ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 октября 2025
Боїтеся без світла лишитись?
Ось уже почали роботу над задуманим ті дибіли.
В частини Київської і Чернігівській нема світла.
Я щось як подумаю, аж тіпає мене.
Як воно все далі буде...
Я щось як подумаю, аж тіпає мене.
Як воно все далі буде...
Дева Мария• 01 октября 2025
Инвертор , генератор , эко флоу . Не боюсь . Может наконец то продам свои 11 генераторов еще с 22 года ))))
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
При чем тут генератор к панелям?
Я веду речь о эффективности панелей.
При наличии генератора - панели как бы вообще не нужны
Я веду речь о эффективности панелей.
Чому не потрібні? І чому ви вирішили що можна лише щось одне. Комбінований варіант чудовий. Генератор, насправді, ще жодного разу і не вмикався. Ефективність панелей залежить багато від чого, але виручають вони добряче, що не говори
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Якби випускали чоловіка, то виїхали б звичайно.
А, ну це знайома пісня. Бідолашний сам не проживе)))
ГендиреХтор• 01 октября 2025
Не боимся,все купили давным давно и полностью автономны.Вон в Белгороде постоянно света нет и живут же как то в войне.А в Донецке воды нет
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
При чем тут генератор к панелям?
Я веду речь о эффективности панелей.
Нам на добу по мінімуму потрібно приблизно 5-6 кВт (холодильник, котел, морозильна камера та насос для води). Сьогодні згенерувалось 9,5 кВт, сонця не було взагалі, цілий день дощ. Взимку день коротший, але може бути більше сонця. Думаю, нам вистачить для мінімальних потреб.
Госпожа_тамагочи• 01 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
100%, мужчин, как заложников используют.
б#%$, как часто я думаю о том, чтоб все бросить и пожить просто в человеческих условиях, без тревоги 24/7, без сидения в подвале (вместо укрытия), когда 3 шахеда терроризируют город и не понятно, куда оно прилетит, не вскакивать ночью под гул смертоносной тарантайки(
Извините, сегодня прямо накрыло(( Почти 4 года, как нам рассказывают про потужний захист и пидготовку, про перехоплювачи шахедив, кордони 91, а в итоге это - пердь в лужу от потужника и 310000 абонементов без света (в т ч критические отрасли) просто от прилета копеечной х#%ни, которую не сбили.
Смажена полуничка• 01 октября 2025
Через обстріл військ РФ енергооб´єкту в Славутичі Чорнобильська АЕС опинилася в блекауті, повідомили в Міненерго.
Внаслідок стрибків напруги без електропостачання опинився Новий безпечний конфайнмент, який є ключовим об´єктом, що ізолює зруйнований четвертий енергоблок ЧАЕС та запобігає викиду радіоактивних матеріалів у довкілля.
Наразі фахівці проводять роботи з відновлення електропостачання.
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Вы тоже фантазируете на тему?
Смажена полуничка• 01 октября 2025
Ответ дляВитворунка
Девочки есть Славутич здесь ? Связь работает? , родители не отвечают ...
Мне мама отзвонилась в 19 где то, но говорила было просто жуть, а она у меня вообще всегда на позитиве , мои в селе 15 км от славутича , света нет конечно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 01 октября 2025
Ответ дляAesonne
В первую зиму у меня ребенка не было, вообще изи прошло даже с блекаутом на полтора суток, правда так скучно было, что ребенок в итоге появился. Потом ребенок был кроха еще, грудью кормила, следующей зимой спокойно обходились банками или кашами разводными (кипяток в термос заливали и держал часов 6 нормально), сейчас это уже все не естся, нужны супы, нужны котлеты, сырники, омлеты, запеканки, каши сваренные. Больше всего за малого переживаю. Понятное дело, что как-нибудь оно будет, выкрутимся, одна надежда, что выключения если и будут, то хотя бы 4 через 4, а не 8 - 2 - 8 как это бывало.
Да, згодна. З дітьми в хаті і без дітей це різні складнощі.
Як нема дітей можна картоплі в мундирах наварить, яєць поки світло дали і консерви. Я це все холодним можу їсти з хлібом і кожен день, а от з дітьми вже голова болить
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А покажите, пожалуйста, свой инвертор. С показанием, что накоплено за сегодня 9,5 кв. Потому что я не верю
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Вы тоже фантазируете на тему?
