СкрипяСердцем• 02 октября 2025

Папа стал чудить

Приехал в гости, встал из за стола и звонит родственникам, что он голодный, и за 7 дней ему даже хлеба не дали. Так же стал выдумывать что в магазине кассир у него пенсию отобрала, кнопку такую на терминале включила, и забрал кто то продукты
Закуйовджена життям• 02 октября 2025
Ответ дляДуб береза
У мого батька приблизно у віці вашого з´явилась якась уявна воровка.
Десь щось не знайде - воровка прийшла і вкрала.
З роками стало ще гірше. Він жив сам після смерті мами та співмешканки.
Привезу масла, ковбаси та ін. Телефоную наступного дня і питаю, наприклад - ’чи сподобалась ковбаса?’ Каже, що він ії не їв, бо з´їла воровка. Через кілька днів приїжджаю і бачу серед кімнати купа сміття і оболонка тієї ж ковбаси.
Щось хотів на газовій плиті зварити, все вибігло. Питаю - ’Чого така плита брудна, чи щось варив?’ Відповідає - ’ні, що ти... я не варив, то воровка прийшла і таке зробила з плитою.’
Останній рік свого життя ходив під себе, туалет роби серед кімнати... де здумається.
Питаю - ’нащо ти це зробив’ А він ’ А що тут такого’?
Це було тяжко і морально і фізично((
А ви не боялися його самого лишати?
Я тертий жук• 02 октября 2025
автор по вашим ответам кажется что деменция у вас тоже
Я тертий жук• 02 октября 2025
Ответ дляillaria-k
У его с одной стороны нет оперативной памяти.
Т.е. то что было недавно он не помнит. Забыл, не может запомнить.
С другой стороны мозг подает сигнал, что он голоден - это один из симптомов деменции - нет насыщения, потому что в мозгу нет сигнала, что он сыт.
Они часто худеют, не смотря на то что едят очень много и даже могут умереть от голода.
наоборот Нет сигнала голода Поэтому не едят
Кундалина• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
И продукты я закупаю, сегодня холодец есть, курица гриль, пирожки, картошка с мясом и горячие бутерброды. Он наелся и опять звонит, что голоден😭
Деменція, ведіть тата до невролога і на МРТ.
Ми жили з бабусею, а вона переконувала, що останні 2 тиждні в неї нікого не було і вона ще нічого не їла, а порожня тарілка після обіду не її.
Кундалина• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не было у него инсульта
А це вже МРТ покаже. Якщо живете не разом, то цілком міг непомітно перенести мікроінсульт.
Ms. Любмая жена• 02 октября 2025
Деменция началась
Ms. Любмая жена• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
И вот спросила или есть не хочет, сказал вечером наелся, не хочет
Это болезнь ,моментами адекватность ,а большую часть не адекватность ,советую срочно отвести в невропатологу ,сделать МРТ
Следующий шаг уход из дома .
IQ 80• 02 октября 2025
У літніх людей після інсульту або в наслідок судинних когнітивних порушень з’являється “схильність до вигадування” (конфабуляції). Це коли мозок підміняє прогалини у пам’яті вигаданими, але для людини абсолютно правдивими деталями.
Тому вони не брешуть й не вигадують навмисно — вони щиро в це вірять.
IQ 80• 02 октября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Следующий шаг уход из дома .
Чим зарадить МРТ? Лише підтвердить судинні порушення.
Ms. Любмая жена• 02 октября 2025
Ответ дляIQ 80
Возможно был микроинсульт,невропатолог назначит норм лечение после МРТ ,а не гадать на кофейной гуще
Братья Капли• 02 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вона ще занадто молода, і якщо раніше такого не бачила в сімʼї, то звідки має знати? Вона і цікавитися в інтернеті що це може бути. Не ображайте її, в неї попереду, якщо більше немає кому на себе взяти відповідальність за тата нелегке життя з ним.
Ну , если автор живет в полном вакууме - то да , могла и не знать , если не видела в семье . Если не видела в семье переломов - то может не знать о существовании переломов . И так далее . Удивительно , как она вообще выжила . Не видела в семье , как суют что-то в розетку , решила попробовать , сунула - кучка пепла . Но обычно люди получают информацию от знакомых , на Советчице и других ресурсах и как-то выживают .
Карамелька• 02 октября 2025
Ответ дляillaria-k
Я працюю в будинку престарілих і саме у відділенні де знаходяться старенькі з деменцією.Я не бачила ніколи ,щоб дементовані багато іли. Навпаки, ідять небагато або помірно. Можливо, при певній формі деменції таке відбувається.
Закуйовджена життям• 02 октября 2025
Ответ дляБратья Капли
Не перегинайте, ви все чудово зрозуміли. В 31 рік далеко не у всіх татові 73, і в колі спілкування таких взагалі може не бути, та й у всіх воно різне, не всі виносять цю проблему на люди. Я думаю, ви доросла, зріла людина, щоб розуміти, а якщо ви мали, чи маєте таку людину в своїй сімʼї, то краще дайте слушну пораду автору, і підтримайте, а як не маєте, то радійте, проте не зарікайтеся.
Закуйовджена життям• 02 октября 2025
Ответ дляБратья Капли
Так ви ж писали їй, чому вона в інтернеті не узнає, от вона прийшла сюди узнати, а тепер ви пишете, що зазвичай люди і тут інформацію отримають. Це що?)
Братья Капли• 02 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Это вы не перегибайте .

