Кофе в лобби• 01 октября 2025

Ситуація у школі на уроці фізкультури

Добрий вечір.
Сьогодні у сина в школі виникла одна ситуація, постараюсь написати поменше. Мені хочеться почути зі сторони відгуки, як би робили інші мами.
Син навчається у 8му класі, нарікань на поведінку сина від учителів немає, тобто адекватна дитина. Був урок фізкультури, вчитель дав їм тенісні ракетки з м´ячиками і вони грали у якісь доганялки парами. Син зіштовхнувся з дівчиною, яка була в окулярах (мій син теж в окулярах, але на фізру знімає).
Я про цю ситуацію дізнаюся від мами цієї дівчинки, вона мені пише і прикладає фото. Синець на щоці та зламані окуляри. Цитата:
......, привет!
Сегодня на уроке физкультуры произошел неприятный инцидент, Матвей влетел в Аню и у нее сломались очки🥴
Должны были по-тихоньку бегать, я так поняла, а он чуток не послушал, и начал на всех парах лететь, и влетел в Аню, у нее феналь и очки...
Я адекватна людина, почала переживати, зателефонувала класному керівнику, вона сказала, що мій син дуже переживає, вибачився
Ввечері, коли я прийшла додому після роботи і зателефонувала сину, бо я у відрядженні, а він у бабусі, то він сказав, що ніяких слів, бігати тихо, помалу не було
Це був урок фізри, не перерва, а саме естафета.
В обід, коли я листувалася з цією мамою, то я сказала, що я не зможу сплатили нові окуляри, що 50 відсотків тільки, і ця мама написала, що вони коштують більше 3х тисяч. Можливо буде ремонт.
Так от, як би ви поступили у цій ситуації? Син каже, вона мене теж бачила, я її, тільки я намагався обійти її, але зіткнулися.
Я у розпачі. Не хочу і сваритися з цією мамою, бо спілкуємося нормально з 1го класу, діти адекватні.
Результат:
вже голосів: 528
303 (57.39%) Сплатити частково
128 (24.24%) Нічого не сплачувати
97 (18.37%) Подивитись результати
НичеНипанимаю• 02 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Заметьте, она так бегала, что никому ничего не сломала. Разницу чувствуете? Вообще пускай оплачивают, мальчик должен учиться причинно следственным связям, оно ему поможет в жизни.
Як це не зламала? Собі окуляри зламала. Вона бігла. В окулярах в натовпі бігаючих дітей. Сиділа б спокійно, то і окуляри цілі б були.
Благоуханочка• 02 октября 2025
вообще никому не нужна эта физкультура, да еще и 3 раза в неделю, младшеклассников и так почти всех на спортивные секции родители тягают, в старших классах без нормальных раздевалок и душа тоже такое себе удовольствие... лучше были бы бесплатные секции после уроков, а в тридорога, у детей в школе был бесплатный баскетбол, в соседней волейбол.
Хомо_сапиенс• 02 октября 2025
я как очкарик не понимаю претензий той мамаши. Что за претензия ’бегал на уроке физкультуры’? Ладно бы еще на перемене в коридоре, но урок физкультуры буквально создан для бега. Если бы мой сын кому-то так разбил очки и ко мне пришли б с претензиями, я бы рассказала все, что я думаю по этому поводу. Оплатила бы половину стоимости по чеку, а не наперед. И то исключительно потому, что я добрая и могу себе позволить
Голубая фишка• 02 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Спасибо, так мне и свекровь говорит, это случайность на уроке физкультуры, а не в коридоре на перемене
Да. Любой взнос с вашей стороны это добровольно абсолютно. Если что так и учитель причастен, может он тоже хочет поучаствовать?) Извинений достаточно.
Я б такое не носила, но продаю• 02 октября 2025
у меня очки с первого класса. Всегда были запасные, потому что с очками может случиться что угодно. А особенно на уроках физкультуры. Я бы написала ’мне очень жаль’. И всё. Это ведь не было намеренно. Не повезло.
Пусин Кукин• 02 октября 2025
Оба бежали, оба столкнулись, очки девочки разбились. Мальчик должен заплатить.
Если бы ситуация была наоборот - оба бежали, оба столкнулись, очки мальчика разбились, я уверена что мама девочки бы сказал - ну ваш «лоб» же тоже бежал. Мы ничего не должны.
Просто мужчины в нашем обществе всегда должны. И деньгами и своей жизнью.я так это вижу.
Вы ничего не должны
дожену і ощасливлю• 02 октября 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так само можна сказати, не купуйте окуляри за 3000, купуйте ті, які можете дозволити дитині розбити або згубити без великого збитку для сімї
Звичайні це завжди тис 2 як не крути, так що мабуть у вас гарний зір і ви гадки не маєте про такі проблеми, тому 3000 це не люксове щось, а те що дитині потрібно для здоров´я
ПростоБелка• 02 октября 2025
Ответ дляNathalie27
3000 за окуляри для зору - це ще недорого
а для чого ще можуть бути окуляри як не для зору?
Снідаю авокадо• 02 октября 2025
Господі, шо тут можна полоскать другий день...
Пацана вини немає. У самої син носить окуляри і якщо б він на фізру їх не знімав і вони розбились, то це були б виключно наші проблеми. Треба думати головою і дітей тому вчити.
Маєте кошти та бажання – дайте скільки вважаєте за потрібне. По добротє душевной