Блиск думки• 03 октября 2025
Як шкода чоловіків...
Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляМій не такий
не старайтесь)
на неудобные вопросы вы должны отвечать.
Мій не такий• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
вы не задавали мне вопросов
Трохи злякана• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не завидую. Я просто считаю, что мужчин реально жаль жальче, они больше пользы приносят чем тётки, они умнее. Лучше бы из отпускали тоже. И да, просто у неё нет детей, зачем ей было уезжать, зачем? А я с детьми тут. И я думаю многие здесь согласяться, что я права. Вот пусть она теперь едит домой. А мы на её место. Взрослая тётка, ей 30 скоро, ни котенка, ни ребёнка ,всю жизнь о себе думала только. Теперь там живёт себе спокойно, на работу высыпается и ест в волю
🐸
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
живем в мире, где всем управляют мужчины. войны начинают мужчины. ракеты запускают мужчины. тотальный патриархат. до сих пор указывают где место женщины, рассказывают про тарелочниц, высмеивают, если женщина водит автобус или делает другую ’мужскую’ работу (по мнению мужчин). что и следовало ожидать, что всем мужчинам рано или поздно придется отвечать за то, что происходит. и ладно если б мужчинам, всем. увы
Не во всем мире так, и термин тарелочница есть только в определённых странах
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
кручу лохов в инете соседней страны.
Достойна робота)
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Достойна робота)
шантаж вымогательство там жесткий пресс.но интересно и не тяжело.20 лет в теме.и все по инету.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
работать надо головой а не по 12 часов)
То це і є сімейний ваш бізнес, яким ви часто гордилися в темах?
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
он не один.есть пассивный еще и совсем маленький местный в реале.а зачем горбатится ходить на работу или ботом у пороха мертветчука за 6 тыс гр как тут торчат?
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Откуда вы их зп знаете
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ще й астероїд знову летить, ризики зростають.
Не боюся я давно нічого, світ здурів.
Знову? А когда ещё летел ? Вы в свои 50 лет верите в эту чушь?
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та періодично літають. Це ж ви боїтеся дтп і тромбів, то я доповнила список переляків.
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Повірте, от хто з дому працює, то ще норм, а хто їздить, то дуже великий ризик( забирають водіїв навіть хто курку розвозить по супермаркетах..
Чоловіки - це захисники. Коли народжується хлопчик , то рідня кізяками сходить , що народився захисник , помічник і просто бубочка. Чоловіки мають захищати свою територію - сім´ю, квартиру, землю, державу. Мій чоловік захищає, то чим ваші кращі і сидять як ті криси по норам? Мій чоловік геть не військовий і працював у сфері освіти.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Так само і про вас можна сказати що ви теж криса, заховалися у тил і прикрилися чоловіком.
Кому та квартира і земля потрібна, якщо захисник у сирій землі?
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Представьте, девочки, как нам повезло, что мы родились не мужчинами 🙃 Права женщины, как человека, в нынешние времена больше уважаются, чем мужчин. Мужчины у нас бесправные рабы. Вот такая она реальность
Дуже повезло : до тебе вимог як до хазяйської тварини - гарна, струнка, здорова, щоб народила і виростила, і , щоб не хворіла та була здоровою і як та коняка працювала і в полі, і вдома , ще і на станках. А як тільки взбрикнеш, то відразу несеться осуд. І це із покоління в покоління. Зараз настав час чоловіків показати себе для чого вони прийшли в цей свій і яка їх місія.
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Моя функція як жінки хуякнуть своє здоров’я -народити, виховати , прокрутитися як бджілка вдома по господарству, на роботі, виростити дітей - тилова криса, а крисюк мене , дітей, будинок, землю захищає ще і ваших солодкозадих бубочок, які обсираються від любого камуфляжу.
ГЛЮкоза• 03 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А как лучше? что б его убили? Вы бы тогда жалели?
Конечно,ей лучше,ребенку часть гробовых достанется,а так ничего
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Це тільки ваші установки
У всьому світі жінки вже на рівні чоловіків
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Це тільки ваші установки
Я теж люблю фантастику і тішуся нею.
ЗновЗдоров• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Коли пишуть ото, шо ви, то чоловік чи у тцк, чи просто звиздьож зелений.
ГЛЮкоза• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Якщо не лінь - прочитайте ту саму 23 статтю
Можна розвестися з дружиною і дитина залишається з батьком
Багато чого можна, якщо не лінь
Так, найпростіше - бронь на підприємстві (але там є свої ризики)
Багато чого можна, якщо не лінь
Не чудите,было бы так просто,все бы развелись,и даже выехали из страны.Я общалась на эту тему с юристами,даже если в разводе,ребенок с отцом,а мать за границей,то отца мобилизуют,потому что мать должна быть лишена родительских прав,а это практически нереально или космически дорого
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Звісно що обс*ються. Я б теж об*ралася від того,як тцкуни поводяться. Ніхто не хоче померти чи ще гірше, в полон.
Ви прикрилися чоловіком і геройку з себе строїте
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Так як ви пишуть тільки орчихи і ждунихи. А я пишу, бо хочу , щоб у мого чоловіка була ротація за рахунок ваших боягузів.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ротації не буде, вже неодноразово сказано
Якщо вам поср*ть на інших чоловіків, то чому хтось має поважати ваших?
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Бо немає ким. Мій у відпустку не може піти , бо немає ким замінитися. І якраз таки мені не посрать, бо є інші чоловіки які служать і теж хочуть відпочити.
Галя із Дарниці• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Так теж прикрийтеся і стройте із себе геройку. Чи кишка тонка?
Українська Мрія• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
что за бред? нет мужиков не жальче, они бесполезны. женщины - это вершина мироздания, а мужло так, пробник человека
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну реально можно умереть от ДТП в Германии, это намного более вероятно, чем от прилёта или от метеорита
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Я считаю жизнь важнее всего
ГЛЮкоза• 03 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Сын закончил все что можно, работу с бронью дают 50% от кол-ва работающих, если устроиться на такое предприятие-дадут или нет бронь шансы 50/50. (муж так работает, год есть бронь, год петляет переулками) А в военкомат данный уйдут за неделю на нового работника, с последующими повестками на предприятие)
А еще,многие комментаторы забывают,что законы работают только в сторону тцк,что можно имея все документы на отсрочку,зайти и оттуда ге выйти,потому что у них план и его побьют и он все подпишет,что и на брони могут забирать,если есть военная кафедра и нужная специальность,и еще много чего,не в пользу обычного человека