Нащо мені фантазувати? Я щасливий власник невеличкої сес з 2017 року.
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Да вот я и не знаю зачем
Нога на ногу• 01 октября 2025
Скорее всего, электричества не будет в половине городов, поэтому конечно нужно готовится
Как минимум, домик иметь с печкой, буржуйкой или камином
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Да вот я и не знаю зачем
Що фантазувати? Що сес навіть у хмарні дні може забезпечити невеличке домогосподарство по мінімальній межі потреб (без ’важких’ споживачів)? Так нас тут таких ’фантазерки’ вже мінімум дві. А ви замість зацікавитись, чому у вас не так і в чому проблема переконуєте нас, що нас не існує))) так ми цілком собі існуємо, навіть з яким не яким комфортом, на відміну від певних дописувачів)))
Свій варік• 01 октября 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Воду собі також згенеруєте?
І каналізацію. Не буде води, прощавай хата((
Вумна вутка• 01 октября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
у нас в панельном хруще уже холодно.
На работе 16 сегодня, в сапогах уже сидела. Дома хоть обогреватель включить можно.
Витворунка• 01 октября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Мои ни кто не отвечает 🤷♀️ но пишут в тг что пункты незламности работаю.
Дева Мария• 01 октября 2025
Черниговская обл отрубили . И пишут что с 00.00 сегодняшней ночи экстренные по всей Украине
Маю рацію• 01 октября 2025
Ответ дляУравнобешенная
Заведу генератор. Пофиг. Он под балконом в клетке привешан, докинуть что то и разбить не смогут
А чого під балконом? Щоб сусід вихлопом дихав і від гучності офігівав. То поставте в себе прямо в кімнаті.
Вумна вутка• 01 октября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
авторе, чому на четвертий рік війни та на третій рік блекаутів у вас нема досі пауербанків та світлових ліній, та інших гаджетів
в нас вже давно оптоволокно, купа пауерів, лінії розвішано всюди, мені пофігу є світло чи ні
Може тому що багато людей живуть на маленькі зарплати і пенсії, з яких не купиш генератори та єкофлоу, бо їх ледве на їжу і комуналку вистачає, а павер банк не дуже допоможе.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 01 октября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Так блекау був тільки першу зиму і минуле літо.
Ліхтарів було 4, накрились з них 2. Їх треба було заряджати і не допускать, щоб розряджені довго були. Світло перестали виключать і на радощах всі забули за ті ліхтарі. Доречі, всі перевірте свої. Ви здивуєтесь.
Те саме з генератором. Ми тоді його ледь знайшли і купили. 1.5 роки не потрібен був з весни 2023 до літа 2024. Виявляється раз в місяць треба заводить було. Ми тоже не знали. Почав глючить. Заводиться з великими зусиллями і чоловічою крепкою рукою і терпіння довжиною в годину. Вирубається тоже коли схоче. Ремонтували, дивились. Кажуть все буде нормально. І те ж саме. У сусідів екофлоу тоже накрився після простою довгого.
А тоді ці всі штуки недешево вартували. І що ми не так підготувалися?
Знов це все куплять і шукать...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 01 октября 2025
Ответ дляКіна не буде
Ви скільки максимально без світла сиділи? Ми тиждень. Оптоволокно це гарно, а де сервер стоїть? Все потухло у нас, і мобільна, і оптоволокно. А якщо місяць? Води не було, бо насоси, ви насос павером заряджати будете?
Та волшебні...
Вумна вутка• 01 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Где у миллионов людей возьмутся домики? Вроде это так просто. Тем более у кого и были, русня превратила в руины. Особенно в прифронтовых.
Нога на ногу• 01 октября 2025
Ответ дляВумна вутка
Это не ко мне вопрос. Где кому что брать. К президенту - спрашивайте
Наш домик муж купил / заработал
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
А вас чому б саму не лишить?
Любий мужчина така ж сама людина, як ви.
Зараз як чоловіча стать, то вже не жалко? Інший сорт? Їм і не холодно і не страшно?
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
А покажите, пожалуйста, и вы свой инвертор