Путін давєча толкав рєчь
РФ не будет нападать на НАТО. Спите спокойно, — путин
Ответ дляLudaSHS
Великий, залежить від вітру.
Річ не тільки про Чорнобиль, хоча там та оболонка - і в інших вже оболонки, їх шахедами не пробити, тож поки це триндьож пугалки для Заходу
Ніяк ти не проб´єш заес
Дурня це все. Те топливо просто витече. Нема ніяких загроз. Там треба вгатити кількома кабами шоб розбити реактор
Ответ дляlilul990
Ніяк ти не проб´єш заес
Ну так
Це все елементи шантажу. Дістав вже
Ще вчора французи затримали судно, з якого по даним запускалися дрони по країнам Ес. Всюди швендть, рознюхують.
Ще цей паперовий тузік писок рве на Валдаї, щоб боялися
Це все елементи шантажу. Дістав вже
Ответ дляLudaSHS
Ну так
Це все елементи шантажу. Дістав вже
Путін дурко. Його скоріш пристрелять ніж дадуть створити реальну загрозу ядерної ескалації зі странами заходу
Ответ дляlilul990
Да коли вже, у путіна з 2007/08 вавка воювати з нато, тому сьогодні згадав що ні срср , ні росії не вдалося, що їм відмовили щодо вступу.
І Зараз партія війни там в долях, почали знову з півнКореї тягати зброю, була перерва
Короче, був шанс зупиняти в кінці 22 р- початок 23. Тепер вже на парах несеться.
Не чіпай - вб ю• 02 октября в 21:09
Ответ дляLudaSHS
Це оно несе
Кокошників всім дамам!!
ахахах, а є відео де кацапські бабіщі в своїх сарафанах чи кокошніках?
Я хочу то бачити)
Не чіпай - вб ю• 02 октября в 21:09
Ответ дляSantaMonika
Мені зрозумілі цілі ще з 14 року
Вам непонятно, то що ж зробиш
Добровільна служба по контракту не є геноцидом. Називайте все своїми словами
Вам непонятно, то що ж зробиш
а, то санітарна чистка населення?
Мама Никитки-2• 02 октября в 21:48
Не нападе.
Поляки на пару днів кордон перекрили Ван І відразу з дарунками прилетів.
Китай не допустить подальшої екскалаціі на захід, бо втратять увесь ринок. Кацапи з чорним континентом не куплять стільки барахла, скільки штати з Європою купляють
Ответ дляМама Никитки-2
Не нападе.
Це не стосується Естонії і Латвії, Литви на жаль
Мама Никитки-2• 02 октября в 21:51
Ответ дляlilul990
Спірне питання. Там поряд фіни, а вони вже навчені