Блиск думки• 03 октября 2025
Як шкода чоловіків...
Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
Форточка• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Да я любые трудности прошла бы в стране, где тихо и спокойно, и знаешь что этой ночью тебя не убьёт ракета или шахед. Депрессия у наших девочек есть в чужих странах несомненно. Но это не тюрьма! Вы можете делать выбор, ехать дальше, если определённая страна вам или детям не подошла! У мужчин же, нет вообще никакого выбора.
Так едьте.И поймёте.Не попробовав не поймешь
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 03 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А мне еще другое страшно...Глядя сейчас на тцк,я не представляла,сколько в нашей стране людей,готовых унижать,убивать ни в чем не повинного простого человека,с какой радостью бросаются они толпой на мирно идущего одинокого мужика..
Так, людство схибнулося розумом, у сусідній країні підарасії всі 140 млн осіб готові йти убивати ні в чому невинних людей, які живуть у своїй країні, зі своєю мовою, зі своїми традиціями. Там вся країна перетворилася на маніяків, хоча вони такими і були, там на генетичному рівні закодовано бути диким плем´ям. Раша - гній, і всі ваші замовні теми і коментарі - теж лайно кацапське.
Слава Українi• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Дурна тема.
В чоловіка на роботу з бронею не можна знайти людей.
Підтримую, така сама ситуація. Всі хочуть бронь , а не працювати
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Слабаки. Когда женщина остаётся одна с ребенком, она почему- то редко спивается от нагрузки и отсутствия помощи.
Да хоть с ребёнком,хоть без ребёнка,над ней не висит дамокловым мечом угроза мобилизации и скорой гибели в окопе.А это много означает.
Тримбулька• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Писец тема , то алкоголики жертвы несчастные , и жен их надо наказывать , местами с мужиками менять
У некоторых кукуха улетела смотрю с концами
Удалено администрацией...
Слава Українi• 03 октября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Чтобы получить броню на работу, нужно пойти в тцк или даже поехать условно с пригорода Киева, в Киев на завод, работу чтобы получить, заявление написать и тд тп и часто это дорога в один конец.
Неправда , не нужно идти ни в какой ТЦК , работодатель бронирует через Дію.
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Манька всегда пишет,что у них идёт отлов мужиков на войну и у большинства главный вопрос,как откосить от сво,а вы пишете, что все сто сорок млн согласны идти убивать.
Форточка• 03 октября 2025
Ответ дляТень льва
В мене брат так майже спився. В них і перед війною були відносини з дружиною ’з моментами’ (не лізу, не моя справа), але нормальна дружна родина, дочка росла, своя квартира, машина хороша, хороший рівень життя. Брат дочку дуже любить, а вона йому не відповідає тижнями на дзвінки і повідомлення (підлітковий період), зайвий раз не скине фото і не напише нічого. Дружина за 3+ роки війни один раз на кілька днів привезла дитину, вони, брат скучав, уже як чужі люди зовсім. (((
Я буквально силою його з хати перевезла до мами, лишилося добре якщо 50 кг ваги.
За два місяці з батьками в родині - інша людина, повністю нормальний і приємний в спілкуванні.
Переконала його йти служити в обраний підрозділ з відношенням (не бойова посада, в нього хронічні проблеми зі здоров´ям, але буде в 30 км зоні, ризик є). Тиждень в учебці - навіть блиск якийсь в очах, людина себе поважає. А то був як затравлена тваринка таким життям і ТЦК (броні не мав, побився навіть з ними).
Я не агітую ні якому разі всім цим в армію, просто, у випадку мого брата - краще армія, ніж вічна депресія і смерть від горілки.
І так, є якась в мене внутрішня образа на його дружину. І на відстані можна один одного підтримувати, зберегти теплі стосунки.
Таке щось...(
Ви молодець Щастя мати таку сестру.Ви його вивели із стану(що він повний нуль)Хай у нього все буде добре.Не впевнена що така дружина(що на нього хер забила)йому потрібна
Форточка• 03 октября 2025
Ответ дляБлиск думки
Але ж чому дитина, яку так батько любив і кружляв, і всі забаганки її виконував зараз так холодно до нього ставиться? Хочете сказати, дружина накрутила?
Да накручивают. Я вам Америку открыла?
Дайте вподобайок• 03 октября 2025
В мене теж на роботі один такий є.
Дружина на початку війни поїхала, коли синові було 5 років. І, здається, знайшла там когось іншого. За час війни не приїхала жодного разу, син майже не бачив батька.
Він тримається, але якось розказав яка в нього депресія через сина, якого він дуже хотів, а він десь росте без нього
Слава Українi• 03 октября 2025
Ответ дляРассказница
Почему эту тему про украинских мужчин и их тяжелую ситуацию свели к алкашам? Ведь спилось абполютное меньшинство, а все про алкашей лишь твердят.
