Заставляличка• 02 октября 2025

Фасади Кашемір в кого?

Дівчата, взяла зразки. Експериментую. Плями видно скрізь. Ось сфоткала. Про третій глянцевий фасад взагалі мовчу. В кого є такі фасади, з чого? Розумію, що це ДСП чи МДФ, але конкретно можете написати виробника та поділитися досвідом по прибиранню.
Ще й відтінки в них різні
забиякина• 02 октября 2025
Удалено администрацией...
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
Так, почекайте Маю право. Про це все є інші теми
vinika• 02 октября 2025
В уходе глянец проще матового. Дсп гласное чтоб не шероховатый был, тот сложный. А вобще софт тач или как то так оно называется, что не оставляет следов и отлично в уходе, но там ценник на 1000$ дороже вышел куму на объеме кухни
Катастрофа• 02 октября 2025
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
І разом з тим люди купують житло, авто, роблять ремонти і продовжуючи жити
Катастрофа• 02 октября 2025
Автор беріть глянець. Матове то треш
Бабулька• 02 октября 2025
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
І як автор посміла жити взагалі?
Зоряний Шлях• 02 октября 2025
В мене матові фасади. В рази менше плям видно, ніж на глянцевих. Мию розчином таблетки для посудомийної машини в теплій воді, ідеально відмиває. Але це може раз на місяць. Весь інший час- вологі серветки для кухні, просто протираю
Бабулька• 02 октября 2025
Мені подобається той що кава з молоком, верхній. Пальці завжди будуть і на глянці також. Не будете жирними руками трогати все буде добре. МДФ краще ніж ДСП.
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
Автор беріть глянець. Матове то треш
Завжди любила глянець. Але ж він плівковий наче, самий дешевий. Не можу сфоткати, відзеркалює все
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
А якого виробника, не пам´ятаєте?
Файна цьоця• 02 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Берите глянец АГТ. Для меня оказался идеальный в уходе. Ничего не видно, вытирается очень легко. И в износостойкости тоже хорошо себя показал.
Катастрофа• 02 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Мдф з акріловим покриттям
КошкинДом• 02 октября 2025
Послушаю.

На матовом покрытии всё равно будут следы(тут зависит от цвета и угла освещения). Даже на белом, при определенном освещении, видно. Возможно, только на том что antifinger - такой не тестила.
Цвет выбирать опять таки в зависимости от освещения(солнечная сторона или не очень).
Убираются следы легко - влажной тряпкой с моющим(капля фейри и т.д.).

*плюсы глянца - чуть легче уход, но царапины... и для себя даже не рассматриваю(прошлый век)
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляФайна цьоця
Є такий колір? Бо на Віярі тільки таких виробників бачила. Ну ще є фарба, але це задорого для мене
Зоряний Шлях• 02 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
А якого виробника, не пам´ятаєте?
Я не знаю. Робили під замовлення. Бренд стільниці знаю. А з чого саме робили фасади- ні. Не дуже дорогі, МДФ, білі.
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Загалом вони всі МДФ.Але різні виробники мають різні відтінки та властивості
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Послушаю.

Ото ж, глянець минуле вже. Хоч і люблю, але вирішила брати мат. Поки приглядаюся до поверхонь
ТихоЯ• 02 октября 2025
Не беріть мат. Від нього навіть сліди води залишаються і їх потім відмити це проблема. прокляла свою матову кухню. Ніколи більше не буде. Зараз глянцева, пшик-пшик і чиста, серветкою протер і чистота.
МАТ - тільки на зразках красиво. В житті це жахіття
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляТихоЯ
М-да, дякую. Ще більше тепер сумнівів в мене

До речі, на моїх прикладах то я чистими пальцями тронула фасади. Не мокрими, не жирними
Божий одуванчик• 02 октября 2025
Установили мне кухню в квартиру под аренду. Фасады матовые ДСП Эггер. Скажу честно, пятна даже меламиновая губка не стирает. Установщики обычной стирачкой за собой оттирали, но потом очень много мусора. Если на фасады бует попадать солнце, то это беда.
Дело было давно• 02 октября 2025
Вже просто забила на ці плями після п´яти років боротьби.
Не те, що деревце, там і три шари грязюки не видно
Дело было давно• 02 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Красивий колір
Божий одуванчик• 02 октября 2025
Ответ дляДело было давно
Красивий колір
Спасибо. Из за этого цвета фасадов переделывала все планы по квартире. Поменяла всю цветовую гамму.
Garriet• 02 октября 2025
У мене гардеробна, дитячі шафи і кухня - кольору кашемір, все мат (не люблю глянець). Так, різні виробники-різний відтінок. Дуже подобається кашемір (Кроноспан) на кухні (нижні фасади). У мене немає прямого сонячного світла, тому плями рідко видно, витираються легко. Ось фото дитячої шафи та кухні при різному освітленні.
Але фото в будь-якому випадку іскажає реальний колір
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляGarriet
Кухня , дуже гарний колір. В мене світло з вікна буде потрапляти однозначно. Тому і питання виникло. Кроноспан ще гляну, у вас він? . Дякую за фото.
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Біда що ж робити
Божий одуванчик• 02 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Біда що ж робити
Если это не сарказм, то запастись меламиновой губкой, жидкость для снятия лака, мебельщики тоже оттирали после себя. Очень красивое сочетание фасады ДСП серый камень Эггер, корпус ДСП Кашемир кроноспан.
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Та який сарказм. Ось Еггер на зразку зверху. До речі, він самий дорогий серед цих усіх. Не хочеться з тряпкою жити. А меблі будуть напроти вікна з двох сторін кухні. Тобто, світло буде підкреслювати все
Божий одуванчик• 02 октября 2025
Просто кухня Кашемир, может быть слегка скучноватой, Если сделать микс фасады одни, а корпус кашемир, то будет намного интереснее. Введите в Ютуб или Тик Ток ДСП кашемир кухня, там есть разные варианты. Отпечатки будут видны практически на всех матовых фасадах.Нужно слегка затемнить окно, есть рулонные шторы, называются материал Волна, можно тюль которая не очень свет пропускает. Все в зависимости от планировки кухни. Кашемир ещё с деревянной фактурой красиво сочетается.
автор Заставляличка • 02 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
ДСП ж самий дешевий матеріал, однотонний же застосовують для корпусів в основному.
Зараз, до речі, бачу багато оглядів, фасади з ДСП за 2-3 тис дошка та стільниця з HPL за скажені гроші. Не розумію їх.
Дерево не любимо в фасадах.
По світлу, в нас вихід на балкон з кухні. Може й не буде сильно видно, але ж не хочеться ризикувати та перероблювати. Тому і питаю