Отжигающая• 30 сентября 2025

Відправила сина в іншу країну. Сумую(((

Ще не пройшов тиждень , а мені так тяжко. Не можу заходити в пустий дім. Він завжди виходив зустрічав,як я приходила з роботи.
Все починали робити ще до того як відкрили кордон до 23 р. переживала, що після 18 не зможе виїхати. А зараз якось назад немає сенсу відмотувати. Мову вивчив вступив у вуз.
Я так десь в душі надіюсь, що йому там не сподобається і він вернеться додому😢
Хоч любе його рішення тільки за ним я розумію, що треба час. Але так за ним сумую🥺
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Бажаю вам ніколи не відправляти свою дитину з фактично окупованого міста в невідомість з одним чемоданчиком та рюкзаком за спиною.
Про те, з ким спати та як реалізуватись, поговоримо, коли ви матимете з своєю дитиною такий же досвід, як я.
Дуже драматично
Дюйм оф о4ка• 30 сентября 2025
я ревела первый раз месяц, второй раз 2 недели. Это синдром опустевшего гнезда(( пройдет, но это тяжело, обнимаю вас
Трохи злякана• 30 сентября 2025
А ще ж невісток приведуть ці хлопці
Перемелица• 30 сентября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А те, що автор сподівається, що у сина нічого не вийде за кордоном, то вже норма?
Не зовсім норма. Автор в стресовому стані. Тиждень пройшов, з часом вона може й змінити свою думку. Зараз в неї змішані почуття. І замість того, щоб її адекватно підтримати, багато хто насміхається з неї. Наприклад, в моїх знайомих син навчається у Варшаві вже другий рік і якось поки що не втягнувся у польське комʼюніті. Й таких історій немало. Впевнена, що автор те все читала. Враховуючи відношення нового президента Польщі до українців й те, що він спілкується з духом маршала щодо наших історичних відносин, розумію хвилювання автора. Може вона дійсно вважає, що вдома йому було б краще, але цього ніхто не знає. Час все розставить на місця.
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
У мене теж донька далеко поїхала з дому на навчання, правда, в Україні... Телефонує щодня, коли вікно між парами, ділиться, щаслива, подобаються однокурсники, викладачі, предмети, саме навчання....Я радію за неї, вона розумничка. Бачилися місяць тому, наступного разу зустрінемося аж влітку, як матиме канікули, через це трохи сумно, так тихо в квартирі і пусто... Старша донька так само поїхала 7 років тому, теж бачимося лиш пару разів на рік. Виховую тепер кота)))
В мене старший син навчався ,а зараз живе в в інш обл теж далеко, але кожен тиждень майже приїзджав за продуктами.
Зараз теж приїзджає і іноді тиждень сидить з нами. Він в ай ті працює з дому. То йому подобається міняти обстановку.
Снідаю авокадо• 30 сентября 2025
Ответ дляТрохи злякана
Дуже драматично
Зато у вас суцільна клоунада.
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дякую❤️
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Зато у вас суцільна клоунада.
Клоуни все розуміють яку клоунаду навіть норму
Капуста Маша• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Я теж надіюсь звикну і тільки буду рада якщо сподобається. Польща доя нього як старт точно там лишатися не збирається, світ великий. Потрібно пробувати поки молодий
Зараз молодшому 15, чекаємо результату Флекса у 3-тій тур, а паралельно польску зубарить))) Якось так..
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
Да дякую. Саме так і думаю. Бо реально ми живем тут добре, фінансово проблем не маємо. І як почитаю про ту ксенофобію , то стає страшно і думаю чи варто те все.
Люблю кетчуп• 30 сентября 2025
Ответ дляМафиозная
Ничего,будете и вы мамой
Ну вже давно є)
Досвід розставання описаний вище
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляКапуста Маша
Якщо ви живете не в Польщі розгляньте іншу країну. Зараз я б вибрала Іспанію або Словенію.
Кусман Сиру• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Я б ніколи не відправляла в іншу країну як би не війна. От чесно. Освіту точно отримував тут. А там би потім вже вирішував куди
Я не знаю як ви доньку відправили я б не змогла🥺
Не думаєте , що діти дорослі самі можуть вирішувати , де їм вчитися , їх не треба нікуди ’відправляти ’?
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Ну звісно польска ксенофобія не порівнюється з братською любовʼю кацапів
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Ну як виявилося - ні
Ще й мами в душі побажають « всього хорошого «
Бензопирен• 30 сентября 2025
опять шоколадо мертветчуковская ботня старые методички петросянские вытянула
Бензопирен• 30 сентября 2025
автор тро ло ло. эта тема уже была слово в слово
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляБензопирен
От і темі кінець - Маня є
Ще про ксенофобію не так то багато і написали
І про геїв та проституток і жахливий захід
Бензопирен• 30 сентября 2025
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 30 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
Дитина автора вже доросла. Стрес від чого? Від того, що доросла людина живе своє життя? Я ж пишу про пуповину. Коли її перерізають вчасно, то не мають стресу.
Бензопирен• 30 сентября 2025
Ответ дляТрохи злякана
От і темі кінець - Маня є
Удалено администрацией...
Кусман Сиру• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Не знаю. Але я ж кмжу в мене злопці, але думаю що дівчинку би не пустила
Та питала б вона в вас
Бензопирен• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Звичайно можуть . І саме поїхав в Польщу за своїм рішенням, я просила розглянути інші країни.
Трохи злякана• 30 сентября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Думаю для вічних сидінь в декретах то таки кінець світу
Кудлата хмаринка• 30 сентября 2025
Автор, все будет хорошо, радуйтесь, что сын смог выехать, что он не под обстрелами. А вы привыкнете. Тем более Польша все таки недалеко, можно ездить в гости. Моя дочь уезжала в прошлом году, я очень тяжело это переносила, но постепенно именно мысль, что она там в спокойной обстановке, меня утешала. Кстати, вас тут хоть кто-то поддерживает, меня год назад тут обосрали по полной, в том числе и те, кто сейчас пишет вам слова поддержки.
Продавчиня кіз• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Моя старша поки навчалася, могла їздити раз на два місяці додому, мені тоді було легше, а з меншою так не вийде, наш дім за 900 км від універу, майже добу в дорозі і дуже близько до зони бойових дій, майже щодня то шахеди, то італмаси. Я проти її приїзду додому, тому наступного року зустрінемся за кордоном, буду виїжджати разом з хвостатим. За кордон донька вступати відмовилася, теж айті, до речі обрала.
автор Отжигающая • 30 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую. Ваша донька звикла? Їй подобається?
Капуста Маша• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Ні , я з Рівного...Польщу розглядаю, як перевалочний пунк на 11 клас, а далі в англомовний університет, поки такі плани, а як вийде вже покаже час. Зараз завдання добити англ.мову до С1 та польська В2 не буде лишньою, але звичайно, Польща не є мрією )).Як би не ця клята війна ... Для дітей які хочуть чогось добитися у житті, в Україні також багато шансів. Але маємо, те, що маємо Дякую за відповідь авторе, не сумуйте, все буде добре.
Перемелица• 30 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Тіште себе тим, що у вас з сином довірчі відносини й ви не осудите, а завжди допоможете і зрозумієте. Все налагодиться. Повернутись він завжди зможе якщо що, але коли ви вже пройшли такий шлях, варто використати цей шанс.