Блиск думки• 03 октября 2025
Як шкода чоловіків...
Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
Нічний дожор• 03 октября 2025
Ответ дляРассказница
Почему эту тему про украинских мужчин и их тяжелую ситуацию свели к алкашам? Ведь спилось абполютное меньшинство, а все про алкашей лишь твердят.
И забывают,что алкоголизм,это зависимость и самое главное,что он нее надо ЛЕЧИТЬСЯ,как от БОЛЕЗНИ.
Может потому что пишут в основном женщины которых бросили мужчины ?
Женщины у которых БОЛИТ.
Таким образом тема семьи поднялась в ЭТОЙ теме.
Женщины у которых БОЛИТ.
Нічний дожор• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Дурна тема.
В чоловіка на роботу з бронею не можна знайти людей.
Чего это дурная.
Как раз жизненная.
У кого-то есть выбор и едет, у кого-то его нет,выбора, и он сдался.
Разве хорошо когда кто-то зависим?
Как раз жизненная.
Разве хорошо когда кто-то зависим?
Ответ длядамаБезСобачки
Знаєте, я оце тільки що зрозуміла за що вас тут на форумі не люблять. Ви виїхали всією сім´єю і якогось милого засмічуєте флудом і перекручуєте тему про те, в якій ситуації опинилися більшість чоловіків. Кукуха таки і правда у когось я дивлюся відлітає трохи
В здавалися нормальною
Вы сначала комментарии почитайте той дамы что женщин и мужчин надо местами поменять и как жаль что мужчины умирают а не наоборот а потом делайте выводы или вам это тоже норм ?
Ответ длядамаБезСобачки
В здавалися нормальною
И мне глубоко пох любит ли меня какая-то рандомная тетка с форума или нет , сорри )
дамаБезСобачки• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Свої коментарі прочитайте
Кукусик• 03 октября 2025
Ответ дляНічний дожор
Чего это дурная.
Как раз жизненная.
Разве хорошо когда кто-то зависим?
Как раз жизненная.
Разве хорошо когда кто-то зависим?
Про що ви пишете? Ці що сидять по хатах і бухають нікуди не поїдуть))) не підуть воювати, не підуть працювати. В них зараз якраз етап життя, який повністю оправдовує їхнє нікчемне життя, все списують на «без вибору» зручненько так, ага
дамаБезСобачки• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Та не вибаяайтеся, мені теж пофіг, просто дивно було чого вас травлять, не могла зрозуміти. Тепер щрозуміла
Крошечка-хаврошечка• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Дурна тема.
Чтобы получить броню на работу, нужно пойти в тцк или даже поехать условно с пригорода Киева, в Киев на завод, работу чтобы получить, заявление написать и тд тп и часто это дорога в один конец.
Лика-прилипка• 03 октября 2025
Я б охоче співчувала б чоловікам, які сидять вдома, але на всіх не вистачить: співчуваю собі, яка сама вдома з дитиною, з ранку до вечора на роботі, щоранку атракціон чи буде школа чи тривога чи онлайн (дитина першокласник, самого вдома не лишу), помічі ніякої, голова сива від переживань як там мій чоловік, якого я бачу раз на декілька місяців 1 день. Тому вибачте
Ответ дляЛика-прилипка
Ох...согласна
Кукусик• 03 октября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ой. Хватить вже. Подивіться навколо? Який відсоток сидить в хаті і бухає? Це їх вибір. Кого захищати?
Крошечка-хаврошечка• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Хз, сидят да, но холостые под 40 2 брата, работают онлайн, репетитор английский и бухгалтер, пригород киева, живут с родителями за высоким забором, в Киеве есть пару квартир. Но у них нет жён, детей и тд, а у кого была семья, и уехала, а годы идут и реально вначале как то держишся а потом накрывает конкретно, знаю по себе, у меня все родные заграницей с 22 года я осталась одна с пожилым человеком 90 лет, живу одним днём.
Горлаю зрання• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Згодна.. але, ці чоловіки були нормальні до війни, працювали, забезпечували, і вони як виявилось однолюби. Не змогли цю розлуку витримати, і глушили свій біль алкоголем.. шкода мені їх..
