Работать надо• 03 октября в 07:15
Какой язык для вас не красив?
для вашего уха, какой язык вы не воспринимаете? для меня французский и арабский
Шмоточницаца• 03 октября в 10:19
Ответ дляГимли
А пока только позоришься
В чому? Слово предки є в українській мові
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 октября в 10:23
Ответ дляКапитошечка
Якщо вони українці то чому єзиком чужої нації розмовляють?
отже вони ніякі не українці, а звичайні ро-сі-я-ни.
і я не буду себе обманювати та літати в рожевих хмарах
просто я з того прошарку людей які тойоту - тойотою називають, добро - добром, а росіянів - росіянами.
Ви б історію почитали чи що.. чого велика частина України з рос мовою, частина з українською. Та так, до речі, гарною українською мовою (хто там в нас вважає, що коли народився на заході, то знає її найкраще та має право повчати) володіють одиниці. Навіть ті, що вважають її для себе рідною. Оті всі польські, румунські, мадярські запозичення не роблять шани та не дають права вам повчати іншу частину України
Женщинас• 03 октября в 10:41
Ответ дляШмоточницаца
А що у Вас асоціюється з Україною?
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 03 октября в 10:56
Ответ дляКапитошечка
Мій приклад про лікаря - у переносному сенсі він покликаний показати суперечність слів хворої.
Просто в Україні як і усюди у світі - єдиний какнонічний канон українців, проста формула: ’українці = українська мова + українське самоусвідомлення’
все. усе інше - від лукавого, хитровиверти і арестовщина.
арестовщина - це коли хтось намагається як бог замінити канон своїм терміном, змінити канонічний зміст на свій, той який зручний.
і тому усі інші формули українства - не працюють.
ви вашим знайомим англійцям задайте формулу - франкомовні англійці у середині Англії і поливіться як у них від цього маразму мізки поплавляться, а в Україні маразм намагаються лекалізувати і узаконити замість того аби остаточно його викорінити.
я зрозуміла ваш приклад але захисники від лукавого як ви написали захищають вашу дупу, а не треба. ви на це не заслуговуєте
Бритоножка• 03 октября в 11:02
Немецкий. Как муж дуолинго рядом проходит, мне кажется, что он Майн Кампф зачитывает вслух. Не смогла бы жить в Германии или Австрии и отовсюду слышать это лаянье
Ну шо не так?• 03 октября в 12:00
Ответ дляЖенщинас
Удалено администрацией...
Це вона не подумала.
Я спокійно спілкуюсь на обох мовах, але при таких заявах це був би останній день спілкування.
Ну шо не так?• 03 октября в 12:01
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хлопці наші російськомовні також?
Вам самим ці маніпуляції не набридли?
Нових методичок гундяєв не видав?
Роздратована шкіра• 03 октября в 12:07
Ответ дляНу шо не так?
Москальський
Ну, вот по поводу москальского, он и мне не нравится. Хотя я разговариваю по-русски. Они очень а-кают.
Купила недавно аудиокнигу по-русски и реально оно меня выбешивает это а-канье.
Роздратована шкіра• 03 октября в 12:10
Раньше мне не нравился немецкий. А сейчас должна его любить и учить), находясь в Германии.
спальное место• 03 октября в 12:18
Нравится русский, украинский, немецкий, французский. Не нравится арабский.
Тріль!• 03 октября в 12:47
Немецкий, французский.
А во французском вообще ничего не романтичного не вижу))
Арабский, турецкий, английский, люблю. Хотя арабский не знаю совсем 🤗
Подвійна веселка• 03 октября в 13:04
Не люблю німецький, білоруський, китайський, японський, корейський, всякі там абыгырлстрком лбтуды крзыстым тыгыдым. Короче Таджикистан, Узбекистан і тому подібне
Дева Мария• 03 октября в 13:29
Немецкий. Меня просто передергивает даже от страны . Бррр , не понимаю как там жить, видимо моя душа во вторую мировую подверглась пытками немцами .
Хочу наколоти губи• 03 октября в 14:53
Ответ дляМотористка
Так може написати тільки бидло, і бидло його підтримає.
Бидло на може державну мову вивчити за 30+ років незалежності і надалі вже після повномасштабного вторгнення свино-собачою говорить, бо щелепи недорозвинені
Хочу наколоти губи• 03 октября в 14:59
Ответ дляЖенщинас
Язык мовнюков)))) к языку нормальных украинцев, не имеющих вавку в голове, отношусь нормально.
В узґіх єзіґ звісно більш мелодійний😂, недорозвинені узьґощелепні 100% згодні?
Хочу наколоти губи• 03 октября в 15:01
Ответ дляМотористка
Ви в курсі, що таких, як ви, називають мовнюками? Чи не могли б ви свою агресію спрямувати на хуйло, а не на російськомовних українців? Своїх кусати легше?
Правильно, навіщо на ущербних свою агресію направляти, їх життя і так образило, у них інтелектуальні здібності низькі і щелепи недорозвинені