Фляшунька• 02 октября 2025
Які антидепресанти краще при соціофобії, тривожному розладі?
НуКаНаКа• 08 октября 2025
Вчора була в невропатолога. В мене тривожний розлад. Посттравматичний синдром. Якщо ще не знайшли препарат, то ввечері я буду вдома і відпишуся по назві цього антидепресанта. Бо я ще хочу подивитись відгуки про нього. Але сказав що його треба пити не менше року. І перші два тижні треба пити заспокійливі, теж приписав.
Але я боюсь купувати таблетки не вивчивши їх побічні дії, тому ще й не купувала.
Щас ухожу• 24 октября 2025
Ответ дляNatalyfoxyn
Это очень и очень опасная штука. Если что-то серьезное случилось, лучше попробовать самостоятельно справиться или сменить обстановку
Чем опасны, как считаете?
Я тоже считаю, что зря столько людей подсаживают на них. У меня подруга уже пять лет пьет, и слезть нереально.