Тепличная• 30 сентября 2025
Навеяно темой, что ребенок не хочет братика или сестричку.
Кто пострадал психологически от братьев и сестер? Какие отношения были у Вас с ними? Как было в детстве и сейчас?
Партизанка• 30 сентября 2025
Ответ дляТепличная
а чья ответственность, если в семье один ребенок буллит другого, унижает, издевается?
Відповідальність батьків в першу чергу.
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ дляОколовита
нет, но у нас погибла мама, когда нам было 17. Мы воспитывались в очень обеспеченной семьи и не нуждались вообще, но рассказать как посрала его его собака утром и Ленка вычитай мой договор по аренде... это всю жизнь - 100 раз в день.
сочувствую, мужик не повзрослел. Жаль маму Вашу.
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
Відповідальність батьків в першу чергу.
все таки родителей, а не ребенка. ребенок уже, который вырос, может выбирать, общаться ли, угадайте,что он выберет. конечно не общаться, при том, что кто издевался так и не изменил свое поведение.
Ответ дляТепличная
а когда братья или сестры издеваются, психологически и физически? унижают, говорят гадости? как вырасти психологически здоровым? это буллинг в семье. не слышала ,чтобы где то поднимали эту тему.
Ми з сестрою молодшою дрались до підліткового віку, я йшла на вступні іспити з розідраними руками, все змінилось коли я завагітніла, а коли народила то взагалі, ми стали справжніми сестрами, вона просто обожнює племінника, люблю її і ми завжди раді одна одній і сумуємо, живемо в різних містах
Тепличная
• 30 сентября 2025
конечно на советчице определенная выборка людей. в реальной жизни гораздо больше видела и слышала ужасных историй об отношениях между сестрами, братьями.
Элька-Карамелька• 30 сентября 2025
Ответ дляОколовита
я из двойни, у меня прекрасные отношения с братом. Мы 45+. Но у меня всегда пунктик - ’ты старше на 23 минуты, не бросай Артура, почему ты думаешь только о себе, почему ты не решила ему задание, почему ты не договорилась за брата, почему не отпросила его и т.д.’
Я люблю брата, но у него паталогическая привязанность ко мне -я в роддом, он с лопнувшим аппендицитом. У нас семьи, но мой брат звонил мне сегодня раз пять ... иногда я от этого устаю, как смс ночные -’у меня седой висок, а у тебя почему нет???’ и т.д.
Я Вас не боюся• 30 сентября 2025
Ответ дляТепличная
Какое-то у вас окружение обиженных на жизнь. В моё время у всех было по два-три ребенка, чтобы один даже не припомню такого. Нормальные отношения, не идеальные часто, но это нормально, что люди с разными интересами в жизни не проводят вместе все дни, но в целом стабильные отношения, где все готовы помочь друг другу.
Шалена невинність• 30 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Так пусть проработает свои травмы, кто ему сейчас мешает
то така зручна відмазка)))
Шалена невинність• 30 сентября 2025
Ответ дляТепличная
кожен в реальному житті вибирає собі таке оточення і вишукує такі історії, котрі йому близькі ментально
Смячиком• 30 сентября 2025
Я в детстве страдала и ненавидела сестру, унас 7 лет разница, она старшая, дрались и ссорились, интересы не пересекались. Жили в одной комнате, когда она съехала у меня было счастье. Потом она меня пригласила в гости к себе, это мне было 14, ей соответственно 21. И как то так мы классно время провели, оказалось что мы на одной волне, и ходили хохотали, и короче с тех пор мы прямо бест френдс, только еще роднее. Как мама но которая понимает все, в одном контексте, и шутки наши нам самые смешные и тд
Шалена невинність• 30 сентября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
+1, аналогічно. Мої батьки виросли в дружних сім’ях і так само зуміли і свою сім’ю побудувати. Нас троє, ми вже самі дідусь і бабусі, але завжди раді зустрітись, завжди прийдемо на допомогу, як є потреба. Вже і наші діти покумились між собою, радію, що дружні і тримаються разом, навіть незважаючи на те, що життя розкидало...
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ дляШалена невинність
у меня есть разные примеры, у меня нет розовых очков. не отгораживаюсь от негатива, как и от позитива. все в порядке.
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ дляСмячиком
класс!!! отлично у Вас все сложилось. А в детстве все дерутся😃
Шалена невинність• 30 сентября 2025
Ответ дляТепличная
але чомусь тема про негативні
отакий собі маленький штришок про Ваше ’все в порядке’
Блондинка в Шоколаде• 30 сентября 2025
у меня сестра - мы погодки
я безумна рада , что мои родители решились на второго ребенка
и у меня есть родной человек , безумно люблю, мы для друг друга поддержка огромная
Всякое в жизни было - но мы всегда рядом с друг другом )
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
у меня сестра - мы погодки
у меня две подруги сестры. они разные абсолютно, но всегда вместе, всегда поддержат друг друга. хоть образ жизни и моральные ценности одной далеки от нормы.
забиякина• 30 сентября 2025
Мій брат вважає, що постраждав. Різниця у нас 5 років,він старший. У нього завжди була власна окрема кімната, я жила в залі, де потрібно було речі всі заховати, довго не спати, бо треба диван скласти і щоб було гарно...ітд
Я завжди відчувала, що батько до нього прихильніше ставиться, бо він хлопчик. Йому завжди новий одяг, я часто доношувала чи з секонду, йому різні курси і репетитори,мені ні, бо ’у тебя другой склад ума, девочку главное выдать замуж’.
