Доль Чекомбана• 30 сентября в 13:39
Як стати бєжевою
мамою? От, наприклад, я хочу бути такою, з чого почати? В наявності двоє дітей 17 і 7+чоловік.
Доль Чекомбана
• 30 сентября в 13:40
Ответ дляМамина квіточка
це як?
Кажуть-красіво і модно
Мамина квіточка• 30 сентября в 13:41
Ответ дляДоль Чекомбана
Кажуть-красіво і модно
це типу тотал беж лук? Чи шо воно означає?
Латексне альтер ЕГО• 30 сентября в 13:41
Ну, так сразу и не станешь, постепенно, все что вы покупаете - покупаете бежевое, и когда-то завершится процесс. Правда, к тому времени надо будет коричневой быть😁
Доль Чекомбана
• 30 сентября в 13:43
Ответ дляБюст Березуцкого
Уже поздно. Экспериментируйте на третьем ребенке.
Підстаркувата для цього. Чоловік підійде? Бо діти можуть брикатись(
Обижулька• 30 сентября в 13:43
Так а що там такого. Меблі в утіль, одяг, постільне, рушники теж. Лишили все 100 відтінків беж.
Фісташкова кава• 30 сентября в 13:44
7+чоловік. - однако... Вы уже не бежевая, а красная и натертая
Кнопкотиць• 30 сентября в 13:44
Ответ дляМамина квіточка
я сьогодні в бежевому светрі це рахується?
А вы мама? Если да, то да
Доль Чекомбана
• 30 сентября в 13:44
Ответ дляКнопкотиць
Троль, прекращай. Ну скучно же !
Добрий день, йдіть в гладіолуси, до побачення
Кнопкотиць• 30 сентября в 13:45
Ответ дляRemensa
Ви хотіли написати « блаженною»?
Ні. Ви не в темі
Мелочунь• 30 сентября в 13:45
кто мне теток ставит синих?
это в инстаграме у неадеквашек такой тренд, все вокруг нейтральных тонов
тогда ты бежевая мама
и ребенок гармонично развивается
тогда ты бежевая мама
и ребенок гармонично развивается
Гуру троллинга• 30 сентября в 13:45
о, у нас в доме живет бежевая мама)))
я, честно говоря, не обращала внимания даже, пока ко мне не приехала подружка и она уже обратила внимание.
женщина вся в светлом, коляска с малышом бежевая, двое детей постарше тоже во всем светлом - бежевое, белое и тд постоянно как их вижу.
кажется все просто - выкидываете все вещи что у вас есть, идете покупать все бежевое всей семье
Доль Чекомбана
• 30 сентября в 13:45
Ответ дляФісташкова кава
То сім років, а не дітей
Кнопкотиць• 30 сентября в 13:46
Ответ дляДоль Чекомбана
Не , троляша. Не мечтай .
Мамина квіточка• 30 сентября в 13:46
Ответ дляКнопкотиць
А вы мама? Если да, то да
вже 15 років як
Кнопкотиць• 30 сентября в 13:47
Ответ дляRemensa
Я то як раз в темі. Тільки блаженні можуть таке робити.
І чому саме бежевою, а не салатовою чи фіолетовою?
🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Мамина квіточка• 30 сентября в 13:47
Ответ дляМелочунь
ну вот пример бежевой мамы
в них розетки криво прикручені, не рахується
Фісташкова кава• 30 сентября в 13:48
Ответ дляДоль Чекомбана
То сім років, а не дітей
Фу ты, а я 7+ и мужа про мужиков подумала: муж и 7 коханцев
ЖующаЯКонфету• 30 сентября в 13:48
з точки зору психології - це люди, які хочуть стати непомітними, невидимими.І на це є псих.причини. Чому ви хочете сховатися,аби вас не бачили? самі ховайтеся, але навіщо це молодому поколінню?
Бежевий- це безіменний,безликий. У вас явно псих.проблеми. То не вашим треба бежеве,а вам психотерапевт. Щось робіть,бо злетите з катушок.І на то є причина.
з інету- В психологии бежевый цвет олицетворяет не только спокойствие, уют и стабильность, а также ассоциируется и со скукой и с безликостью. Этот цвет оказывает успокаивающее и расслабляющее действие, помогает восстановить силы и создает атмосферу гармонии и комфорта.
Судячи з усього ваша психіка перевантажена.
Мамина квіточка• 30 сентября в 13:49
Ответ дляФісташкова кава
аж позаздрити встигла?)))