Гравіцапа• 02 октября в 17:57

Куди дивились мої очі? Це капець

Сьогодні вирішила купити взуття на осінь, в магазині приміряла все було чудово. Купила дві пари, одні зимові кеди, інші осінні черевики
Трохи дивнувані з сучасним дизайном , але справа не в дизайні.

Прийшла додому, стала приміряти а палець впирається сильно, аж боляче в них ходити, ну як так? В магазині були не малі(
Прийдеться чи міняти чи повертати, взагалі не маю досвіду з поверненням.
Мають же повернути кошти?
Борщичок• 02 октября в 17:58
Якщо шкіра то може ще трошки потягнуться.
автор Гравіцапа • 02 октября в 17:59
Аж нігті болять тепер (
Чи ноги отекли, блін так настрій впав
LudaSHS• 02 октября в 17:59
Якщо є чек, або електроний чек - повернути зобовʼязані
Ви дома походіть трохи в них, чи точно зручно чи малі
автор Гравіцапа • 02 октября в 17:59
Ответ дляБорщичок
Шкіра, але там як гумовий носок зверху
Думаю шо не потягнеться
Усміхайлик• 02 октября в 17:59
Якщо є чек, ніяких проблем)
Беріть паспорт, чек і взуття і йдіть
Гомосноб• 02 октября в 17:59
Ответ дляБорщичок
Не надо, можно заработать вросший ноготь. Автор, сдайте и не мучайтесь. И обувь лучше покупать во второй половине дня.
Miss Lisi4ka• 02 октября в 18:00
Обязаны вернуть. Несите с чеком обратно. Я хорошо запомнила - обувь должна подходить сразу, никаких надежд на растянется, притрется и т.д.
Добро с Кулаками• 02 октября в 18:00
Ви можете повернути протягом 14 днів без пояснення причини.
Мама Карло• 02 октября в 18:00
Знов ці «зимові кеди». Ну що за..
Добро с Кулаками• 02 октября в 18:01
Ответ дляУсміхайлик
Якщо є чек, ніяких проблем)
Беріть паспорт, чек і взуття і йдіть
Або карточку банківську, якою оплачувалося взуття. Залежно від форми оплати
Мама Карло• 02 октября в 18:01
Тупі носки - завжди набиті пальці. А нормальних вузьких носків зараз нема. Тому що «зимові кеди».
Natalyfoxyn• 02 октября в 18:01
Потрібно було міряти обидва в магазині та пройтись в них по магазину. Повернення мають звичайно зробити, якщо чек зберігся та не має слідів носіння
Сладко-соленая• 02 октября в 18:02
Ну конечно заменят размер или просто вернут деньги. Идите с чеком, все решится.
Хорошо, что не вышли в них. У меня так челси дорогие валяются : одна нога идеально, а вторая через 20 минут начинает адски давить в плюснах. Вот как так - не знаю, но носить невозможно.
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:03
Ответ дляУсміхайлик
Якщо є чек, ніяких проблем)
Беріть паспорт, чек і взуття і йдіть
Дякую, чек є
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:03
Ответ дляГомосноб
Завтра понесу
Кракадэ• 02 октября в 18:03
Какая проблема вернуть?
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:04
Ответ дляДобро с Кулаками
Картка, через смартфон оплата
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:04
Ответ дляNatalyfoxyn
Міряла, ходила, все було добре(
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:05
Ответ дляСладко-соленая
Дуже шкода
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:05
Ответ дляКракадэ
Какая проблема вернуть?
Ніразу нічого не повертала, тому мені морально якось неприємно
Без QR коду• 02 октября в 18:06
Ответ дляLudaSHS
Повернути можна тільки НЕКОРИСТОВАНЕ...тому не триндіть
Як є сліди експлуатації то відмовлять
Сладко-соленая• 02 октября в 18:06
Ответ дляГравіцапа
Дуже шкода
У вас все решится.
А я смирилась. Вот такие у меня ноги, по полчаса в магазине вымеряю чуть не пляшу, а потом ходить не могу. А какаято Зара из молодого дермантенка носится годами, блин ;)
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:06
Ответ дляБез QR коду
Як є сліди експлуатації то відмовлять
Я не ходила в них, тільки вдома походила щойно по квартирі
Без QR коду• 02 октября в 18:07
Ответ дляГравіцапа
ну тоді без проблем поврнення/обмін
Тра Ля Ля• 02 октября в 18:07
Ответ дляБорщичок
В длину -нет. Да и зачем мучиться, если есть возврат и обмен?
Кракадэ• 02 октября в 18:07
Ответ дляГравіцапа
Почему? А что не так с возвратом? Это обычный процесс. Вы что никогда не покупали чтоб примерить дома?
Блиск думки• 02 октября в 18:07
Не переживайте, вернут. Я однажды вышла из магазина, пока ходила по тц, поняла, что хочу все же другой цвет. Через полчаса оформила возврат и купила другие
автор Гравіцапа • 02 октября в 18:08
А кошти відразу повертають на карту чи через деякий час? Хто знає
Пупуговка• 02 октября в 18:08
Ответ дляКракадэ
Какая проблема вернуть?
Ніякоі
Кракадэ• 02 октября в 18:08
Ответ дляГравіцапа
По-разному. Какой магазин?