Творческий типаж• 02 октября 2025

Шахеди з ранку без перестанку

Школа в мінус. Залишились вдома
Мию вікна у мороз• 02 октября 2025
Ответ дляДайте згадаю
Та ви таким не доведете, бо вони і відстрочку купили, і диплом
Наверное вы правы.
Дайте згадаю• 02 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Я не зі злих міркувань написала, навпаки, я вважаю, що це найменше, що може зробити держава для цих дітей.
Держава цього не зробила. Є квоти, але там пару місць і на загальний конкурс не впливає
автор Творческий типаж • 02 октября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Я тоже думала это стих..

Шахеди з ранку без перестанку,Школа в мінус. Залишились вдома.
По колу з вечора і до світанку,
Чекає знову на нас втома.
Так! Ви все правильно зрозуміли
Мию вікна у мороз• 02 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Вся информация в открытом доступе. Есть количество бюджетных мест и сразу указано, что квота1 ... мест, квота2....мест.
Черпак_для_фантазий• 02 октября 2025
Ответ дляМорковна
Рф Хоче, щоб столиця і область стала
Портить життя громадян, як може
Харьков, Запорожье, Днепр не стали, а столица прям станет. Столицу низя, особенные
Почемучка• 02 октября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Сравнили столицу с регионом в Киеве почти 4 или 5 млн народу, и 2 берега, метро останавливают и начинается коллапс, пробки, многие закрываются в тревогу и сотрудники тупо сидят в укрытиях.
Губка Боб• 02 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Та прям, все одно бюджетні місця роздають біженцям, дітям загиблих воїнів та ін.
Та ну ні, хто вам сказав таку чуш. Моя дочка першокурсниця, бачу по її ВУзу, але можете сами перевірити, відкрийте сайт вступ юа, там же все видно, КВ1 і КВ 2 мають відсоток від кількості загальних бюджетних місць, пільговіки теж бувають у прольоті. Важливіше це гарно здати НМТ.