Свекруня• Изменено 27 сентября в 14:38
Чи діє 50% знижка на проїзд в громад. транспорті на дитину-туриста в Польщі
Підкажіть, будь ласка, хто стикався і знає. Чи це діє тільки для громадян Польщі або з польськими документами?
Цікавить Катовіце (але думаю, що в інших містах аналогічно)
Большой секретик• 27 сентября в 14:43
скоріше за все це для учнів з легітимацією шкільною як наш учнівський
Треба підробіток• 27 сентября в 14:51
Как Вам такое вообще приходит в голову. Не зря потом украинцев считают нищими идиотами
Сметчица• 27 сентября в 14:53
завжди оформлювала дітям міжнародний айсік, не 50%, але знижки були в тих країнах, де не було для туристів просто. Загально це дуже корисний документ - там є фото і ПІБ, втрата не така страшна, як втрата паспорту, знижки є на багатьох тур.локаціях.
МояХатаЗкраю• 27 сентября в 14:57
нет
и еще когда покупаете билеты на транспорт хорошо смотрите на сколько минут, контролеры тут дикие
Слоник-тоник• 27 сентября в 15:05
Ответ дляТреба підробіток
Ви зовсім того, щаслива жінка?
У багатьох країнах проїзд у громадському транспорті для дітей безкоштовно. Данія, Чехія, наприклад. Незалежно від громадянства. У Києві безкоштовно лише для дітей киян. Тому запитання цілком резонне - на кого поширюється пільга у Польщі.
А ось ваша реакція - абсолютно неадекватна.
Свекруня
• 27 сентября в 15:07
Ответ дляБольшой секретик
Дякую!
Треба підробіток• 27 сентября в 15:07
Ответ дляСлоник-тоник
Ви зовсім того, щаслива жінка?
Не ездила на общественном транспорте, но блин, вот реально не стыдно? До Польши денег хватило, на гостиницу хватило, на развлечения хватило, а на билет в автобусе ребенку нет. Мне этого не понять.
Свекруня
• 27 сентября в 15:09
Ответ дляТреба підробіток
Дивна реакція)
Часто буваю в Словаччині, там для дітей, туристів в тому числі, діє знижка
Свекруня
• 27 сентября в 15:10
Ответ дляСметчица
Це якщо дитина вчиться за кордоном?
Моя зі мною в Україні
Слоник-тоник• 27 сентября в 15:11
Ответ дляТреба підробіток
Соромно їхати безкоштовно? А вам не соромно їхати дорогою і не платити за проїзд? У Франції майже всі дороги платні, а ви - халявщиця, їздите українськими дорогами безкоштовно, не платите за їх ремонт (на пальне у Франції теж податки, до речі), і тому через вас стан доріг такий жахливий.
Це те саме, що ви написали автору теми. Не соромно вам не платити? На авто грошей вистачило, а на ремонт дороги ні? То чому автору має бути соромно не платити там, де вона НЕ повинна цього робити ?
Свекруня
• 27 сентября в 15:18
Ответ дляТреба підробіток
За що має бути стидно???
Порадниця для того і є, щоб зайти і поцікавитися у тих, хто знає. Я не кажу, що в мене не вистачає грошей на проїзд. Але з вами немає сенсу сперечатися!
Гарного дня вам! І гарного настрою!
Сметчица• 27 сентября в 16:00
Ответ дляСвекруня
Це якщо дитина вчиться за кордоном?
Моя зі мною в Україні
саме для всіх дітей діє айсік, погугліть - невже не цікаво
Треба підробіток• 27 сентября в 16:48
Ответ дляСлоник-тоник
Вы не в себе? Я живу в Италии и да, я плачу за платные дороги…
Свекруня
• 27 сентября в 17:40
Ответ дляСметчица
Дякую, погуглю.
До сих пір вважала, що айсік - це студентський квиток за кордоном
Свекруня
• 27 сентября в 17:41
Ответ дляВитворунка
Нет,надо платить полную стоимость
Дякую!