Папина дочка• 30 сентября в 01:04

Розкажіть про свій догляд за шкірою

Що подобається, а що зовсім не зайшло?
Я зараз додала ретинол в догляд, щось не в захваті, шкіра стала трохи гірше - зʼявились висипання, але кажуть що це процес адаптації - типу треба перечекати, а далі мають бути якісь вау ефекти
А от вітамін С в догляді дуже люблю - від нього шкіра класно виглядає)
А що у вас в улюбленцях?
Сосиска_Втесте• 30 сентября в 01:04
Я так счастлива
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:05
Ответ дляСосиска_Втесте
Я так счастлива
Ахах) це ви до того, що щастя красить жінку?)
Чи я не зрозуміла ваш коментар🤣
Сосиска_Втесте• 30 сентября в 01:07
Ответ дляПапина дочка
Чи я не зрозуміла ваш коментар🤣
Простите, поделилась своими эмоциями)
Хотите порекомендую для тела средства от прыщей?) Вам надо?)
Слухи-руки не распускаю• 30 сентября в 01:09
Ретинолом уже лет 5 пользуюсь. Раньше Medik8, сейчас Allies of Skin. Высыпаний от него никогда не было, Люблю тоники с кислотами, раньще был Medik8 press and glow, сейчас Paula’s Choice и тонеры, которые увлажняют, Dermalogica нравится.
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:09
Ответ дляСосиска_Втесте
Простите, поделилась своими эмоциями)
Дуже за вас рада)))
Мені не треба, дякую)
Я користуюсь ензимною пудрою де є зони схильні до висипаннь - пару разів на тиждень замість геля під час душу і як бабка пошептала)
Але може все рівно напишіть - може комусь з дівчат знадобиться
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:12
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Класно, в мене теж medik8, в низькій концентрації, але на третій день зʼявились ці підшкирники(
Чат жпт пише що це ок, а мені не ок, я вже відвикла від висипань на обличчі
Але почали зʼявлятись зморшки перші - то вирішила більш активний догляд вводити, не тільки барʼєр підтримувати
А як вам ретинол? Бачите ефект? Задоволені?
Сосиска_Втесте• 30 сентября в 01:13
Ответ дляПапина дочка
Дуже за вас рада)))
Мені не треба, дякую)
Спасибо😌 Тогда это вы, если можно поделитесь, что за пудра, как называется)
Доктор Хаос• 30 сентября в 01:15
Ответ дляПапина дочка
Тоже ретинол от Medik8, 10-ка. Очень нравится эффект.
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:15
Ответ дляСосиска_Втесте
Я використовую skinbar
Не знаю, може є якась різниця між якимись дорогими/дешевими пудрами, але я її не побачила, тому зупинилась на цій - мене вона повністю влаштовує) правда, на обличчі я її використовую не частіше 3 разів на тиждень)
Сосиска_Втесте• 30 сентября в 01:16
Ответ дляПапина дочка
Я використовую skinbar
Спасибо 🫶😌
Освічую темряву• 30 сентября в 01:16
Я что-то доувлекалась ретинолом и кислотами, кажется розацея началась, постоянное покраснение и мелкие высыпания на щеках, а привычные кислоты, ретинол, ниацинамид не помогают от них. Надо бы к дерматологу добраться. Вообще, мне кажется, все сейчас излишне увлечены кислотами и ретинолом, нарушается защитный барьер, лезет пигментация.
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:16
Ответ дляДоктор Хаос
Клас, дякую) значить буду терпіти поки ці висипи, жпт обіцяє 4-8 тижнів період адаптації
Налитое яблочко• 30 сентября в 01:17
У мене гарнєр три в одному і все))) сиділи ми в черзі з однією мамою дітей в садочок оформляти. А завідуюча подумала що я мама, а то бабуся. Питає працюю чи вчуся, а мені 38)))
Доктор Хаос• 30 сентября в 01:18
Ответ дляОсвічую темряву
Я от пигментации и использую. Утром витамин С, вечером ретинол и кожа заметно осветляется
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:19
Ответ дляОсвічую темряву
Жесть((( Я після ретинолу використовую свій звичайний догляд який роками мені тримав барʼєр - сподіваюсь, що воно трохи покращить ситуацію
Але мені здається після 35-40 років без більш активного догляду ніяк
Я не хочу нічого колоти чи оперувати, але шкіру підтримати наскільки це можливо хочеться
Трохи сповільнити процеси
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:23
Ответ дляНалитое яблочко
Ну, мені люди деякі не вірять, що моя дочка підліток - реально моя дочка. Кажуть, що ми як сестри
Мені таким людям хочеться дати контакти гарного окуліста, але такт не дозволяє
Бо в цілому образ в мене ок - я одягаюсь стильно, фігура гарна, волосся довге - тобто здалеку може й можна прийняти за молоду
Але по обличчю видно, що мені вже давно не 20 і навіть не 30. Я виглядаю на свої 35+ і не тішу себе марними ілюзіями
Освічую темряву• 30 сентября в 01:23
Ответ дляДоктор Хаос
У меня впервые появилась пигментация после ретинолового пилинга, несмотря на профессиональный крем с СПФ 50. Долго мучилась косметикой - лишь слегка осветляет. А потом открыла для себя сначала ВВL, а потом IPL - Люмекку. Люмекка вообще круто убрала пигментацию. Но после лета снова на скулах вылазит, потому раз в 1-2 года в конце октября обычно повторяю.
