Кнопкотиць• 02 октября 2025

І я свій сніданок покажу))

Оце зараз відхоплю лайна і всі свої діагнози взнаю)))
Дева Мария• 02 октября 2025
Здорова тарелка доктора толстиковой )))
Благоуханочка• 02 октября 2025
Автор , а це риба консервована ?
Orsa• 02 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Зробила перці, ви всі мучітєлі, разом з моїм чоловіком. - відповіді з 60 до 90 - Советчица https://share.google/L4p41PFtBRth96urr
А вы если чесно просто лентяйка. На советчицу ж вам времени не жалко?
Orsa• 02 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Мой
🤣 мой ещё лежит нечищенный
Orsa• 02 октября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Чудово. Я рада за Вас
Но не от всего сердца😁
Летала_НаМетле• 02 октября 2025
Нормальний сніданок- я б скоріше за все макарони на рис замінила..
Летала_НаМетле• 02 октября 2025
У мене такий..
Винник• 02 октября 2025
Я теж сьогодні снідаю пізно і Ситно
Шмоточницаца• 02 октября 2025
Ответ дляOrsa
У вас з головою проблеми. Лікуйтеся.
автор Кнопкотиць • 02 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
солонку для перца купите
Мене влаштовують скляночки з сінсей, такі знаєте як в ресторані на підставці з ручкою))))
автор Кнопкотиць • 02 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не можу таку кількість їжи з’їсти з ранку. Сніданок зазвичай кілька тостів з сиром та паштетом і кава. Потім на ланч кава з чимось солодким, на обід або суп, або щось м’ ясне чи яєшня, кава з цукеркою. До вечері з’їм ще якусь фрукту. А вечеря вже гарненько так, повноцінно. З келихом вина. От в такому режимі багато років.
Ну воно й не дивно, якщо ви ввечері наїлись, що ледве дихаєте, то зранку ще не голодні))) а в мене легка вечеря і повноцінний сніданок
автор Кнопкотиць • 02 октября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Автор , а це риба консервована ?
Це dardanela ton
Розвідка Маші• 02 октября 2025
Наздоров`я.
Два-три тижні і фсьо• 02 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Про ’ледве дихаю’ це вже ваші фантазії.
Благоуханочка• 02 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Це dardanela ton
Таки консерва .
Я ніколи консервовані не їм як основне блюдо . Не знаю , максимум до салату його
Стильна штучка• 02 октября 2025
Ответ дляРаботать надо
Ну і чим тут пишатися? Яйця гд, сосиска без коментарів. А де вуглеводи і клітковина?
Яйца - белок, сосиска - для вкуса. Еще был небольшой кусочек батона со сливочным маслом и чай со сливой. Так что все ок) Но такую тареляку, как у автора с утра осилить - это надо вечером не ужинать.
Капризуля• 02 октября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Всем пофиг) Единственно не понимаю, зачем овощи наваливать на тарелку, почему не на отдельную? Мало посуды?)
А так, приятного аппетита😉
А я например, люблю большую плоскую тарелку, и всё на нее положить, мне так вкуснее и красивее.
Капризуля• 02 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Мой
Корки апельсинов?
Капризуля• 02 октября 2025
Мой внутри меня уже, вот такой вот завтрак поздний в 2:00 дня 😁
Мудрецыха мира• 02 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Корки апельсинов?
да, ни разу не жарили? как картошку.
Капризуля• 02 октября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
да, ни разу не жарили? как картошку.
Спасибо, надо будет попробовать))
Вот Она Я• 02 октября 2025
Ответ дляГуру троллинга
Сніданок, як сніданок. Порція величезна, як на мене, мені на три сніданки б вистачило.
Чого на три? На 10!
Вот Она Я• 02 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Шо шо до вечері?
Orsa• 03 октября 2025
Ответ дляШмоточницаца
У вас з головою проблеми. Лікуйтеся.
Ещё и хамка. Бррсит вас муж и будет прав