Непереможна• 30 сентября 2025
Стоит ли учить ребенка читать и писать заранее, лучше ли оставить это школе?
Любимка-анонимка• 30 сентября 2025
Ответ дляМедсестричка
Я не знаю за яким НУШ навчається Ваша дитина. Є з першого класу домашні завдання. І об´єми в НУШі цього завдання більше, аніж в Інтелект - ми сиділи і порівнювали, скільки кожна дитина виконує.
Д/з за бажанням! Не обов´язкові.
Моя вже в середній школі. Читати вміла, писати гірше , навчилася в школі. Тема про раннє навчання- якщо дитина цікавиться, не противиться, то я за!
Марс атакует• 30 сентября 2025
Вы давно ребенка в школу отдавали? У вас не получится отправить ребенка в школу и не научить его читать))
nabludatel• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нуш не має домашніх завдань до 3 класу. Тобто батьки можуть розраховувати, що вчитель всьому навчить дитину, а діти дома не закріпляють як слід . Тому ті, хто нульовий приходить, не встигає засвоїти. А дитина, яка вміла, краще проходить програму, швидше орієнтується. Граються - в тому сенсі, що нема вимог чітких, д/з як було колись. Потім батьки в шоці ’чому вчителі дитинку не навчили?’
Якщо не буде домашки, то не буде засвоєння. У школі моєї дитини, у школах її подруг - всюди є домашні завдання.
Як ви уявляєте вивчення іноземної мови без домашніх завдань? Начитку без читання вдома? Вивчення таблиці множення? І купи іншого матеріалу.
Без QR коду• 30 сентября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
нужно, чтобы хоть немножко читал, да они учат полгода алфавит, но потом сразу перескакивают на тексты, да и лучше чтобы сам мог читать условия задачи или ЯДС
++++ НУШ дебильный, резкие скачки, новая тема, потом тишина и потом здрасьте опять всплывает, вместо того чтобы пройти несколько уроков одно и тоже чтобы закрепилось
Видна міленіалка• 30 сентября 2025
Звичайно, вчити читати та писати. З письмом, зазвичай, у дітей більше проблем, а читати багато хто може навчитись в 5-6 років.
пАлАвинкА• 30 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
обязательно - не повторяйте моих ошибок с младшим - особенно чтение
Моя до школи вміла рахувати в иежах 10, алфавіт, зовсім трохи читати і трохи писати. Пішла в школу рівно в 6, всьому навчилась без проблем, зараз в 4 класу одна з найкращіх в класі.
Дитину не мордувала, на те є школа вчити. Підготовка до школи була в садку по 1 годині зається 2 р/тидж. Цього вистачило
А Я Самая Самая• 30 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
со старшим было примерно так же, садик дал базовые знания
Дую на вітер• 30 сентября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Що саме треба виправляти?
Поки дитина вчилася читати в школі, її однокласники пішли уперед. Вона не могла зрозуміти умови завдань, тому пішли провали по інших предметах. Одне потягнуло ща собою інше
пАлАвинкА• 30 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
То напевно по дитині треба дивитися, хто швидко вчиться, то му не треба ото все. А кому дається повільно навчання, то може і треба додаткова підготовка
А Я Самая Самая• 30 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
как вы заранее можете знать схватит быстро или нет?
пАлАвинкА• 30 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
То по дитині видно, моя казки переказувала, моментально запам´ятовувала віршики, любила малювати, була всидчива. Я вже в садку бачила, що проблем не має бути
курасаны• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вчіть звичайно! Не пошкодить. Нуш зараз слабенька в молодших класах, граються тільки
У вас невірна інформація.
В першому класі вже тексти читають в кінці першого семестра і диктанти пишуть невеличкі.
Потребую апгрейду• 30 сентября 2025
Ответ дляnabludatel
Не вчити читати? А то що станеться? Читати неправильно буде?
У нас были такие в классе, сидели и тупо скучали на уроках, им не интересно несколько месяцев было.
Моя пошла в 5 лет , не читала. Всему научили . Первый класс по типу садика был, даже с дневным сном . А вот детки которым было по 7 скучали и мешали другим . И читать и писать умели . Но им было не интересно.
Бокс-орун• 30 сентября 2025
старший, коли йшов до школи то були зпароси інші, і читати потрібно було в межах 20-30слів, і писав своє ім´я, адресу, на підготовку ходив, в школу в 6років йшов, зараз вже закінчив. Молодший 5,9 читає по складах нормально, рахує, додає, віднімає, я навчила, але в садочку діти ще цього не роблять, інші запроси, програма. Не знаю, здається навіть на підготовку не має смисла йти
НаливайКа• 30 сентября 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Я свого навчила швидкочитанню. Жодного разу не пожаліла. Зараз може читати великий текст і одразу синхронно скорочено переказ. І літературу швидше читає.
Как об этом вообще можно пожалеть?
Я дочку учила читать с 4 лет, понемножку - буквы, слоги, слова. Мне самой нравилось, куда интересней, чем в куколки сидеть играться или куличики делать.
В садике её научили читать на языке страны, где мы живём. Так я приглашала репетитора, проверить её качество чтения, за 3 месяца до школы. Если бы было не ок, то наняла бы его для подготовки. При этом, по окончанию первого класса, в группе дочки так и осталось 4 нечитающих ребёнка. Несчастных ребёнка, неспособных прочитать задание, которых 2 раза в неделю оставляют на доп занятия по чтению. И толку от этого никакого, потому что для них чтение - это уже стресс, позор и ненависть.
Ух яка ж Я• 01 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Іноді діти туго соображають, а батьки дають неправильну техніку читання вчать букви і не вчать звуки. Потім отих тиблако, ем-а-ем-а замість мама складно перевчити.
Позитивна• 01 октября 2025
За рік до школи навчила читати і писати,але донька пішла у 7 років. Варто, якщо знаєте як. Від початку вичитували (багатократним повторенням) речення, тексти з правильною інтонацією(!), цілими словами, відпрацьовували техніку читання. В 5-му класі обожнює читати. Шкода, що аналізувати прочитане, працювати з текстом в нашій школі не вчать. Доведеться, напевно, самій...
Медсестричка• 01 октября 2025
Ответ дляПозитивна
Ой, про працювати з текстом. Дитина ще не навчилася переказувати стисло прочитане. То переказує дослівно, як вірш, витривалості вчителя не вистачає, зупиняє
Чекаю, коли таки буде вчити дітей переказувати... бо підозрюю, що моя дитина не одна така, що напам´ять тексти розповідає
Подружка запланувала дистанційні заняття з підготовки до школи в ліцеї Ангстрем. Каже заняття будуть у вихідні з ранку. Додаткові відео для перегляду у доступі 24/7. Їй порадили цей підготовчий курс родичі, які проходили раніше. Дитині було дуже цікаво, навчалися читати, рахувати й т.ін. Заняття проводила вчителька молодших класів відповідно до сучасної шкільної програмі.