Налитое яблочко• 30 сентября в 01:28
Ответ дляПапина дочка
У вас може й ілюзії, в мене на касі паспорт просили завжди до 33років.
Доктор Хаос• 30 сентября в 01:28
Ответ дляОсвічую темряву
Я с пигментацией борюсь уже лет 20. В моем случае изнутри проблема. Но мне помогает лазер и пилинги. Вот скоро к косметологу. После лета всегда вылазит, хотя спф 100 пробовала даже, но пятна проявляются.
Леннон_Жив!• 30 сентября в 01:28
Не знаю какая у вас кожа и сколько вам лет, я мадама в возрасте, у меня в фаворитах ретинол, витамин С и пептиды. Уже хочу пересмотреть и поменять уход, но никак руки не доходят. Марки: медик, бабор и аптечная эубос.
Доктор Хаос• 30 сентября в 01:29
Ответ дляЛеннон_Жив!
А что из бабор нравится?
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:31
Ответ дляНалитое яблочко
Ну, для мене це не показник, бо в мене паспорт просили коли я на касі стояла з двома дітьми, один з яких у візочку, маленький
Не виспана, з брудними волосами скрученими в пучок і виглядала наче я тиждень днями і ночами вагони розвантажувала
Навіть не знаю, що це говорить - про мене, про касира, а може про підлітків 😂
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:34
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені 37, шкіра нормальна, більше схильна до сухості
При моєму звичайному догляді (зволоження, барʼєр) - все було супер, тільки почали зʼявлятись перші ознаки старіння шкіри
Вітамін С я додала першим і він просто супер
Пептиди теж з рік вже в догляді без нарікань
А от ретинол щось не зайшов на початку
Сподіваюсь що стане краще
Леннон_Жив!• 30 сентября в 01:34
Ответ дляДоктор Хаос
А что из бабор нравится?
Энзимный бальзам, успокаивающий тоник, все с коллагеном - бустер крем, концентрат в ампулах, ночной для области вокруг глаз, сыворотка филлер.
Леннон_Жив!• 30 сентября в 01:38
Ответ дляПапина дочка
А от ретинол щось не зайшов на початку
Сподіваюсь що стане краще
А ретиналь вы по ступенчатой схеме начали? Мне он пока противопоказан (розацеа), но у других вижу офигенные результаты. Ранее мне очень нравился, надеюсь к зиме вернусь к нему, но уже не выше 3.
автор Папина дочка • 30 сентября в 01:39
Ответ дляЛеннон_Жив!
Почала з концентрації 0,2
І одразу полізли прищі
Леннон_Жив!• 30 сентября в 01:41
Ответ дляПапина дочка
Почала з концентрації 0,2
І одразу полізли прищі
То есть вы никогда до этого не пользовались и начали с ретиналь 20? Я с 1 начинала.
Тень льва• 30 сентября в 01:43
Я зараз повністю засіла на центеллі, відновила бар´єр, шкіра по структурі шикарна, навіть на місячні нічого не лізе. Ензимка і ніацинамід. А пептиди щось стоять. Але хочу зараз на осінь ретинол і віт.С, шукаю що його взяти. Є пара маленьких плямок, які мене бісять. Вилізли буквально на очах після мезо наприкінці весни, на яку вмовили в лазерхаусі. І вже років 5 що я їм тільки не робила, нічого не допомагає
Доктор Хаос• 30 сентября в 01:48
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо
Дама_из_рекламы• 30 сентября в 01:49
Ответ дляДоктор Хаос
Spf 100 это маркетинговый ход, в курсе?