Кнопкотиць• 02 октября 2025
І я свій сніданок покажу))
Оце зараз відхоплю лайна і всі свої діагнози взнаю)))
Летала_НаМетле• 02 октября 2025
Нормальний сніданок- я б скоріше за все макарони на рис замінила..
Шмоточницаца• 02 октября 2025
Ответ дляOrsa
А вы если чесно просто лентяйка. На советчицу ж вам времени не жалко?
У вас з головою проблеми. Лікуйтеся.
Кнопкотиць
• 02 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
солонку для перца купите
Мене влаштовують скляночки з сінсей, такі знаєте як в ресторані на підставці з ручкою))))
Кнопкотиць
• 02 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не можу таку кількість їжи з’їсти з ранку. Сніданок зазвичай кілька тостів з сиром та паштетом і кава. Потім на ланч кава з чимось солодким, на обід або суп, або щось м’ ясне чи яєшня, кава з цукеркою. До вечері з’їм ще якусь фрукту. А вечеря вже гарненько так, повноцінно. З келихом вина. От в такому режимі багато років.
Ну воно й не дивно, якщо ви ввечері наїлись, що ледве дихаєте, то зранку ще не голодні))) а в мене легка вечеря і повноцінний сніданок
Кнопкотиць
• 02 октября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Автор , а це риба консервована ?
Це dardanela ton
Два-три тижні і фсьо• 02 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Про ’ледве дихаю’ це вже ваші фантазії.
Благоуханочка• 02 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Це dardanela ton
Таки консерва .
Я ніколи консервовані не їм як основне блюдо . Не знаю , максимум до салату його
Стильна штучка• 02 октября 2025
Ответ дляРаботать надо
Ну і чим тут пишатися? Яйця гд, сосиска без коментарів. А де вуглеводи і клітковина?
Яйца - белок, сосиска - для вкуса. Еще был небольшой кусочек батона со сливочным маслом и чай со сливой. Так что все ок) Но такую тареляку, как у автора с утра осилить - это надо вечером не ужинать.
Капризуля• 02 октября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Всем пофиг) Единственно не понимаю, зачем овощи наваливать на тарелку, почему не на отдельную? Мало посуды?)
А так, приятного аппетита😉
А я например, люблю большую плоскую тарелку, и всё на нее положить, мне так вкуснее и красивее.
Мудрецыха мира• 02 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Корки апельсинов?
да, ни разу не жарили? как картошку.
Капризуля• 02 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
да, ни разу не жарили? как картошку.
Спасибо, надо будет попробовать))
Вот Она Я• 02 октября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Сніданок, як сніданок. Порція величезна, як на мене, мені на три сніданки б вистачило.
Чого на три? На 10!
Вот Она Я• 02 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Шо шо до вечері?