Весела моль• 02 октября 2025
А как вам имя Тихон?
Miss Lisi4ka• 02 октября 2025
Красиво и претенциозно. Ну еще мем сразу всплывает «привет, мой Тихон», если не видели - загуглите, это классика)
Кредитная• 02 октября 2025
И сестру Тихоня назвать.
Тишка, хорошее имя для кота, все Тишки умные.
Колгоспниця• 02 октября 2025
Російською мовою, з вимовою через ’і’ - Тіхон, воно ок. Але українською вимовою, через ’и’ - дійсно асоціація з пожившим життя дідом.
Стильна штучка• 02 октября 2025
Ответ дляМагиня
Собаку так назвала бы
росіянську причому
тіхан мля
Стильна штучка• 02 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Все обісруть місцеві ІрІни і Татьяни
В Україні різноманіття.
Ірини це в вас за порєбріком, ще і написано в вас транслітерацією по руські, в вашій педіраціі зараз Зульфія та Фатіма самі круті
Вмію заміряти найкраще• 02 октября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Ассоциируется со старым дедом лет 70ти
Оченьценная• 03 октября 2025
У дочки в классе Тихон, никто не знущаеться, как выше написали. Видимо, дети умнее взрослых будут.
Вмію заміряти найкраще• 03 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Батьки познущалися над дитиною
Белая и пушистая• 03 октября 2025
Ответ дляСтильна штучка
В Україні різноманіття.
В різноманітній Україні мого українця-прадіда звали Тихон. Зрозуміло тобі, Зульфія? Бо лише той хто дотичний до цієї недокраїни намагається нав´язати всім з нею звязок.