Панна Кота• Изменено 02 октября в 12:10

Хочу посидіти в чані під відкритим небом, на вулиці- як вибрати найкращий?

Я дивлюсь є чугунні , є мідні
Є нержавійка
Є якісь нові пластикові з джакузі
Я хочу хоч раз в житті спробувати як це
Подарунок собі на Д

Хто сидів в чані та може порівняти їх
Що краще миється, який час буде точно чистий і безпечний
Відморожена• 02 октября в 12:10
Найкращі чугунні
автор Панна Кота • 02 октября в 12:10
Ответ дляВідморожена
Найкращі чугунні
А нержавійка? Читаю що вони швидше гріються
Пекельнi Борошна• 02 октября в 12:11
если взять глобально - без разницы
сделайте себе подарок
и хорошую компанию с бокалом игристого
Брюнетка в Мармеладе• 02 октября в 12:12
Ради одного раза не стоит заморачиваться с покупкой. Куча ям, от прилёта дронов, плёночкой застелите и кайфуйте. Места хватит и вам, и вашим подружкам.
автор Панна Кота • 02 октября в 12:13
Ответ дляПекельнi Борошна
если взять глобально - без разницы
сделайте себе подарок
и хорошую компанию с бокалом игристого
Це нержавійка?
Я ще шукаю шоб чан не був на 4 осіб
А поміщав 8 людей
Молчунья• 02 октября в 12:13
Ви колись були в чанах? Просто не дешева покупка. Мені до прикладу не зайшов такий відпочинок, і багато хто зі знайомих теж не у захваті.
Цибулька зла• 02 октября в 12:13
Ви купувати чан збираєтесь ?
МЕСТО_Встречи• 02 октября в 12:13
А я так їх боюся. Завжди відпочивала в комплексах - де вони і є.. і не користувалася. Боюся різної зарази.
Борисфенка• 02 октября в 12:13
Найкраще дерев´яний! Їдете в Буркут (дороги там нема, то приготуйтеся) і кайфуєте.
автор Панна Кота • 02 октября в 12:14
Ответ дляЦибулька зла
Ви купувати чан збираєтесь ?
Так, але думала перед тим орендувати
Але в мене є тут де чан поставити купити
автор Панна Кота • 02 октября в 12:14
Ответ дляМолчунья
Розкажіть чому не сподобалось
Борисфенка• 02 октября в 12:15
Ответ дляПанна Кота
Це нержавійка?
Я ще шукаю шоб чан не був на 4 осіб
А поміщав 8 людей
Ви задовбаєтеся його гріти, навіть на чотирьох треба кілька годин топити.
автор Панна Кота • 02 октября в 12:15
Ответ дляБорисфенка
Ого
То я і думаю вибрати чан, який би швидко нагрівався
Великий сатирик• 02 октября в 12:16
Ответ дляПанна Кота
Це нержавійка?
Я ще шукаю шоб чан не був на 4 осіб
А поміщав 8 людей
мы с подругой были в таком
нам понравилось
еще был холодный бассик
после горячего чана бежала в бассейн - отличный контраст был))
Вареничніца• 02 октября в 12:16
Ответ дляПанна Кота
Ого
Помити, набрати води, нагріти = 4 год
автор Панна Кота • 02 октября в 12:19
Ответ дляВареничніца
Помити, набрати води, нагріти = 4 год
Та нє
Це мабуть чугунний так довго гріється
А ці нові швидко
Молчунья• 02 октября в 12:19
Ответ дляПанна Кота
Розкажіть чому не сподобалось
Сидиш в теплій воді, по факту все. Це ж не термальний басейн в якому плаваїш, в чані просто сидиш. Навіть в карпатах з гарним видом я не зрозуміла що в тому чані робити 2 години за 3000 грн)
Борисфенка• 02 октября в 12:19
Ответ дляПанна Кота
Ого
Чан нагріти плюс воду нагріти - чим більше об´єм води, тим довше.
На 8 чоловік це добрячий басейн вийде, навіть не бачила таких. Пів-дня дрова кидати, щоб сусідів покупати? Нафіг треба.
автор Панна Кота • 02 октября в 12:20
Ответ дляБорисфенка
Та не може бути такого що він так довго гріється
Пушап Мі мі• 02 октября в 12:22
Я бы не полезла с 7ю людьми, чтоб сидеть в их выделениях. Так что вы аодумайте, захотят ли ваши друзья такое дело. Потому что одно дело с мужем, и совсем другое - суп с чужими письками
Борисфенка• 02 октября в 12:23
Ответ дляПанна Кота
А ви поцікавтеся. Звичайний чан на 4 людини треба замовляти за 3-4 години.
Страхованная• 02 октября в 12:26
У нас в холодній Англії популярні hot tubs, ставлять навіть у маленьких садочках.
Домашня Зюзя• 02 октября в 12:33
Ответ дляПанна Кота
Ого
Він може відносно швидко грітись але це не буде за півгодини чи годину. Ви ж зрозумійте що Вам треба нагріти здоровенну каструлю води при тому що на вулиці в цей час холодно
Королева Сарказма• 02 октября в 12:34
Ответ дляПанна Кота
Ого
Ой, що швидко грається, швидко і стигне. Хто топитиме, щоб інші відпочивали?
Борисфенка• 02 октября в 12:37
Ответ дляКоролева Сарказма
Авторка
Мошей ницца• 02 октября в 12:56
’Я хочу хоч раз в житті спробувати як це’, поэтому покупаете чан вместо покупки услуги?))