Блиск думки• 03 октября 2025

Як шкода чоловіків...

Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Це тільки ваші установки
У всьому світі жінки вже на рівні чоловіків
А должны быть ниже. Это природа
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
что за бред? нет мужиков не жальче, они бесполезны. женщины - это вершина мироздания, а мужло так, пробник человека
Було б цікаво, якби ви так своєму синові сказали б. Чи батьку
ЗновЗдоров• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Так як ви пишуть тільки орчихи і ждунихи. А я пишу, бо хочу , щоб у мого чоловіка була ротація за рахунок ваших боягузів.
Так вона б була, якби не безглуздо покладені десятки тисяч. Ну в мене брат пропав на першому ж виході. Ви знаєте скільки живе новобранець? А ви ж просто знати не хочете, а придумуєте тут байки, бо не владу ж винуватити.
Все питаю зарання• 03 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
років з 15 можна
Зачем же так долго ждать? 😒
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
а что лучше преклоняться? слушать на женском форуме, что мужчины лучше женщин я не буду.
женщин умнее, выносливее, мы можем родить, выкормить, у нас развитый интеллект. что есть из этого у мужчины? ни-че-го
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А должны быть ниже. Это природа
хотите быть ниже будьте, я не собираюсь быть ниже и в чем-то уступать кому-то недочеловеку
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мужчины лучше нас, выше, умнее, их надо беречь
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Ну, то давайте здамося бурятам . Буча і Ірпінь нічому не навчила? Придумуєте тут свої байки аби тільки оправдати своїх ждунів.
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
лучше вас может быть
но не лучше женщин.
ЗновЗдоров• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ооо, пішла в хід Буча з бурятами. Оголосить вже весь список, не тягніть кота, як то говориться. А вас Маріуполь нічому не навчив? Нема у вас ніякого воюючего чоловіка. Ботва звичайна з потасканими ’аргументами’ та пугалками.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Десь вас колись дуже образив якийсь чоловік😏
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Що може ще написати ждуниха? Тільки такий пост. Ще і Марік притянула.
ЗновЗдоров• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Це все?)))))Маньке привет передавай, когда смену сдашь))
Мій не такий• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Чоловіки - це захисники. Коли народжується хлопчик , то рідня кізяками сходить , що народився захисник , помічник і просто бубочка. Чоловіки мають захищати свою територію - сім´ю, квартиру, землю, державу. Мій чоловік захищає, то чим ваші кращі і сидять як ті криси по норам? Мій чоловік геть не військовий і працював у сфері освіти.
ничем не лучшие, ни кто не лучше кого-то, просто кому то не повезло, а кому-то пока везет, а кому-то за деньги будет везти долго. Ваш сам пошел или через бусик?
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
меня ? нет. кто совершает больше всего преступлений в мире? мужчины.
кто насилует женщин? мужчин. кто сейчас направляет на нас дроны и стирает наши города? мужчины.
Это здравый смысл.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Это здравый смысл.
Направляє недонація, а не чоловіки
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Не знаю хто така манька, але ви своїх боягузів поглибше засуньте собі під спідницю, бо ця війна судячи з всього надовго і всих чоловіків перетрусять. .
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну так, поки всіх не переб´ють
А їхнє місце займе якась індусня
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Направляє недонація, а не чоловіки
а кто, женщины? нет. это мужчины войны начинают.
это мужчины убивают, насилуют, предают. поэтому если вы реально считаете себя ниже подобного, удачи. других в это впутывать не надо
ТАЗератти• 03 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Так їм не дають підняти дітей
Хотів би він піднімати дітей - дружина б залишалася з ним. Значить такими були батьками, що з ними жити не хочуть.
Жінок треба ну дуже довести, щоб пішла внікуди.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Та більшість жінок так і роблять, і не факт що це неправильно
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Через повістку. Прийшли на роботу і вручили повістки у 2023 році.
Мій не такий• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну он сделал выбор. Шо уж тутуж А кто то не пошел. Его выбор.
Каляка маляка• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Надо же?! А вас создала только мать? Такой трешак в голове. Вы то по себе пробник оставите или женщину без пробника? Дикари какие то
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Батькові своєму скажіть так, що він недолюлина😀
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляКаляка маляка
без мамы сперма отца была бы лишь грязным пятном на простыне, это женщины 9 месяцев носят в себе ребенка, это они его кормят, заботятся о нем, роль мужика в этом крайне скромная
Мій не такий• 03 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
не дай бог , конечно, если у вас сын. Лечиться бы вам.
ТАЗератти• 03 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А мне еще другое страшно...Глядя сейчас на тцк,я не представляла,сколько в нашей стране людей,готовых унижать,убивать ни в чем не повинного простого человека,с какой радостью бросаются они толпой на мирно идущего одинокого мужика..
Згадайте школи і булінг.
Подивіться на цей хоча б форум і постійний булінг.
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
вау, какая манипуляция, мой отец никого не насилует, не убивает, не спивается как примеры из старт поста, поэтому нет не скажу, потому что он доказал обратное. другие не доказали, так что могу думать как думаю
и вот честно, тут все такие лицемерки, но по сути, своего ребенка они бы с большей вероятностью доверили незнакомой женщине, нежели постороннему мужику.
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляМій не такий
нет, вы что, фу. Бог миловал, никаких сыновей