ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 01 октября 2025

Боїтеся без світла лишитись?

Ось уже почали роботу над задуманим ті дибіли.
В частини Київської і Чернігівській нема світла.
Я щось як подумаю, аж тіпає мене.
Як воно все далі буде...
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А вас чому б саму не лишить?
Любий мужчина така ж сама людина, як ви.
Зараз як чоловіча стать, то вже не жалко? Інший сорт? Їм і не холодно і не страшно?
Ага. Саме тому ви будете сидіти і створювати йому проблеми (ще, не приведи боги, з дітьми, щоб уже як підтримувати, так ’по повній’). І що ж ви таке для нього робите, без чого цей бідолага зі світу зійде. Не треба, сама така. Кудись їхати то все самій треба буде - нове місце, нові люди і все сама. І проблеми на мужика ’безпомічного’ вже не перекладеш. Важко це, переїздити. Вдома легше. То й не тринадіть. Жодного не знаю, хто без жінки пропав. А як тільки чоловіка вдома немає то відразу караул. То кого ви ’економите’. Про любові не треба, нічого не станеться з вашою любов´ю як ви зиму десь пересидите, було б бажання, а його катма, то така вам невдобна правда.
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А покажите, пожалуйста, и вы свой инвертор
Не полізу, вибачте. А що ви хочете бачити? Це ж не чистий експеримент, у нас сьогодні і світло було, і сонце зранку
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Все, поняла.
Спасибо. Что и требовалось доказать- фантазии на тему.
Mary4444• 01 октября 2025
Ответ дляДевальвация
Зиму з 2022 на 2023 якось пережили. Так і цю переживемо, правда, більш підготовленими - із зарядними пристроями та автономними ліхтарями
Т-терпила
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Все, поняла.
Ну доказали, доказали, усіх перемогли))) нема щоб систему свою перевірити, щось з нею таки негаразд, вибачте. Мені то всерівно, вам з нею жити.
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
А скільки зим ви сидите вже і сидіти будете?
Пииання не в одній зимі, правда?!
Купа сімей розпалося. Діти стали напівсиротами. Чого ж вони не вернулись як світло було?
Чи вам не треба сім´я? Дітям вже не треба батько?
Не кажіть, що це нермальна ситуація кидати чоловіка і їхати на роки. Поїхати можна на 3 місяці, а не на 3-5-10 років.
Там вже нема сім´ї.
І мені шкода тих чоловіків, які стали раптом непотрібні своїм жінкам і дітям
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Ну какой успех?)
Вы даже не в курсе, что к инвертору никуда лезть не нужно). Он в местах свободного доступа размещается)
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Пииання не в одній зимі, правда?!
Там вже нема сім´ї.
Ой, прямо там. Сестра четвертий рік за кордоном - все нормально у них. Знайома вдома а чоловік на заробітки виїхав і не приїздить - бачаться у нього, все ще разом. А як мужиків по пів року немає на зарібках то що ж не розпадаються сім´ї?
Як сиджу собі, бо маю натхнення сидіти, то і не жаліюсь - це мій вибір бути тут. Як і ваш. Тільки ви чогось за цей вибір відповідальність намагаєтесь перекинути. Не варто, ви така не єдина, всі все прекрасно розуміють, хто чого і нащо тут, особливо якщо ’чоловіка не випускаааають’
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ну какой успех?)
Це у вас. А у мене в котельній. І я туди не хочу.
Yuliya-23• 01 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Черниговская обл отрубили . И пишут что с 00.00 сегодняшней ночи экстренные по всей Украине
по Україні немає ніяких екстренних
Знаю бакси• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
У вас там бабайка?)
Ответ дляЯкаКраля
Да да, все нормально у них.
Сестри, знайомі...звідки вам знати?
Ви за себе розказуйте, нащо мені ті байки діда брата, Івана-квадрата..
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
У вас там бабайка?)
Нє, у мене там брудяка. Зараз піду, (в окулярах, бачити ж треба), побачу що брудно, почну прибирати... Воно мені треба? Нащо? Щось комусь на форумі доводити? Я вже так сьогодні у ванну зайшла, красно дякую, більше не хочу
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Да да, все нормально у них.
Сестри, знайомі...звідки вам знати?
А я за себе розказала, як з вас писане. Але вам чогось не подобається))) ви, звісно, не така)))
Он вже Дніпро без світла і води
Yuliya-23• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Он вже Дніпро без світла і води
є і світло і вода у нас
VAKULKA• 01 октября 2025
Ответ дляAesonne
Я очень боюсь.
Дом на электрике, маленький ребенок, но уже не младенец, как его кормить без электричества не представляю. Бутерброды еще не ест, разводные каши уже не ест. Нужно только варить, запекать, а ребенок это ж не я которая 1 раз в день поест и норм, это завтрак обед и ужин обязательно.
Отопление выключают без электрики, буквально за час остывают трубы, за несколько суток замерзнут и лопнут нафиг.

