Где тут 0?• 30 сентября 2025
Чоловік хоче, щоб змінила роботу на більш оплачувану щоб більше вкладала в сім´ю
Я оце і думаю мені це треба чи ні. Мені треба більш напружуватися, більше нервувати, менше бути вдома щоб що? Домашня робота була є і буде ніхто їх з мене не зніме.
Ви би змінювали при таких вводних?
Результат:
вже голосів:
160 (86.49%)
Ні
25 (13.51%)
Так
Love_Love_Love_• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Він як поїсть на столі так і стоїть найбільше може у мийку поставити .
Пісєц, чесно, я б йому на голову то перекинула, я не жартую
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Він хоче щоб однаково заробляли, а хатні справи як і були. А я якось не згодна бо хатньої роботи завжди багато. Якщо за 6 денним графіком робити нічого не встигатиме або треба буде о 5 ранку вставати і пізно лягати.
’Він хоче щоб однаково заробляли, а хатні справи як і були’ - він у вас вибачте дибіл чи просто настільки хитровжарений, що вважає що зможе пропихнути таку несправедливість? Такими чоловіки не стають за один день, ні за місяць - це натура така і ви автор мали б це бачити давним давно.
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Тому що він звик що кухня і прибирання це робота жінки
Відвикне
Ой , я б так змінила - на таку де багато відряджень і поїздок. Чоловік має заробляти хоча б в 2 раза більше жінки, так, щоб зп дружини від просто не замічав ( є чи нема). Тут нема що думати - мужичок гниленький. Навіть , якщо його зараз не змінити , він сам зміниться рано чи пізно. Мужик завжди думає , що це його обовʼязок заробити, якщо не хватає - то іде на 2,3 роботу і шарашку. Тому тут з самого початку неліквід.
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Те що я скажу нічого не вирішить. Ніхто клінінг замовляти не буде в доставку їжі теж. Ну і клінінг може я і замовлю - гроші ж є
Ну зготує сам собі
Соня-сонятко• 30 сентября 2025
Я не працюю. Вдома готую тільки вечері. Чого і вам бажаю
Прибираємо швиденько разом раз в тиждень. Все інше забезпечує чоловік
рукиЖимолости• 30 сентября 2025
Ну якщо вам так подобається? Роботу міняти варто, а слідом чоловіка, якому плювати на вас і ваш побут.
МояХатаЗкраю• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А вас это устраивает? Ну блин
Ответ дляГде тут 0?
Хитрожопый конечно
Но вообще интересно какая зп у него и вас и рабочий график
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Не має значення. Тут мова про відношення.
Як до собаки
рукиЖимолости• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ні це ви зробили такий вибір.
Мовчу, але хочу• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Та ні, не хочеться мені заради такого впахувати
Бо не заплатять впм стілтки?)
рукиЖимолости• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А ви що хочете, автор? Вас не питають?
Банка з медом• 30 сентября 2025
Тю, хотеть он может что угодно. Автор, а вам кто-то что-то уже предложил, что вы так уверены, что будете больше уставать, работать 6-дневную неделю и больше зарабатывать? Пока это выглядить как ’дурень думкою багатіє’.
Горня капучіно• 30 сентября 2025
Суми окремо його і вашої не писали. Яка у вас різниця? Ви працювали главбухом, лікарем-косметологом і технологом чи продавцем -комірником-техпрацівником багато де.
Може він бачить перспективу , можливість кар´єри.
Чому всі вирішили, що ви без нього не протянете? Батько має такі самі права. Він зможе забезпечити дітей?
І чому в такого заробітчанина нема посудомийки?
Кондуктор маршрутки• 30 сентября 2025
Мужа б сменила точно , мужик не в состоянии содержать семью и ищет к кому б прислониться.
Млинець Мій• 30 сентября 2025
Да, для себя
Формировала бы свою подушку безопасности
Вместо того, чтобы работать за копейки да еще и дома обслуживать этого мужика
Кишмишная Мая• 30 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не обязательно. Бывший босс долларовый миллионер доканал жену выйти на работу в казначейство (понимаете уровень зарплат) с 3мя мелкими детьми, с которой быт и этих самих детей никто не снял. Ему точно ни к кому прислонятся на надо, а тем не менее жену выпнул на работу и на обеды домой ездить перестал. Что в голове у таких мужиков я не знаю.
ХаДиДиШь• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Нічого не шукаю тільки чую від чоловіка що його не влаштовує , мене як би все влаштовує бо я розумію як воно може бути
То він собою невдоволений і все шукає, на кого звалити. В мене такий самий. Роботу я знайшла кращу, бо задовбало сидіти на мінімалці. Не тому, що він захотів, а я так вирішила, що засоуговую на краще. Це не про те, що краща зарплата - важче. А про те, щоб коли напахаєшся, можна було піти купити у Галі щось приготувати, чи піцу, чи просто бутерів з червоною рибою. Щоб можна було купити одяг який подобається, а не той що по карману.
Багиня• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А його робота яка?
Инста_Богиня• 30 сентября 2025
Ну во первых с чёго он взял, что вы так легко найдете более высокооплачиваемую работу? Во вторых, зачем вы на себя взвалили весь быт? Если работу найти сможете, пользуйтесь моментом, говорите: ’я теперь буду больше работать, больше уставать, на тебе уборка по пятницам и ужин в понедельник, среду и четверг. Не хочешь, ну тогда будем пельменями и макаронами с яичницей перебиваться, убирать буду иногда, когда будет время, желание и настроение’.
Инста_Богиня• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Сами приучили, сами отучайте.
Анонім Секретар• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так. Прийшла додому ’Де моя вечеря? Нема? Замов доставку, я так втомилася’.
’Неприбрано? Ну так і буде, я гроші заробляю, сам прибери чи клінінг замов’.
А тот, кто пришел с работы (так же, как и муж пришел) не хочет есть, тому норм жить в сраче?
Анонім Секретар• 30 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Так скажите, что если вы поменяете работу, то и обязанности по кухне и дому придется разделить между вами, мужем и ребенком (если возраст ребенка позволяет)
Крошка Енот• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так это же поведение того самого главы семейства, который всю работу по дому скидывает на жену и лишний раз унитаз после себя не почистит, потому что ’я деньги зарабатываю’
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нехай стає до плити і готує !
Він ляже скаже втомився і включе...вже було і не раз . А я не зможу їсти мівіну або приготовити тільки собі плюс дитина
Где тут 0?
• 30 сентября 2025
Ответ дляnabludatel
Ну якщо вам вистачає грошей, то про що ця тема?
Бо питання додаткового заробітку піднімаються за потреби, а не з принципу.
Є потреба в грошах - це один варіант, а якщо немає вже зовсім інша справа.
Грошей багато не буває це раз в правда я заробляю менше чоловіка. Ремонти теж можуть бути шпалери поклеїти а може бути більш капітальні і гроші різні. На такі потреби і не вистачає і чоловік намагається вирішити їх таким чином як зміна роботи жінки.