Душа компанії• Изменено 02 октября 2025
Дієта, ваша думка?
Хочу похарчуватися за таким принципом, чергувати білки-вуглеводи. Про ПХ все знаю, але без чіткого графіка переїдаю. Як думаєте, спрацює для старту?
Най хоч раз• 02 октября 2025
і ще виникає питання - хт о плодить ці тупори лі дієти? це із серії порад в радянських кн жках га кшталт вливатись хлоркою для білої шкіри Я б таких авторів дієт до кримінальної відповідальності притягувала
Най хоч раз• 02 октября 2025
Ответ дляДуша компанії
Крім гречки нічого не прочитали?
а что там читать? день гречка день полбутылки кефира день кило яблок Это ж шиза
Най хоч раз• 02 октября 2025
Ответ дляДуша компанії
Мене надовго не вистачає. Борюся між ПХ та скільки того життя. Особливо в птн. Тому, хочу хоча б з чіткого розпорядку стартонути, не рахуючи ккал, не зважаючи порції. Все це теж пробувала.
тоді вам такі обмеження протипоказані Бо саме зриви призводять до скачкообразного набору ваги
Най хоч раз• 02 октября 2025
Ответ дляДуша компанії
Тобто, в такому віці нічого не допомагає. Тільки товстіти?
ну спробуйте за методом оксфордської тарілки харчуватись
рік
через рік напишу куди мені подяку скинути
рік
Душа компанії
• 02 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
рік
це щось про % на тарілці? Читаю
Сусідка зверху• 02 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
чудова дієта Скинете 2 кг мязів Потім зірветесь і нажерете замість них 4 кг жиру І так по колу
4 - це ще ок, у мене 10 було
Мизимец• 02 октября 2025
Ответ дляNathalie27
День бананів з вуглеводною бомбою після вуглеводного голодування. Ця «дієта» для повністю здорового і дуже молодого організму.
Чтобы сделать его больным и старым.
Мизимец• 02 октября 2025
Ответ дляДуша компанії
це щось про % на тарілці? Читаю
Так пробовали всё, а про тарелку не слыхали, странно.