Нульовий сантиметр• 02 октября в 11:01
Педиатр, Киев!
Девочки,помогите пожалуйста, скажите хорошего педиатр в г. Киев, желательно правый берег. Ребенок, 7 месяцев, уже 4-й день температура(39-40), все говорят сбивайте нурофеном. Никто ни анализы не берет ничего. Скорую вызывали, опять же, лечить дома. Сопутствующих симптомом нет…
ХаДиДиШь• 02 октября в 11:02
Аналіз сечі здайте, ну і крові загальний. Прям зараз сечу віднесіть в приватну лабораторію.
Грибной_Дождик• 02 октября в 11:05
В таком возрасте и с такой температурой вы уже должны быть в стационаре
Зоя Жорівна• 02 октября в 11:05
По 103 узнайте, де найближча чергова педіатрія, щоб поїхати туди з самозверненням. Точно завжди чергова на Богатирській, але я не знаю, чи вам близько. Там на місці і аналізи зроблять. Не панікуйте, але й не сидіть на місці.
Грибной_Дождик• 02 октября в 11:06
Ответ дляЗоя Жорівна
Лучше сразу в прием на Богатырскую ехать
Зоя Жорівна• 02 октября в 11:07
Ответ дляГрибной_Дождик
Якщо людина з Богщагівки, то їй ближче в Охматдит, якщо вони теж завжди чергові (я не в курсі, але мають бути)
ХаДиДиШь• 02 октября в 11:08
Скоріше за все це не ваш випадок, але у дітей буває мегауретер - розширення мочеточника, тоді йде обратний закид сечі в нирку. І тоді розвивається гідронефроз і піелонефрит відповідно. Ви не робили ніколи узд органів сечевивідної системи?
Рву и мечу• 02 октября в 11:46
так сами сдайте анализы и как можно быстрее. Общий анализ крови и мочи
Antoninaya1• 02 октября в 11:57
Автор, почитатйте про розеолу. Дитина мала, цілком може бути. З адекватних педіатрів може порадити Більгу С.С. в Добробуті, її здається тут вже радили.
НичеНипанимаю• 02 октября в 11:58
Ответ дляSo_so
Моче приемник купите для деток. Памперсы мокрые пахнут обычно?
У меня у ребенка был пиелонефрит, только высокая Т, педиатр сказала зубы, а потом я заметила как пахнет мокрый памперс.
Так, наша педіатр так мене і вчила: якщо у дитини жодних симптомів і висока температура, то першим ділом ставимо під сумнів нирки і здаємо сечу. Ну і кров звісно не завадить.