Копирайторша• 30 сентября в 15:19

Закриття неба над частиною України

Пропонують закрити небо над частиною України
Full House• 30 сентября в 16:55
Ответ дляПасти Ла
ну да, где больше всего нуждаются
Зрозуміло ж, що це для того, щоб дрони не залітали до них і не падали на їхні голови при збитті.
Чаюри• 30 сентября в 16:56
Закрити небо?) Та який дебіл в це повірить, коли у них у самих дрони літають як вдома.
Гимли• 30 сентября в 17:13
Удалено администрацией...
Гимли• 30 сентября в 17:14
Ответ дляАноним_Русалка
ТЦК выполняют свою работу
Они молодцы.
Да русне не нравится что мобилизация происходит по плану в Украине
Удалено администрацией...
Татьяна-57fb• 30 сентября в 17:25
Ответ дляАноним_Русалка
ТЦК выполняют свою работу
Они молодцы.
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 30 сентября в 17:39
круто, шо скажеш. А схід і центр нехай самі гребуться, там же не люди (
Oksania_mama• 30 сентября в 18:14
Не прошло и 20 лет блин.
LudaSHS• 30 сентября в 18:20
Це треба було робити весною 22
Як всі колись писали в мережах , памʼятаєте просили - був тренд - ’закрийте небо’. В зараз,? Чим закриють? Єдина армія що може відбивати ті атаки - Зсу , Нато не вело таких війн, і вони не готові до анти дронових зусиль. До таких типів атак
А в 22...Тоді були одиничні ракети, і шахедів не було. Іранської програми не було.
Закрили б розміщенням установок десь на границі і патрулюванням літаків, б пуйло б відмовився від атак тилів, бо ще не мав люфт, не знав як Нато поведе і що Захід дозволить.

Кожній дії -свій період.

Зараз єдиний вихід і дієвий - дати Україні засоби ( Україні б мати б свої, але...) вразити склади і заводи шахедів. Зруйнувати цикл шахедів. Це б швидко закінчилося. Сцять самі - дайте нам

Вчора читала німці, англійці тільки виділили кошти і спеців розбробляти програму антидронового захисту. На вчора, ага.
LudaSHS• 30 сентября в 18:22
Ответ дляYuliya-23
Мається на увазі що ті установки ( наші вже) можуть забрати на інші області, які пильнують зараз Західні
Да я в ці розмови поки що не вірю.
Ще не стільки підгоріло і наляканий Ес. Взрощують гідру, вихаркнуть всі
LudaSHS• 30 сентября в 18:24
Ответ дляfreedom_2015
які чудові люди в країні ,вони після вигаданої інформації про не дай боже закрите небо над частиною країни переживають більше ніж за міста після обстрілів .Можете не хвилюватися ,ніхто нічого не зробить
Але навіть цікаво як ті що завелись уявляють собі закрите небо? бажання золота рибка виконає і вищі сили будуть берегти ?
Не має зараз у Нато засобів по відбиттю 100-500 дронів
Все те що є дороге і розраховано на інші війни
Красавишна-Улыбавишна• 30 сентября в 18:34
А нам всё равно... а нам всё равно...
Что за глупости строчат каждый час
Shoosha• 30 сентября в 18:48
Ответ дляТатьяна-57fb
я с Одессы ничего не копирую у нас за окном льет дождь проливной целый день. а он в одной футболке и летниз джинсах и тонкой спортивке уже прошло 4 дня вот вам фото я сделала вчера когда плакала у меня пошла кровь сноса там где опухоль я просила не писать мне гадости кто не верит идите дальше
Удалено администрацией...
Вітаміни косметика• 30 сентября в 18:50
ауєть а інших хай ібашать втройні
alinskana• 30 сентября в 20:16
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
А нам всё равно... а нам всё равно...
Что за глупости строчат каждый час
Удалено администрацией...
alinskana• 30 сентября в 20:21
Ответ дляТатьяна-57fb
не пишите на вумен ру или не копируйте от туда
alinskana• 30 сентября в 20:22
Ответ дляТатьяна-57fb
кто не верит не отвечаю просто не хочу и без вас хуево не знаю как я сегодня буду опять ходить всю ночь в комнате сына целовать его вещи бедный мой Серенький мой любимый мальчик сынок он такой красивый у меня даже уже не молодой за что нам такое вот мы расстались наверно насовсем
вам к наркологу нужно
Дафна• 30 сентября в 20:45
Ответ дляТрохи злякана
чем закрыть?? руками???
Магией и заклинаниями
Вы что последнюю серию Гарри Поттера не смотрели?)
Kitkatka• 30 сентября в 22:02
Киев и Одессу не жалко? Странные
Ольга520• 30 сентября в 22:34
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я с субботы на воскресенье была свидетелем, как подбили ракету, зарево, грохот и все это горящее упало под Киевом, где снесло почти всю улицу ((((
Это ужас. Ад на земле
Не Київ. Конотоп Сумської області. У нас останніх 4 дні ситуація близька до адища. Просто майже не затихають...