Міняйловна• 15 сентября в 20:56

Зарплати в Україні.

Мию чакри щоденно• 15 сентября в 20:56
Жесть ((
Пліснявілий сир• 15 сентября в 20:58
Ну єто ж официальная
ПироженкА• 15 сентября в 20:58
Середня? 40 тисяч в Києві?
Маю натхнення• 15 сентября в 21:03
22 ещё поискать нужно((
Не за Будка• 15 сентября в 21:07
Ответ дляПироженкА
Середня? 40 тисяч в Києві?
Ну якщо взяти зпл директора Укрзалізниці, директора укрпошти, то може на середню в 40 тис і вийде )
Агент Пинкертона• 15 сентября в 21:08
Брехня , це як середня темпа по палаті
Радостина• 15 сентября в 21:09
В КР средняя 19 тыс, наверное, это в Днепре такие зп высокие
Пенек Возмездия• 15 сентября в 21:10
В Киеве может быть.
Швендяю містами• 15 сентября в 21:33
Ответ дляРадостина
Скоріше за все.
Мрії у вирії• 15 сентября в 21:53
В днепре если не ошибаюсь средняя около 14тыс.
Данные с исполнительной службы, алименты 25%.

Т.е с безработного 25% от средней зп по области. С 22года еще.
Зоряний Шлях• 15 сентября в 21:59
Где это 40 штук зарплата в Киеве?
Швендяю містами• 16 сентября в 00:26
Ответ дляЗоряний Шлях
Где это 40 штук зарплата в Киеве?
Що неправда? Я теж пам´ятаю, як тут всі описуються: отримую 100 тис ні на що не хватає. І всі такі: дааааа, зубожіння,
А ось і я• 16 сентября в 03:24
По Києву схоже не правду. Інша справа ЯК в нас формується цей середній показник( Переважна більшість населення, на жаль, заробляє менше. Не дуже великий відсоток населення заробляє дуже багато. От в середньому 40к і є. Вираженого середнього класу немає, що є ознакою бідних країн з соціально-класовою нерівністю.
Tranduchiha• 22 сентября в 15:17
Ответ дляМрії у вирії