Моль Моллівна• 30 сентября в 10:16

Варто брати інфрачервоний обігрівач?

Кімната 16 кв.м., що порадите, дуйчики не розглядаю,
Дайте вподобайок• 30 сентября в 10:17
Швидко нагріває, норм варіант.
На пів ставки• 30 сентября в 10:19
Він гріє у певній зоні, треба знаходитись у цій зоні
Ашотакоя• 30 сентября в 10:19
Кота заведите.
So_so• 30 сентября в 10:20
У меня вот такие, один с функцией определения и поддержания Т, то есть я символ на 21 и он сам вкл и выкл.
Дуб береза• 30 сентября в 10:20
каждую осень ломая голову чем дешевле обогревать квартиру - газ, кондиционер, обогреватель
Туфли в чешуе• 30 сентября в 10:21
Мені не сподобалося. Не гріє повітря, а тільки мене. Треба знаходитись в його зоні дії.Віднесла на роботу хлопцям Собі купила DeLonghi Dragon. Масляний звичайний. З таймером,часами і термостатом.
Відмінно працює всі роки.В кімнаті тепло,кутова.
Прилипало• 30 сентября в 10:22
А чем дуйчик плохой? я только им и пользуюсь, мгновенно нагревает комнату.
Попельшка• 30 сентября в 10:25
Я лично их не люблю. У меня голова болит, если долго с ними в одной комнате сижу, потому что воздух сушат.
Да и не прогревают они, какое-то обманчивое искусственное тепло. Выключите и снова холод.
Я за обычные традиционные радиаторы (батареи электрические)
Не будь КакСвета• 30 сентября в 10:25
Нет. Лучше конвектор
Туфли в чешуе• 30 сентября в 10:26
Ответ дляПрилипало
Він сушить повітря. В нас на складах такі стоять. Разом зі звичайними обігрівачами. Коли приходиш після вихідних, то вмикають опалення, яке підтримує +5°С цілодобовоЗразу вмикають дуйчики, щоб вони швидко підняли температуру до 13-15 і люди могли почати працювати. Бо звичайне опалення нагріває простір повільно. Як тільки дуйки доводять до 15°С,їх вимикають. Далі працюює лише опалення, підтримуючи 18 градусів.
Прилипало• 30 сентября в 10:28
Ответ дляТуфли в чешуе
Я тоже именно дуйчиком нагреваю мгновенно комнату, потом отопление работает. Ванну грею, кухню - т.к панорамные окна, только включила и уже тепло. Он меня очень выручает.
На пів ставки• 30 сентября в 10:32
Ответ дляДуб береза
Коли не знаєш як правильно робити, є простий робочий метод - подивитись як роблять інші. Європа десятки років живе у режимі економії. Якщо у кімнаті мала дитина - так, потрібен обігрів, якщо ж ні - светер
Туфли в чешуе• 30 сентября в 10:33
Ответ дляПрилипало
Вони в принципі для цього і створені-швидко прогріти великі приміщення. Коли якийсь концерт, чи конференція, чи якась подія у великих залах чи приміщеннях, то ми використовуємо теплові пушки-величезні потужні дуйки. Вони швидко все гріють, звичайний обігрів трубами прогріває набагато повільніше,може навіть доба піти, якщо це якийсь зал.
Щоб не сушити повітря,використовуємо зволожувачі одночасно.
Жена_КотораяСтена• 30 сентября в 10:36
Ответ дляТуфли в чешуе
Будь який обігрівач сушить повітря
Швендяю містами• 30 сентября в 10:49
Ответ дляПрилипало
Жере кисень
Швендяю містами• 30 сентября в 10:51
Беріть інфрачервоний чи конвектор
Потринділиця• 30 сентября в 11:23
Ответ дляПрилипало
Спалюючи повітря
Потринділиця• 30 сентября в 11:24
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Будь який обігрівач сушить повітря
Ні
автор Моль Моллівна • 30 сентября в 14:11
дівчата, дякую за поради