При цьому батьки побудували будинок, продали квартиру,в якій ми жили, щоб нам дати на своє житло. Звичайно, що треба було економити, що з будуватися і будувалися довго.Мама виборола , щоб нам дали однакові суми на квартири ( батько мені не збирався нічого давати). Брат вважав, що все мало дістатися йому, бо він в дитинстві ’цукерок не доїв’через будівництво ( так і казав). Зараз це дорослий чоловік, який досі ображений, бо не доїв цукерок, бо перестали їздити в сочі на море через моє народження ( я народилась у 91 це співпало з тим, що совок розпався і з ріднею спілкування зійшло на ні і перестали туди їздити, але у нього була винна я).
З батьками майже не спілкується, жодної вдячності за гроші на квартиру не було. За стільки років вона так і стоїть без ремонту. Живе він у дружини. Він впевнений, що я в нього відібрала ’жирніший кусок’ хоча в дитинстві якихось благ було більше йому, бо він учим видом показував,як його пригнітили моїм народженням.
Я доклала грошей, залізла в кредит і купила більшу квартиру, потім жила з голими стінами, робила на 2-3 роботах і чоловік так само, щоб це все погасити і зробити ремонт, але він того не помічає, придумав собі, що це батьки мені дали більше грошей з продажу квартири багато років тому. Хоча продаж був при ньому в нотаріуса і свою частину він там само забрав. Батько хотіли собі лишити пару тисяч - він був проти. Бо він не докладаючи купував. Коротше таке...
Тепличная
• 30 сентября 2025
Ответ длязабиякина
Эгоист брат. По Вашему рассказу у него всегда будет виноват кто то. Он никогда.
После шести ни-ни• 30 сентября 2025
Я старше сестры на 6 лет. Родители рано развелись, маме было тяжело одной, но она никогда не заставляла меня сидеть с сестрой. Оставляла ее в садике до последнего, потом на продленке в школе, когда я уже стала подростком, то сама предлагала маме помощь с сестрой и это меня не напрягало совсем. С сестрой дружны, ее дочь из-за военных действий сейчас живёт с нами. Своих детей родила с разницей в 10 лет и так же, как и мама, на старшую не перекладываю обязанности касательно младшего, стараюсь успевать уделить время всем. Не всегда получается, но дети дружны
Мати драконів• 30 сентября 2025
я одна і дочка у мене одна.
я ніколи не хотіла нікого, хоча мене не питали)
а дочка іноді казала, що хоче сестричку - тоді я розуміла, що вона просто хоче дитячого товариства і ми запрошували когось із сусідських дітей у гості погратися. або самі напрошувалися у гості)).
мені досі не шкода, що у мене немає ні братів, ні сестер. а дитину трохи шкода, бо у неї навіть двоюрідних немає.
ЧупакабраЗеБест• 30 сентября 2025
Ответ дляПросто красавица
Потому что видимо она была нянькой для всех этих детей. Ее можно понять.
Я одна в семье. Но я когда смотрю на эти многодетные семьи, в которых именно старшие становятся полностью няньками для младших - это ужас.
Среди знакомых есть тоже такая семья.
Мама рожает каждый год, остановиться не может, в небольшую квартирку, а за этими всеми детьми смотрит старшая дочь.
Мне ее безумно жаль.
Среди знакомых есть тоже такая семья.
Мне ее безумно жаль.
а я жила когда то в многодетнолй семье штунд недолго.
моя мать кукушка так заботилась, что меня штунды прикормили и приютили.
то есть у них на своих 8 детей было что пожрать и хорошо время провести и еще плюс на меня, ау моих родителей на меня одну ничего не нашлось.
ЧупакабраЗеБест• 30 сентября 2025
Ответ дляОколовита
вы так по теплому это расскзаываете, даже зависть какая то берет.
А у мене булінгом займалась мама. І я дуже хотіла брата чи сестру щоб як мінімум поділити булінг. Або щоб вона на мій контроль мала трішки менше часу. Так хто тут винний? В дитинстві всі бються, майже всі, навіть ті, хто має кожен окрему кімнату. Темпераменти є різні , як егоїзм і адекватність. Моя мама і в дитинстві така була - абʼюзивна, правда під впливом абʼюзивної бабусі ( її бабусі) набралась немало. До прикладу в чоловіка брат егоїст і відверта дитинка 35+. Йому якраз батьки все давали більше: бо він не міг вчитись і за все платили, мій чоловік змушений був тільки на державний йти ( бо 2 не тягнули), закінчили - брату квартиру одну з них зразу віддали, і машину хоч і собі купляли дали на користування брату. Але йому ,через його характер , все рівно не жилось ні в шлюбі , ні в тій квартирі, і все заздрив моєму чоловіку ( за що я точно сказати не можу). Стосунки були такі звичайні, мій чоловік не раз його з пʼянки носив додому. Але в один прекрасний момент напився і розпустив руки - і так конкретно, не по братерськи. Більше брати не спілкувались, уже 7 років минуло. Так хто винен? Частково батьки , бо не присікли і все позволяли йому. І той, хто не хоче підтримувати нормальне спілкування. Про теплі стосунки - це уже або буде, або ні, і воно формується ще в дитинстві. Для хороших стосунків або нейтральних хоча б дуже велику роль грають батьки : якщо вони порівно дають всі блага і любов - то і стосунки скоріш за все будуть нормальні. Найгірше - це помогти одній дитині купити житло, а іншій ні, або сказати як нам - ну це ваша квартира колись буде ( років через 40), а поки дивіть з нами. І то, цей момент більше здавався несправедливим мені чим чоловіку.