А автору уже дали единственно возможный совет - папу к неврологу . Дальше направление невролога на МРТ и постановка диагноза .
Братья Капли• 02 октября 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вы не с той ноги сегодня встали ?
А_мій_самий_самий• 02 октября 2025
Деменция, сочувствую... Моя маман ходила в полицию на меня жаловаться, что я ей денег не даю, и хочу квартиру у нее отнять
Вся така шо куди там• 02 октября 2025
О у мами брата жінки мама таке саме говорила, типу їй діти пенсію крадуть , купувала купу продуктів і з‘їдала говорила що від неї їх всі сховали і вона не має що їсти.То вона ітак мала за життя трохи щось з психікою, а коли це почалось то лікар поставив діагноз розсіяний склероз І головне внучці це передалось вона з дитинства боїться спати і дотепер бо типу в шафі хтось є:(
Ms. Любмая жена• 02 октября 2025
Ответ дляБратья Капли
Это вы не перегибайте .

Невропатологу для начала,он уже дальше подскажет . Невролог не в каждой больнице есть!
Братья Капли• 02 октября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Можно и невропатологу .
Пиши-пропало• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Так продуктов куча, чего не идет есть
Это болезнь и вам надо оперативно реагировать или подыскивать пансион

Дальше будет хуже
вре_Динка• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я не сказала, что плохой, спросила почему чудит
Ви спеціально ігноруєте коментарі про те що йому треба до невролога?
ЧупакабраЗеБест• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не было у него инсульта
скоро будут нехорошие вещи, это всегда начало пиздеца. у него уже сейчас шурует энцефалопатия.
ЧупакабраЗеБест• 02 октября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Може й деменція. В мого батька був інсульт у височній долі мозку - галюцинації були будь здоров яскраві, таке молов, страшне, а потім наступало просвітлення. Ми два дні не могли зрозуміти, що коїться. На третій день добрались до невролога, поставили інсульт, кт показало.
а нашему ишемию поставили. потом все равно деменция. сейчас какает в памерс,
Лукава_Кiшка• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не было у него инсульта
Это деменция или шизофрения
Лукава_Кiшка• 02 октября 2025
Ответ дляillaria-k
Хорошо, что выдуманная воровка, а не реальная Маша заходила - точно, она украла. Или встретил Петра, и он все забрал - до дома не донес, или кассир у него пенсию отобрала.
Да, это точно. Моя бабушка всё на папу валила. Она с родителями жила последние годы , а папу никогда не любила. И да, он все у нее крал, но впринципе это был единственный симптом и все остальное было в порядке, то есть это конечно уже была деменция, но и ей было 90 лет и каких-то других симптомов не было и ела и себя обслуживала и соображала нормально, только вот это . То он монеты какие-то украл, то фотографии, то деньги то ещё что-то
Ло Шарик• 02 октября 2025
Ответ дляsvetolino
Это деменция!!! Прочитайте про эту болезнь!! Перестаньте удивляться!!! Дай бог вам сил!!! Все только начинается!!!🙏🙏🙏ещё относительно молодой. Начинайте лечение. Сил вам!❤️
чого так кричати?
Доставучая• 02 октября 2025
Автор хочу підтримати, тато схватив корону після чого теж почалось подібне забуває що він удома, всюди чудиться лікарня або взагалі дім його дитинства, але в мене ситуація гірше вашої він сам ледь ходить, вже купу грошей на лікарів викинули та пігулки, також боюсь що був інсульт під час температури, говорю про це лікарю але він каже що зараз головне вилікувати запалення легень а там розбиратись...
Дуже боюсь наслідків бо доглянути тата нікому, а грошей на догляд нема ((( Моя вам порада краще як найшвидше відправте тата до лікаря, зайвим точно не буде, тримайтесь!!
Кидстаффовна• 02 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Купите ему хлеба
Гомосноб• 02 октября 2025
Ответ дляБратья Капли
Так если зарегилась и даже пишет на Советчице то уже не в полном вакууме)