Чому там так критично з електроенергією? Підстанції? Та сама тактика, що і у 22-23р?
Маска-0b9f• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Возможно. А что теперь поменялось? Я в курсе что на их НПЗ все чаще случаются взрывы, мне интересно в чем смысл этих действий?
Не знаю.Вопрос не ко мне.
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Ну чомусь же світла немає зараз? Протягнуть щось
Світла немає? Тому що прильоти на інші ТЕЦ були , звідки живлення йшло. Наприклад тираспольська ТЕЦ .
Я бачила Чернігівську ТЕЦ в 22. Там будувати заново потрібно було. Поправлене все
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Мне интересно другое. Зима 22-23 полный пипец, все разбомблено, на восстановление уйдут десятилетия (информация от политиков и разных «экспертов»). Со второй половины 23 все наладилось, 24 и начало 25 все зашибись, даже экспорт э/э бьет все рекорды и тут на тебе. Мне это не выглядит логичным аж никак.
Врятувало те, що Україна приєдналась до європейської мережі.
Інакше б ми не вижили
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Был договорняк, что мы не бомбим их НПЗ,а они нам энергетику.
Не було такого. Не видумуйте. Коли знищили Трипільську ТЕЦ ми по НПЗ ще не били
bespe4na_mavpa• 02 октября 2025
Ответ дляМанула
В Італії без світла, газу та води?
Та да, ужасная страна должно быть
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
От і зараз так зроблять, не панікуйте. В ЗП 4 доби не було світло, все рк. Нещодавно в Дніпрі в багатьох не було світла, потім графіки, все ок. Зараз поки...
Що поки?
Ви в собі? В Че води немає в більшості міста, лікарні на генераторах 3 -ю добу працюють. Багато напрацюють на бензині? Сьогодні черговий приліт дронами.
Ответ дляIshoy
Справа ж не в генерації. Крім того, що ту енергію треба згенерувати, її ще треба передати до споживача і от для цього і потрібні підстанції. Виробленої енергії вистачає, але без підстанцій вона до нас не дійде(
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тец расхєрачили, тапла не буде, всі підста не цвї по області рссхєрачили . Що ще?
Ответ дляАтиква
Поверьте, в условиях афигенной влажности, мы спали в зимних куртках и ребёнок в перчатках. Я сама в шоке была. Мне в Днепре зимой жарко было постоянно после Италии
Мне не надо верить, сама живу в стране без отопления и влажностью зимой 90%. Просто есть огромная разница, когда можешь выйти хотя бы днем погреться на солнышко (местные так и делают) и когда холод везде. Я уже молчу про то, что если в Украине в морозы не будет света, газа и отопления, то померзнут и полопаются трубы в домах и вот тут уже наступит полный апокалипсис
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ длямаринель-наумка
Тепло буде, но не у всіх. ТЕЦ. Не все місто обігрівала, а десь третину.
Ответ дляIshoy
Та не будет такого, успокойтесь уже. Каждый год это обещают.
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ага. Половина . Ей здохнуть?
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Не будет полного блекаута. Каждый год эту карту разыгрывают. Я например планирую выжить
Да . Только каждый год за месяц не оазбивают все подстанции
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Цікаво, що ви робите в цій темі, якщо нібельмеса не знаєте?
Ответ длямаринель-наумка
Та конечно . Т.к. Днепр херячили зимой 2023 и весной 2024, то не херячили никогда.
Вы как будто все так и хотите полного блекаута. Чего тогда тут сидите? Тикайте. Я сижу, потому что верю, что все ок будет.
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ длямаринель-наумка
Ага. Половина . Ей здохнуть?
Я констатую факт, У вас є пропозиції? Ідіть до Чауса чи Брижинського і розказуйте
арина-ветерок• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Норм все буде. Я в Італії вижила без опалення взимку. В квартирі +7 було. Нормально. Головне не спекотно
Зараз на роботі плюс 15 сиж у в теплих чоботах і трьох кофтах, все одно холодно. Знаю по минулим рокам, що коли ще на пару градусів нижче, то руки дубіють, ручку важко в руках тримати, голова мерзне. І коли ввечері приходиш в тепло, то ще пару годин лице вогнем горить від переохолодження. При плюс 7 це взагалі не відігріться ніяк.
А старим як бути, вони й при плюс 25 мерзнуть. Дітям маленьким?
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Слухайте, не бісить. ТЕЦ в Чернігові знищили ще в 22 році, коли місто в облозі було. Так шо, «каждый год говорят», в ситуації з Че не проходить
Ответ дляМама Никитки-2
Сижу офигела как все дружно не верят в хорошее, но продолжают жить в Украине. Днепр тогда держали в афиге пол года. Говорили , что зимой нам капзда. Проскочили, все ок. И сейчас так же будет.
Ответ дляАтиква
Але ж вмикали майже завжди на ті 2,5 години? В нас зазвичай було 2-3 години світла на добу. Але то нічого ... в подруги разом зі світлом і воду рубали, ото капець
а у мене і світло і воду і опалення, і коли пропадала електрика то труби опалення завоздушувались по всьому будинку, і щоб стравить повітря якраз вистачало тих пару годин коли було світло. будинок дуже швидко вистиг і коли стало в квартирі +6 ми втекли в інше місто до батьків до весни