ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 октября 2025
Боїтеся без світла лишитись?
Ось уже почали роботу над задуманим ті дибіли.
В частини Київської і Чернігівській нема світла.
Я щось як подумаю, аж тіпає мене.
Як воно все далі буде...
Я щось як подумаю, аж тіпає мене.
Як воно все далі буде...
Госпожа_тамагочи• 01 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Пережевете , а Чернігівська може й ні, якщо кожного дня разбивають по підстаеції. Світла нема, води нема, тецу нема і води також. В 22 -23 .була вода і тепло, і світло по годинах. А з такими темпами не буде нічого
Да, я в Черниговской области, света нет с обеда, холод собачий в квартире, ни света/ ни воды, плита электро…
Уже не вытяну этот год морально((
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляВ танке
У моего сотрудника жены такой взорвался
У діда куми брата свата... Двадцять років батьки користувались, з жодним балоном (при дотриманні правил експлуатації і техніки безпеки) нічого не сталось. Як і у сотень наших односельчан. А тут як не прочитаєш - одна біда. То прочитайте не лишень новини, а ще й інструкцію, і буде вам щастя.
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Не те щоб боюсь, мене це дуже вкурвлює, надоїли ці вояки диванні які будуть тут написувать, що нічого страшного, потерпимо. Я не хочу терпіть це.
Нажаль вам треба виїжджати в такому разі. Туди, де тихіше.
Люблю кетчуп• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Есть,но вам не понравятся.Пока не понравятся.Далее посмотрим.
Той що що мені не сподобається. Ви хоч запропонуйте. Бо якось не по-людськи не ділитися рятівними способами з іншими.
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
У меня стоят).
И я прекрасно знаю, сколько они генерируют зимой).
Все, что написали вы - просто фантазии на тему...
Поговоримо взимку
Ми повністю автономно жили з квітня, сьогодні включили міську електрику. У нас сьогодні дощ цілий день, але генерація була і 2,5 кВт вдень. Створіть тему взимку, напишу вам, яка буде генерація.
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
По ответам сразу видно смирившийся с судьбой.Такое впечатление,что если придётся вернуться в начало двадцатого века по уровню технического прогресса,то большинство скажет,ну и ладно,подумаешь,ми ж українці,нація нескорених,вистоїмо.
Ха-ха-ха. Повернутися... Ви пропаганди начитались про наш неймовірний рівень і цифровізацію? Ну то не скрізь, не скрізь...
Карапулька• 01 октября 2025
Передмістя Києва, містечко, залежне від ТЕС. Луплять з першого дня((.
Після зими 22--23 ( неділями без світла і опалення) навіть мій чоловік, який 25 років пручався купувати дачу, здався. Тому у 23 купили маленький будиночок поряд з квартирою. Будинок вже був повністю автономний ( скважина, бойлер, генератор, пічка на дровах, газова плита з балоном). За 2 роки зробили ремонт і маємо прекрасну кухню, душ і санвузол, інтернет-оптоволокно. Цього року вперше після чергового лютого обстрілу (8 вересня) не нервую, просто знаю, що 5 хвилин, і я вже у теплі, з водою і світлом.
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Поговоримо взимку
Мне ваши фантазии совершенно не интересны
Маска-0b9f• 01 октября 2025
Ответ дляРозвідка Маші
авторе, чому на четвертий рік війни та на третій рік блекаутів у вас нема досі пауербанків та світлових ліній, та інших гаджетів
в нас вже давно оптоволокно, купа пауерів, лінії розвішано всюди, мені пофігу є світло чи ні
А щоб ще було пофігу,чи є вода чи ні,то прийдеться свердловину бурити.А там ще й з газом проблеми намічаються((
Щас ухожу• 01 октября 2025
Ответ дляВумна вутка
Так розносять рашисти в хлам і тец, і котельні. Восени завжди страшно . Ціла зима попереду. От після Нового року вже веселіше чекати весну.
Пам´ятаю теми ’До весни залишилось ... днів’. Спочатку так довго здавалось. А потім якось швидко зима минула.
Всех анонимов аноним• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Я сегодня заезжала в нашу панельную чешку - холодно просто пипец как... такое ощущение, что на улице теплее...
