Где тут 0?• 30 сентября 2025
Чоловік хоче, щоб змінила роботу на більш оплачувану щоб більше вкладала в сім´ю
Я оце і думаю мені це треба чи ні. Мені треба більш напружуватися, більше нервувати, менше бути вдома щоб що? Домашня робота була є і буде ніхто їх з мене не зніме.
Ви би змінювали при таких вводних?
Результат:
вже голосів:
160 (86.49%)
Ні
25 (13.51%)
Так
Маю натхнення• 30 сентября 2025
Мало водних: скільки ви і чоловік заробляєте, чи є діти, яка у вас спеціальність
Как нефиг делать• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А роботу?
Работу я бы меняла только если бы мне самой это было нужно. А не для того, чтобы на мужа больше тратить
Кусюче сонечко• 30 сентября 2025
Зараз вам тут почнуть втирати усіляку лабуду про рівність і партнерство. Готуйтесь)
Борисфенка• 30 сентября 2025
Так. Прийшла додому ’Де моя вечеря? Нема? Замов доставку, я так втомилася’.
’Неприбрано? Ну так і буде, я гроші заробляю, сам прибери чи клінінг замов’.
Сундучок с каникулами• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А роботу?
Автор, вы сами выбрали такого мужа. А теперь решение должны за вас принять незнакомые форумчанки?
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Я ось про те саме подумала.
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ні цього всього не буде.
Love_Love_Love_• 30 сентября 2025
Я б не жила з чоловіком з яким домашня робота є лише моєю відповідальністю.
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Дітина є. Заробляємо не багато але не в тому річ.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ні цього всього не буде.
Чому не буде? Вам не вистачить сміливості вимовити ці фрази?
Спробуйте, це зовсім нескладно.
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Чому?
Тому що він звик що кухня і прибирання це робота жінки
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Тоді хай звикне, що заробляння грошей - це робота чоловіка.
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Вы не хотите повысить уровень жизни семьи?
Завдяки чому? Своїй втомленності і відсутністю часу на відпочинок?
Додекаэдр• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Правильно. И когда муж исчезнет, у автора останется работа при деньгах, а не минималка
Ms. Iphone• 30 сентября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
и сдохнуть? на авторе еще чесь быт похоже
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ок, а він достатньо заробляє щоб мати цю звичку?
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Якщо інша робота і зп то інші умови і час. Більше часу більше грошей , більше втомленності. Заради чого?
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Який у вас дохід? Повний день працюєте?
Ms. Iphone• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
ваш недочет Даже собак дрессируют а вы хомо сапиенса переучить не можете Или васм нравится роль жертвы упаханной?
Бессмертный пони• 30 сентября 2025
Ответ дляСвій варік
От работы дохнут кони, ну а вы- бессмертный пони.💪
Вот не надо , не надо ! Бессмертный пони - это я !
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Спробуйте, це зовсім нескладно.
Те що я скажу нічого не вирішить. Ніхто клінінг замовляти не буде в доставку їжі теж. Ну і клінінг може я і замовлю - гроші ж є
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ось я так теж зараз вважаю
Додекаэдр• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Та нифига. Я зарабатываю больше или наравне. Вон, приеал с работы, стоит картошку тушит, а я на балконе пиво пью, курю и с вами трындю