Потому что автор написала в стаотпосте именно о спивающихся
КоКоКоКоКоКо...• 03 октября 2025
Теж є сусід, жінка залишилася в Німеччині з двома дітьми. Він тут, без роботи, перебивається випадковими заробітками. Мені його шкода. Пити почав сильно. Але є і інший приклад. Інший чоловік, колишній спортсмен. Жінка кинула, забрала меншу дитину за кордон. Старша не захотіла. Живе, працює, не п´є, займається собою. Завидний женіх)))
Вельми шановна• 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
Это страшно на самом деле. Я пытаюсь представить что было бы со мной, если бы муж уехал заграницу, за мной на улице устраивали охоту, а общество осуждало и оскопбляло за желание жить.
Наверное я бы не удержала кукуху
Суспільство не засуджує,принаймі більшість, право на життя ніхто не відміняв
Варена цибуля• 03 октября 2025
Ответ дляКукусик
Дурна тема.
Потому что при устройстве на работу нужно обновленные данные иметь,не подумали?
Варена цибуля• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
1) хто був такий ’зашуганий’ і не мав грошей (на вирішення питання) - вже за 3,5 роки могли знайти ЛЕГАЛЬНИЙ спосіб не служити (бронь, відстрочка)
2) жаліти дорослого чоловіка, що він спився з власної волі - дно.
Как найти легальный способ, если мужчина военнообязанный?
бред пишете
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 октября 2025
Ответ дляСлава Українi
Це якщо з ВОД все добре в чоловіка. А якщо якогось папірця не вистачає (а його в більшості таки не вистачає, а тцк знайдуть, до чого доколупатись), то для броні - майже безальтернативний візит до тцк. А там вже - шансів вийти обмаль.
Варена цибуля• 03 октября 2025
Ответ дляФорточка
Иногда автор,и это не спасает детей от депрессий.В чужой стране,остаться без друзей.Я в Украине.Но опыт имею.И я Вам скажу,не все так гладко.Всем тяжело
Тяжелее всегда тем,кто под ракетами,АК бы там ни было, а друзей можно найти везде
Варена цибуля• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Так бронь та/або відстрочка і надається саме військовозобов’язаним
Для отсрочки нужны основания, а для брони нужно обновить данные.
Варена цибуля• 03 октября 2025
Ответ дляСлава Українi
При условии,что есть Резерв с обновленными данными
#Пойду_кгадалке• 03 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
А советчицы тут при чем!
Это я автору поста, про то, что она ’вдячна´ ’уклони’ и пр.
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Можна про відстрочку конкретніше?
А у нас макарошки• 03 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
А автор поста как может повлиять на четкие сроки службы воюющих?
Ответ дляТут как тут
Если в глубокой депрессии, то нафига Вы там сидите, не думаю, что глубокая депрессия ребёнка это лучше чем ракеты, это уже пациенты психиатров
Вообще заведомо проигрыша тема- меряться кому хуже/сложнее. У меня подруга заграницей с первых дней с дочкой и родителями, муж дома...спивается. Она туда рванула потому что здесь ей сделали 5 облучений из 10 и свернули аппарат отправив ’домой умирать потому что война’ . Пройти Польшу, Германию , именно ’пройти’, семь кругов ада по больницам с их местными приколами, На больничной койке онлайн сдать госы в харьковском педагогическом. Сейчас у неё 4 стадия...и она живёт, возит по врачам отца с раком желудка, ищет дочери психолога, потому что ребёнок замкнулся и вообще перестал есть, а местный психиатр выписал рекомендацию ’регулярно питаться’. И куда ей сюда ехать?
Да, кто-то там живёт свою лучшую жизнь, а кто-то и здесь не бедствует. Так что не стоит меряться страданиями , это заведомо проигрышная идея.
#Пойду_кгадалке• 03 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Я ей написала, что неприятно слушать про вот это вот все. Написала то, что чувствую. Если вы про развернутый, аргументированный диалог, то это не формат форума и сюда я захожу не за этим
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Можна
ст.23 ЗУ ’Про мобілізаційну пдготовку та мобілізацію’
Там перераховані усі підстави
Є у вільному доступі в інтеренті
Там перераховані усі підстави
Є у вільному доступі в інтеренті
Звичайно.А якщо нема права на відстрочку?
А у нас макарошки• 03 октября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Тоді треба було ’робити’ їх за 3,5 роки (поступити на навчання,...)
Або отримати бронь на критичному підприємстві/організації (якщо оновлені дані та не в розшуку)
А якщо є вже вища освіта?