да это точно.
кошка лезет на меня ночью -мерзнет, а укрываться не любит.
наверное в шарф замотаю.
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Терпеть.Терпеть и терпеть.5 лет войны,10 лет войны.Надо будет больше,то тоже терпеть.Половина украинцев находятся в созависимых отношениях с властью.А той только это и надо,ибо продолжающаяся война является инструментом их нахождения при кормушке.
Ну то йдіть, розрулюйте, раз ви з іншої ’половини’. Чи тільки писати? То так і я вмію
Маска-0b9f• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
В начале двадцатого века на этой территории не было электричества,а основную работу по перевозке людей и обработке земли выполняли лошадиные и человеческие силы.Какая
цифровизация?
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ничего, наши прабабки выжили в голод - мы тоже выживем.
Да и в концлагере люди как-то выживали - а мы чем хуже?
З.Ы. Просто офигеваю от количества волшебных дам, рассуждающих, что, дескать, терпели 23-24 год - будем терпеть дальше, благо, деревья на улице еще не вырубили - дров наколем.
А які у вас є пропозиції? З реальних варіантів виїхати або залишились. З останнім варіантом комплектом ідуть проблеми, які потребують певних рішень. Чи що ви хочете? Щоб за помахом чарівної палички все стало, як було? Так це навряд чи
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
У меня стоят).
У неї будинок, сес з акумами, мабуть і генератор є, від якого ці акуми прекрасно заряджаються. Ну і моїх 4квт зимою не на багато, але на освітлення і два компи цілком вистачає, аби снігом не прикидало. А це старі панелі, нові ефективніші
Маска-0b9f• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Президент заборонив розрулювати навіть собі.А ви від мене щось хочете.Я людина законослухняна.
Пригощаю кашею• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Морозів сильних може і не бути, але коли -5, а відчувається на -10 , то вже не всидіти.
А в нас більшість зими відчуття температури нижче, ніж насправді.
Клімат такий
Ну так вы ж не в чистом поле сидеть будете.
Но я уже поняла суть темы - нагнетать. Мешать не буду
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
цифровизация?
То такого добра і зараз повно. Разом з конями.
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Тобто ви законослухняна, а інша ’половина’ терплять? Цікаво, цікаво...
ЧупакабраЗеБест• 01 октября 2025
Ответ дляЛгин
Вже пофігу на все. Аби всі живі і неушкоджені.
согласна.
Чеширская кошечка• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Якби випускали чоловіка, то виїхали б звичайно.
Карапулька• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Свердловина є, опалення дровами. Закупили на зиму 7 кубів. хоча минулого року вистачило 5( будинок маленький, зима тепла, але брали з запасом, бо паранойя). Балон заправили, раптом що, купимо ще один, але і цього до весни вистачить. Ну і о прєкрасном -- є генератор, запас бензину, 2 зарядні станції ( Екофлоу, Блюеті).
Этожзвяздаяегообожаю• 01 октября 2025
Ответ дляКарапулька
Автономність це зараз найкраще рішення для тих, хто залишився жити в Україні.
Ми з 2014 року помалу з чоловіком йшли до цього.
Этожзвяздаяегообожаю• 01 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
криниця теж непоганий запасний варіант
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
При чем тут генератор к панелям?
Я веду речь о эффективности панелей.
При наличии генератора - панели как бы вообще не нужны
Я веду речь о эффективности панелей.
Карапулька• 01 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я поки 3 роки вчуся)). На разі, залишилось поставити фільтри на воду і більш потужний генератор)
Жирафовое варьенье• 01 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
В Чернігівській ні світла ні тепла.. і прходу не буде
Тепла ни у кого нет
Жирафовое варьенье• 01 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Зато ругаться соседи не будут, а то вечно срачи «в доме напротив электричество дали на 10 часов, а у нас на 6, звоним и жалуемся». Нет света - нет ругани. Нужно искать позитив)
Белая и пушистая• 01 октября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Кара небесная в силе и продолжается.
какая кара? абы ляпнуть.
Витворунка• 01 октября 2025
Девочки есть Славутич здесь ? Связь работает? , родители не отвечают ...