Отжигающая• 30 сентября в 18:56
Відправила сина в іншу країну. Сумую(((
Ще не пройшов тиждень , а мені так тяжко. Не можу заходити в пустий дім. Він завжди виходив зустрічав,як я приходила з роботи.
Все починали робити ще до того як відкрили кордон до 23 р. переживала, що після 18 не зможе виїхати. А зараз якось назад немає сенсу відмотувати. Мову вивчив вступив у вуз.
Я так десь в душі надіюсь, що йому там не сподобається і він вернеться додому😢
Хоч любе його рішення тільки за ним я розумію, що треба час. Але так за ним сумую🥺
Love_Love_Love_• 30 сентября в 19:06
Ответ дляДружная семейка
Нічого не хочу сказати , але 17 то дуже мало. Моєму 16 лишала його за кордоном одного на тиждень, таке..
можливо ваш супер цілеспрямований і організований… але середньостатистичні не такі. І дуже багато компаній негарних.
Боже яка жесть
Засомневаю• 30 сентября в 19:08
Ответ дляОтжигающая
Я ж написала в темі ще тиждень не пройшов
Как я вас понимаю. Моя дочь еще никуда не уехала, пока учится в школе, но мысль о том, что настанет день, когда она уедет учиться меня угнетает.
Отжигающая
• 30 сентября в 19:08
Ответ дляЛюблю кетчуп
То ви дурне зробили, що відправили
От в Україні такого нема!
Ні компаній, ні наркотиків
Лише гурток церковного співу в університетах
От в Україні такого нема!
Ні компаній, ні наркотиків
Та ясно що кругом є. Але вдома я хоч бачу. А то інша країна.
Сплюшка• 30 сентября в 19:08
Ответ дляОтжигающая
Варшава польща.
Він через яку агенцію вступав? Мій зараз вчить мову, але шансів, що здасть на В2 мало. Де житло шукали?
Отжигающая
• 30 сентября в 19:09
Ответ дляЗасомневаю
Я навіть про це чесно не думала, вступна компанія була тяжка з тими поляками все по 10 раз міняли. В мене з тим стресом не було часу думати. А це повернулась від нього і 🥺
Проработник• 30 сентября в 19:10
Ответ дляДружная семейка
Боже, мамо! А як діти в інше місто переїздять вчитися в такому ж віці? До скількох років плануєте їм сраки підтрирати? Знову одне покоління виростить інше покоління інфантилів.
Люблю кетчуп• 30 сентября в 19:10
Ответ дляОтжигающая
Що ви бачите вдома?
Чи ви на повідку водили його?
Сплюшка• 30 сентября в 19:10
Ответ дляОтжигающая
Радійте що дитина влаштована!
Отжигающая
• 30 сентября в 19:11
Ответ дляSo_so
Нужно время, потом появится новая форма отношений.
Я б ніколи не відправляла в іншу країну як би не війна. От чесно. Освіту точно отримував тут. А там би потім вже вирішував куди
Я не знаю як ви доньку відправили я б не змогла🥺
МояХатаЗкраю• 30 сентября в 19:12
Боже..это просто жах.
Тетки, вы чего все с ума посходили что-ли?.
Мать не имеет права скучать за своим ребенком???
Отжигающая
• 30 сентября в 19:12
Ответ дляСплюшка
Він здав на В2 вже при універі встиг . Вступав сам. Гуртожиток. Це студенський дім. умови дуже хороші.
Отжигающая
• 30 сентября в 19:13
Ответ дляМояХатаЗкраю
Боже..это просто жах.
Дякую вам. ❤️
Проработник• 30 сентября в 19:14
Ответ дляОтжигающая
Доньок чомусь легше відпускають. Цікаво чому?
Трохи злякана• 30 сентября в 19:15
Ответ дляОтжигающая
А універ який ? І факультет ?
Отжигающая
• 30 сентября в 19:15
Ответ дляПроработник
В мене 2 сини. То немає з чим рівняти. Але в гуртожитку поки я була ,то багато дівчат першокурсниць. Я думаю я б дівчинку ніколи не відпустила ,не знаю чому так думаю.
МояХатаЗкраю• 30 сентября в 19:15
Ответ дляОтжигающая
Дякую вам. ❤️
Та в мене також син є.
То треба дитину виростити нормальну, щоб щось комусь тут писати.
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
Все буде добре, до всього звикаєш потроху.
Гарну дитину виховали, розумну, добру. 🤗
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
Личко Невеличке• 30 сентября в 19:17
Ответ дляSo_so
Закончила университет, работает
Может, вы знаете или дочь ваша. Если там находиться под временной защитой, можно ли работать ФОПу, чтоб платить налоги в Украине, а не в Чехии?
Трохи злякана• 30 сентября в 19:17
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та в мене також син є.
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
Тобто самостійна дитина , яку не страшно відпустити в самостійне « плавання « якась ненормальна ?
Отжигающая
• 30 сентября в 19:18
Ответ дляЛюблю кетчуп
Що ви бачите вдома?
Чи ви на повідку водили його?
Спілкуюсь з дитиною. Коли приходить додому говоримо. Під настрій звичайно ділиться різними темами, про друзів іткд.
Дверной_Проем• 30 сентября в 19:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Діти виростають…… але ви можете народити маленьких
Не можна ... Репродуктивний вік не безкінечний
МояХатаЗкраю• 30 сентября в 19:19
Ответ дляТрохи злякана
Читати спершу навчитесь і розуміти, а потім про дітей розповідайте іншим.
У вас так, у інших -по іншому.
І всі мають право на свої думки і почуття.
У вас так, у інших -по іншому.
Да будет так• 30 сентября в 19:19
Ответ дляОтжигающая
Що може статися з дівчинкою такого особливого, що не станеться з хлопчиком, окрім вагітності?
Люблю кетчуп• 30 сентября в 19:19
Ответ дляМояХатаЗкраю
Боже..это просто жах.
Має право сумувати
Але сподіватися, що йому там не сподобається і він повернеться додому, це жесть…
nabludatel• 30 сентября в 19:19
Ответ дляПроработник
Бо в доньках матері не бачать чоловіка собі.
А тут клініка...
МояХатаЗкраю• 30 сентября в 19:20
Ответ дляnabludatel
А тут клініка...
Ото ж дурне..мамочки
Дверной_Проем• 30 сентября в 19:20
Ответ дляnabludatel
А тут клініка...
Ви якось узагальнили
Трохи злякана• 30 сентября в 19:20
Ответ дляМояХатаЗкраю
У вас так, у інших -по іншому.
О , полізло
Точно вдалось вам когось гарно виховати ?
Отжигающая
• 30 сентября в 19:20
Ответ дляДа будет так
Не знаю. Але я ж кмжу в мене злопці, але думаю що дівчинку би не пустила
Люблю кетчуп• 30 сентября в 19:20
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та в мене також син є.
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
Дикість прям якась.
Тримайтеся, це важко. По собі знаю.
А ви знайомі?
Чи відящая?