крышки без автоклава.
Поставила в холодильник.
Может в морозильную камеру баночки поставить?
Впервые готовила. Переживаю чтобы все ок с ней было.
Поставила в холодильник.
Ганцю в кєдах• 29 сентября в 21:21
Тушенку надо делать в автоклаве. Иначе ей стоять очень недолго.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:22
Ответ дляКубик Рубика
А як готували?
На 1 кг свинини (жирненької) 1 ст л солі. В банку лаврушку і перець. Натрамбувала м´ясо, закрутила кришками і поставила по плечики в воду. Варилось 4 години. Залишила остивати в воді до ранку. Вранці поставила в холодильник.
Банки і кришки стерелізувала.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:23
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не надо в морозилку. У меня вообще в кладовке стоит.
Спасибо
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:25
Ответ дляГанцю в кєдах
Да там 5 баночок, але всеодно жалко. Можливо завтра зкуштуємо одну. Зараз є плов з м´ясом та ковбаска, то не хочу банку відкривати.
Півлітрову банка це пів кг свинини.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:25
Ответ дляФантазерша
Стеклянные банки в морозилку?????????
А що можуть лопнути?
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:26
Ответ дляГанцю в кєдах
Та в мене його немає.
Раніше не було тих автоклавів і робили батьки тушонки.
Ганцю в кєдах• 29 сентября в 21:27
Ответ дляГубки-уточкой
Банки і кришки стерелізувала.
Оййоооо... Таке за пару днів треба з´їсти. Не простоїть довго.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:27
Ответ дляГанцю в кєдах
Чого?
Фантазерша• 29 сентября в 21:27
Ответ дляГубки-уточкой
А що можуть лопнути?
А,так вы наш местный’кулинарный троль’,который ’все готовит впервые и вам срЯчно нужОн совет...
Бл. Вас слишком много. Вы навязчивы.
ЯспАкойнаЯ• 29 сентября в 21:28
Ответ дляГубки-уточкой
Півлітрову банка це пів кг свинини.
Возьмите одну банку и ради эксперимента, поставьте просто в тумбу или кладовку. Пусть стоит месяц, потом посмотрите, если с ней всё ок, то технология соблюдена, можно и дальше делать и не бояться.
Ганцю в кєдах• 29 сентября в 21:28
Ответ дляГубки-уточкой
Та в мене його немає.
Робили,але в спеціальних скобах.. та все одно її треба робити в автоклаві.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:28
Ответ дляФантазерша
Бл. Вас слишком много. Вы навязчивы.
Ви що, того? Вперше запитала. Так я добре куховарю. Закатую, печу.
Якби м´ясо коштувало копійки, то я б і не питала.
ЯспАкойнаЯ• 29 сентября в 21:29
Ответ дляГанцю в кєдах
Что за ерунда. Я так же делаю и стоит в кладовке пока не съедим, по 5- 6 месяцев точно.
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:29
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Дякую за пораду. Так і зроблю.
ЯспАкойнаЯ• 29 сентября в 21:30
Ответ дляГубки-уточкой
Банки і кришки стерелізувала.
Банку и крышку можно отдельно не стерилозовать. Оно за 4 часа и так пропаривается достаточно
Губки-уточкой
• 29 сентября в 21:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Так ті зажими для інших кришок. Ці ж кришки не рвонули бо були закручені.
Перша на селі• 29 сентября в 21:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Якщо зробити якісно, то рік точно простоїть без проблем.
Перша на селі• 29 сентября в 21:33
Ответ дляГанцю в кєдах
Ми, коли тримали поросят, то мама робила тушонку в духовці. І нічого їй не робилося, рік їли - баночку за баночкою. Смакота.
Тётя Хрюша• 29 сентября в 21:50
Варена тушонка не дуже тривка, при варінні температура приблизно 100 градусів, краще більшу. Робила тушонку без автоклава, в духовці. Зберігається в гаражі, в підвалі. Все норм. Так само робила півфабрикат на бограч, побачила в однієї з порадниць (Теодор Бастард, здається) її заготовки, але по власному рецепту. Також добре. Але якщо є автоклав, то це найкращий варіант.
Ну нічого собі нік))
Тумба-юмба• 30 сентября в 11:01
Ответ дляГанцю в кєдах
Неправда. У нас було хазяйство, катали тушонку свинячу, курячу, з качки, і ще паштет з печінки, як і всі інші в селі. Звичайно стоять ті тушонки.