Гравіцапа• 02 октября 2025
Куди дивились мої очі? Це капець
Сьогодні вирішила купити взуття на осінь, в магазині приміряла все було чудово. Купила дві пари, одні зимові кеди, інші осінні черевики
Трохи дивнувані з сучасним дизайном , але справа не в дизайні.
Прийшла додому, стала приміряти а палець впирається сильно, аж боляче в них ходити, ну як так? В магазині були не малі(
Прийдеться чи міняти чи повертати, взагалі не маю досвіду з поверненням.
Мають же повернути кошти?
Знаю бакси• 02 октября 2025
Ответ дляСладко-соленая
У вас все решится.
А я смирилась. Вот такие у меня ноги, по полчаса в магазине вымеряю чуть не пляшу, а потом ходить не могу. А какаято Зара из молодого дермантенка носится годами, блин ;)
Я так босоножки джеокс очередные купила.Мерила долго ,все ок,первый день тоже все хорошо,а потом ноги просто в кровь
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляКракадэ
Почему? А что не так с возвратом? Это обычный процесс. Вы что никогда не покупали чтоб примерить дома?
Ні, все міряла в магазині
Ну або якщо в інтернеті то або носила або ото так і валялось(
Взуття зазвичай міряю в магазині
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляКракадэ
По-разному. Какой магазин?
Ле скада, чи якось так.
Позняки
Добро с Кулаками• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Ніразу нічого не повертала, тому мені морально якось неприємно
Перестаньте, пройшли ті часи, коли продавчиня дивилася на покупця як на гівно. Я коли бачу якусь річ не для себе, а в магазині одна, то купую просто, щоб вдома поміряли.
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую
Добро с Кулаками• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
А кошти відразу повертають на карту чи через деякий час? Хто знає
Через пару днів. До 10 чи до 15, але зазвичай 2-3.
Добро с Кулаками• 02 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Автор що ж ви не написали, що ви в них вже ходили десь?
Ось порадниця в курсі справ !
Автор не писала, що кудись ходила в них
В гости звали?• 02 октября 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Автор не писала, що кудись ходила в них
100%
Вона написала «по квартирі пройшлась»
Тобто, слідів носки немає все Ок
Вона написала «по квартирі пройшлась»
Тобто, слідів носки немає все Ок
Сама собі лікар• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Шкіра, але там як гумовий носок зверху
Думаю шо не потягнеться
зимове взуття має бути вільним, інакше будуть мерзти ноги. З чеком і паспортом можна повернути протягом 14 днів
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляСама собі лікар
Зимові нормально, а от черевики малі
Я ж дві пари купила
Голова колгоспу• 02 октября 2025
напишите заявление прямо там где покупали должны быть экз. таких заявлений, укажите чек, причину возврата. главное, что бы обувь была без повреждений и следов носки. если в заявлении укажите, что возврат наличными могут сразу вернуть, на карту в течение 3-5 дней.
Бурундучиха• 02 октября 2025
Ответ дляБорщичок
Якщо шкіра то може ще трошки потягнуться.
А длину не растянуться
Единорог_помог• 02 октября 2025
Автор, не потянутся. Делайте возврат, тем более вы их не носили и 14 дней не прошло с момента покупки.
Бурундучиха• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Аж нігті болять тепер (
Чи ноги отекли, блін так настрій впав
После тесной обуви ногти могут ещё и сойти ( у меня так было)
Бурундучиха• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Как мой муж 🤦♀️🤦♀️
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляБурундучиха
Це жах(
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Зараз покажу зимові, вони наче ок, не тиснуть
Але грубий носок не надягну, бо впритик(
А чорні малувато, їх вже запакувала
Бурундучиха• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Це жах(
Но не все ногти ( не пугайтесь )) а большой который упирается .
Латексне альтер ЕГО• 02 октября 2025
Ответ дляБурундучиха
Його теж шкода
Просто красавица• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Аж нігті болять тепер (
Чи ноги отекли, блін так настрій впав
Спокійно повертайте
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляLediBlac
Так палец упирается-это длина. Подошва не тянется.
Так, палець тисне, боляче ходити в них(
Все питаю зарання• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Аж нігті болять тепер (
Чи ноги отекли, блін так настрій впав
Якщо так, поверніть. Якщо ви в них не ходили на вулицю і не зрізали бірки.
Обижулька• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Шкіра, але там як гумовий носок зверху
Думаю шо не потягнеться
Якщо ви вдома походили і дискомфорт - повертайте, що ж бде, якщо день ходити.
Гравіцапа
• 02 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Тільки по квартирі, бірок там немає
Обижулька• 02 октября 2025
Ответ дляГравіцапа
Які дурниці, це всього лише взуття і воно всього лише не підійшло, не заморочуйтеся.