Рада что у всех советчиц все зашибись, одна зажиточная прослойка населения с генераторами и солнечными панелями.
А как вы справлялись осенью 24.Ведь ребенок ещё меньше был
Нога на ногу• 01 октября 2025
Ответ дляVAKULKA
Осенью 24 никто свет не выключал
VAKULKA• 01 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Осенью 24 никто свет не выключал
Вы с приветом?
Нога на ногу• 01 октября 2025
Ответ дляVAKULKA
Вы с приветом?
С ответом. В мае начались отключения и летом в жару графики
Потом подняли стоимость электричества
Осенью 24 года свет был. Я ремонт делала в ванной. Ооочень хорошо помню
Витворунка• 01 октября 2025
Ответ дляAesonne
Я очень боюсь.

Туристическая плитка выручит. Подумайте наперёд варианты , и не злитесь не всех
Миллениалка• 01 октября 2025
На дачі є генератор і буржуйка, дров може на кілька тижнів. Перебути блекаут вистачить, жити всю зиму - ні
Пушап Мі мі• 01 октября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
А покажите, пожалуйста, свой инвертор. С показанием, что накоплено за сегодня 9,5 кв. Потому что я не верю
Завтра фото пришлю, у чоловіка застосунок.
Ответ дляVAKULKA
Так восени 2024 не було відключень. Влітку були
Госпожа_тамагочи• 01 октября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Пииання не в одній зимі, правда?!
Там вже нема сім´ї.
Тоже читаю в шоке, люди по своей семье судят или как это понимать?🙄
Ну, не представляю я, что прожив 10-15-20 лет с человеком бок о бок, можно просто взять и откинуть, как поношенные «штаны», как тут любят называть.
Не у всех муж- это предмет обихода, для кого-то это самый близкий и родной.
Видно, человеческие чувства деградируют под давлением определенных факторов. Но не столько ж, чтоб это выставлять за норму(
Обидно(
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Обидно(
Просто вони не були щасливі в шлюбі
ЯкаКраля• 01 октября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Обидно(
Не для всіх пожити окремо задля якихось цілей це ’викинути з життя’. У мене теж є питання до родин, які разом тримаються лише доки в полі зору один одного, то й що. Зізнайтеся вже хоч собі в реальних причинах своїх вчинків і не мутіть воду. Всі ми з одного тіста. Просто дехто воду за вино не видає
Госпожа_тамагочи• 01 октября 2025
Ответ дляЯкаКраля
Вы в своем уме? Не надо свое тесто лепить на чужую жизнь.
Реальные причины именно в моем случае- крепкая семья и 20 лет совместной жизни. У меня есть возможность уехать и пожить для себя, но этот вариант неприемлем по причине - муж заложник государства, как и у тысяч других семей, где еще ценятся отношения 🙄
Міряно-переміряно• 01 октября 2025
Ответ дляНога на ногу
Потом подняли стоимость электричества
Не знаю,як у вас, а під Києвом листопад 24 був на жорстких графіках
Заела_пластинка• 01 октября 2025
Маю досвід 3 місяці без світла, то не хотілося б, але як буде. Типу паніка щось вирішить