Где тут 0?• 30 сентября 2025

Чоловік хоче, щоб змінила роботу на більш оплачувану щоб більше вкладала в сім´ю

Я оце і думаю мені це треба чи ні. Мені треба більш напружуватися, більше нервувати, менше бути вдома щоб що? Домашня робота була є і буде ніхто їх з мене не зніме.
Ви би змінювали при таких вводних?
Результат:
вже голосів: 185
160 (86.49%) Ні
25 (13.51%) Так
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Ок, а він достатньо заробляє щоб мати цю звичку?
Вважає що так
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Вважає що так
Ви власне цифри напишете, бо ця розмова без них ніпрощо?
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
А что Вы имеете взамен?
Якесь забезпечення ну таке не особо базове. Теж працюю і себе забезпечую. Витрачаю свою зп і на родину і на себе.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Те що я скажу нічого не вирішить. Ніхто клінінг замовляти не буде в доставку їжі теж. Ну і клінінг може я і замовлю - гроші ж є
Ну так сама замовите - клінінг, доставку їжи, собі нову сукню для роботи, туфлі для дрес-коду.
Багато грошей - це ж добре. Чоловік якось виживе, він має звикнути, що треба боятися своїх бажань - бо вони збуваються.
Lizavel• 30 сентября 2025
Хочет чтобы вы ещё больше впахивали что-ли? Нормальный муж наоборот хочет, чтобы женщина отдыхала, а не работала и после работы еще готовила и убирала,уроки проверяла.
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляMs. Iphone
ваш недочет Даже собак дрессируют а вы хомо сапиенса переучить не можете Или васм нравится роль жертвы упаханной?
Я балансую свою зайнятість і втому. В мене для цього є моя робота а не інша
КАПСЛОЧНИЦА• 30 сентября 2025
Если б мой муж начал упрекать меня деньгами, я б сменила и работу и мужа.
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Та нифига. Я зарабатываю больше или наравне. Вон, приеал с работы, стоит картошку тушит, а я на балконе пиво пью, курю и с вами трындю
В нас так не буде. Тому я нічого змінювати не хочу. Мене особисто влаштовує.
Пасхальний тролік• 30 сентября 2025
Мужа меняйте. Заодно и домашней работы меньше будет
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ось я так теж зараз вважаю
Ну так візьміть сковорідку і поясніть. Якась ви м´якосердна.
MacOS-ница• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Тому що він звик що кухня і прибирання це робота жінки
Каждый из нас, когда-то узнал что Санта Клауса не существует. Видать пришел черед и вашего мужа.
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Не має значення. Тут мова про відношення.
MacOS-ница• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Якщо інша робота і зп то інші умови і час. Більше часу більше грошей , більше втомленності. Заради чого?
Вы уже открывали тему об этом? Помню те же рассуждения с той же лексикой.
Lizavel• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ну так скажите ему: почему ты заставляешь меня усаживаться на работе. Когда другие женщины сидят дома и наслаждаются жизнью? Ему нужны деньги то пусть и ищет подработку
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Має значення. Може у вас зарплата мінімалка в ненапряжному архіві, а чоловік рве дупу заради сім´ї. Те що вас все влаштовує то супер, а чоловіка не влаштовує і це буде лише накоплюватися.
Дюймовочка• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ось я так теж зараз вважаю
Так донесіть це до нього. Чи він заробляє гроші і має комфорт в хаті і родині. Чи ви заробляєте і в залежності від зайнятості обох ділите хатню роботу.
Терпіти не можу цих мамкиних цюцюриків😡 Автор сорі😅
MacOS-ница• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Все имеет значение, на самом деле. Если у вас такой плохой муж, то почему вы не меняете мужа?
Lizavel• 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Даже если минималка не напрягаясь, в чем проблема? Автору нравится.
Броніки для Моніки• 30 сентября 2025
Сменила бы муда
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Та ні, не хочеться мені заради такого впахувати
Не танцую- но пою• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
ТО скажіть йому, що ви хочете щоб він вкладався в домашню роботу більше, готував і прибирав.
На роботі частіше легше, ніж дома пахати.
nabludatel• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Я за свою зарплату оплачую дочці гуртки, табір, відпочинок всій сімї.
Якби сиділа в дома чи працювала на мінімалку, то ми відпочивали б в найближчому парку.
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Проблема в том, что имея семью рассуждать про ’автору нравится’ немного неуместно. Хочет автор думать только о себе и своем не напряге - велики шансы так и остатся при той минималке с минимальными алиментами. Дай бог если жилье ее.
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Я теж так вважаю. Йому якось не важливо як я буду врахувати йому важливо щоб більше грошей приносила. Від якості про втому не думає. За замовчуванням вся робота на мені в залишається. Це треба щоб зовсім велика зарплатня була може тоді від і буде старатися більше але не вважаю що довго до гарного звикають щвидко
Lizavel• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Не хочу вас расстраивать,но он вас не жалеет или не любит (((
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Дякую
Как нефиг делать• 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Так на авторе вся домашняя работа. Паритет соблюден.
Маю натхнення• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ну так те, що чоловік повісив на вас всю хатню роботу - це вже показує його відношення до вас
По іншим питанням без рівня зарплат - розмова беззмістовна
автор Где тут 0? • 30 сентября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Він не рве це точно. Хай змінює жінку чи роботу мабуть..його ж не влаштовує.
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А ви автор на свою зарплату, яка б вона там не була, себе та дитину зможете утримувати? Ви фінансово не залежні від чоловіка?