До війни більшість нормальні були. Мого мобілізували в 23 з пристойної зарплати на 20 тис і десь по лісах живи, родини не бачачи. Я вже мовчу про те, що потім і не чують місяцями щохвилини ризикуючи життям. Їм і випити немає коли.
Кудряшка Сью• 03 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Вот бидоси. Покинутые
Это только женщины могут после развода тащить на себе быт, работу, детей, школу, садики, кружки. И ещё при этом хорошо выглядеть.
А у мужиков проблема века, жена уехала. Тупо повод прикладываться к алкоголю
Соглашусь, им бы лишь повод. Даже те, кто сбежал за границу, ни к чему не стремятся, тупо бухают. То и дело возникают вопросы, как вернуть украинские права, выпил водки и сел за руль.
Гомосноб• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Не переживайте , ему это не грозит
А вы продолжайте жалеть всех падших , наркоманы на очереди ?
Не грозит может потому что войны не видел? А те кто вернулся оттуда тоже бухают и страшно бухают После второй мировой бухали, после афгана спивались , думаете эта война исключение. Тоже презирать будете? У меня есть знакомый который не выдержал , через полтора года просто свалил оттуда, прячется. Тоже есть все шансы забухать. Он ни уехать ни работать теперь не может.
Попельшка• 03 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Бідосі. Цікаво, як то виживають самомами з дитиною чи дітьми, коли чоловіки кидають не лише дружину, а ще й дітей?
Щось більшість не спивається і не стають самогубцями, а життя покладають на те щоб дітей підняти.
Мами-ніколи.Головне діти і їх на ноги поставити.Голову нема коли вгору підняти через постійні роботи,як себе згадаю,що б купити їсти і забезпечити дітей.А не то що випити.То розкіш велика.
#Пойду_кгадалке• 03 октября 2025
Жінкам, чиї чоловіки служать , не потрібні подяки, та низькі уклони. Їм потрібні чіткі терміни служби для своїх рідних!
ГЛЮкоза• 03 октября 2025
А мне еще другое страшно...Глядя сейчас на тцк,я не представляла,сколько в нашей стране людей,готовых унижать,убивать ни в чем не повинного простого человека,с какой радостью бросаются они толпой на мирно идущего одинокого мужика..
ГЛЮкоза• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Дурна тема.
А что за работа?
Жерица ночи• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
З якого Ви міста?
Форточка• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Вы серьёзно?? Вы получаете пособие, ходите на курсы, живёте и спите спокойно, и ваш ребёнок без нервных тиков и без таблеток успокоительных засыпает! Не пишите чушь!
Иногда автор,и это не спасает детей от депрессий.В чужой стране,остаться без друзей.Я в Украине.Но опыт имею.И я Вам скажу,не все так гладко.Всем тяжело
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Странная тема.Как по мне,то она больше о том,что мужчин лишили одного основополагающего права - свободы.Причем всех - и тех,кто воюет,и тех,кто работает,и тех,кто дома прячется.Они вдруг стали как заключённые в тюрьме и ещё и обязаны эту тюрьму защищать от нападения агрессора.А то вдруг этот агрессор захватит их тюрьму,то где ж они тогда сидеть в заключении будут?Давит ли это на их психику? Конечно.Все ли с этим справляются?Нет.Надо ли их жалеть, что им достались такие тяжёлые испытания в жизни?Может и не надо,но и осуждать тоже.
Слава Українi• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
А чому не виїхали до дружин, як такі хороші сім´янини були ? В перші роки це було доволі легко, звісно , за гроші. Це просто такий тип людей: краще бухати й сидіти на попі рівно , аби нічого не робити
Жерица ночи• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Відкрийте очі, не в кожній країні є ’пособія’, а за мовні курси треба платити зі своєї кишені, сплачувати за житло ну і все купувати. Не у всіх вистачає здовов´я та наснаги шуруваии аж в Німеччину, Данію чи Норвегію ’на пособія’
Воленс-неволенс• 03 октября 2025
Слабаки. Когда женщина остаётся одна с ребенком, она почему- то редко спивается от нагрузки и отсутствия помощи.
А у нас макарошки• 03 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
А советчицы тут при чем!
Жерица ночи• 03 октября 2025
Також багато жінок нікуди і не виїзжали, а тягнуть і дятей, і безробітного чоловіка