Bransoletka• 02 октября 2025

Що саме побили на Чернігівщині?

Чому там так критично з електроенергією? Підстанції? Та сама тактика, що і у 22-23р?
Маска-0b9f• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Возможно. А что теперь поменялось? Я в курсе что на их НПЗ все чаще случаются взрывы, мне интересно в чем смысл этих действий?
Не знаю.Вопрос не ко мне.
Ishoy• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Норм все буде. Я в Італії вижила без опалення взимку. В квартирі +7 було. Нормально. Головне не спекотно
Так в Италии на улице зимой +15, а не -15.
Ishoy• 02 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Не знаю.Вопрос не ко мне.
Ну это я так, просто порассуждать. Понятное дело что правды мы не узнаем
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Ну чомусь же світла немає зараз? Протягнуть щось
Світла немає? Тому що прильоти на інші ТЕЦ були , звідки живлення йшло. Наприклад тираспольська ТЕЦ .
Я бачила Чернігівську ТЕЦ в 22. Там будувати заново потрібно було. Поправлене все
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Мне интересно другое. Зима 22-23 полный пипец, все разбомблено, на восстановление уйдут десятилетия (информация от политиков и разных «экспертов»). Со второй половины 23 все наладилось, 24 и начало 25 все зашибись, даже экспорт э/э бьет все рекорды и тут на тебе. Мне это не выглядит логичным аж никак.
Врятувало те, що Україна приєдналась до європейської мережі.
Інакше б ми не вижили
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Был договорняк, что мы не бомбим их НПЗ,а они нам энергетику.
Не було такого. Не видумуйте. Коли знищили Трипільську ТЕЦ ми по НПЗ ще не били
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Інакше б ми не вижили
От і зараз так зроблять, не панікуйте. В ЗП 4 доби не було світло, все рк. Нещодавно в Дніпрі в багатьох не було світла, потім графіки, все ок. Зараз поки...
bespe4na_mavpa• 02 октября 2025
Ответ дляМанула
В Італії без світла, газу та води?
Та да, ужасная страна должно быть
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Поверьте, в условиях афигенной влажности, мы спали в зимних куртках и ребёнок в перчатках. Я сама в шоке была. Мне в Днепре зимой жарко было постоянно после Италии
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Що поки?
Ви в собі? В Че води немає в більшості міста, лікарні на генераторах 3 -ю добу працюють. Багато напрацюють на бензині? Сьогодні черговий приліт дронами.
PinkyPink• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Справа ж не в генерації. Крім того, що ту енергію треба згенерувати, її ще треба передати до споживача і от для цього і потрібні підстанції. Виробленої енергії вистачає, але без підстанцій вона до нас не дійде(
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тец расхєрачили, тапла не буде, всі підста не цвї по області рссхєрачили . Що ще?
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляМанула
В Італії без світла, газу та води?
З світлом, газом та водою ) але в Дніпрі мені було комфортніше в блекаут ніж в Італії
Ishoy• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Мне не надо верить, сама живу в стране без отопления и влажностью зимой 90%. Просто есть огромная разница, когда можешь выйти хотя бы днем погреться на солнышко (местные так и делают) и когда холод везде. Я уже молчу про то, что если в Украине в морозы не будет света, газа и отопления, то померзнут и полопаются трубы в домах и вот тут уже наступит полный апокалипсис
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ длямаринель-наумка
Тепло буде, но не у всіх. ТЕЦ. Не все місто обігрівала, а десь третину.
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляIshoy
Та не будет такого, успокойтесь уже. Каждый год это обещают.
Манула• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Я теж в Дніпрі, якщо графікі, то ще більш-менш норм. Лякає можливий повний блекаут ...
Ishoy• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Дай Бог
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляМанула
Не будет полного блекаута. Каждый год эту карту разыгрывают. Я например планирую выжить
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ага. Половина . Ей здохнуть?
маринель-наумка• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Да . Только каждый год за месяц не оазбивают все подстанции
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Цікаво, що ви робите в цій темі, якщо нібельмеса не знаєте?
Авокада• 02 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Саме і лякає. Що все сильно приховується. Як у вакуумі
пишут что на 01.10.25 енергосистема збалансована,но графики уже готовят.
Атиква• 02 октября 2025
Ответ длямаринель-наумка
Та конечно . Т.к. Днепр херячили зимой 2023 и весной 2024, то не херячили никогда.
Вы как будто все так и хотите полного блекаута. Чего тогда тут сидите? Тикайте. Я сижу, потому что верю, что все ок будет.
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ длямаринель-наумка
Ага. Половина . Ей здохнуть?
Я констатую факт, У вас є пропозиції? Ідіть до Чауса чи Брижинського і розказуйте
Манула• 02 октября 2025
А що робити тим у кого немає будиночка в селі?
арина-ветерок• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Зараз на роботі плюс 15 сиж у в теплих чоботах і трьох кофтах, все одно холодно. Знаю по минулим рокам, що коли ще на пару градусів нижче, то руки дубіють, ручку важко в руках тримати, голова мерзне. І коли ввечері приходиш в тепло, то ще пару годин лице вогнем горить від переохолодження. При плюс 7 це взагалі не відігріться ніяк.
А старим як бути, вони й при плюс 25 мерзнуть. Дітям маленьким?
Мама Никитки-2• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Слухайте, не бісить. ТЕЦ в Чернігові знищили ще в 22 році, коли місто в облозі було. Так шо, «каждый год говорят», в ситуації з Че не проходить
Атиква• 02 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Сижу офигела как все дружно не верят в хорошее, но продолжают жить в Украине. Днепр тогда держали в афиге пол года. Говорили , что зимой нам капзда. Проскочили, все ок. И сейчас так же будет.
fishcka• 02 октября 2025
Ответ дляАтиква
Але ж вмикали майже завжди на ті 2,5 години? В нас зазвичай було 2-3 години світла на добу. Але то нічого ... в подруги разом зі світлом і воду рубали, ото капець
а у мене і світло і воду і опалення, і коли пропадала електрика то труби опалення завоздушувались по всьому будинку, і щоб стравить повітря якраз вистачало тих пару годин коли було світло. будинок дуже швидко вистиг і коли стало в квартирі +6 ми втекли в інше місто до батьків до весни