Работать надо• 03 октября в 07:15

Какой язык для вас не красив?

для вашего уха, какой язык вы не воспринимаете? для меня французский и арабский
Кіма кепка• 03 октября в 08:34
Ответ дляШмоточницаца
Ні, зросійщення України проводилось давно.
Було, але факт залишається фактом. Це рідна мова, яка вивчається з маленького і без спеціального навчання і якою мислять.
viter33• 03 октября в 08:37
Ответ дляКіма кепка
Тоді австрійці це німці, бельгійці це нідерландці, французи і теж німці, про швейцарців, канадців та американців взагалі мовчу
Ви катастрофічно відстали від життя
в березні 2025 Трамп видав указ про визнання англійської мови єдиною державною
пАлАвинкА• 03 октября в 08:38
Ответ дляРаботать надо
вы думаете вот прям у всех 7 утра сейчас?
В Украине да
Lizavel• 03 октября в 08:39
Нравится немецкий,я серьезно
Шмоточницаца• 03 октября в 08:39
Ответ дляКіма кепка
Рідна мова та, якою розмовляли предки. А не так, яку навязали,навіть якщо віка пройшли.
Лорка-хлорка• 03 октября в 08:39
французский
Кіма кепка• 03 октября в 08:40
Ответ дляviter33
Ви катастрофічно відстали від життя
Як щодо австрійців?
Капитошечка• 03 октября в 08:41
Ответ дляКіма кепка
австріяки і є німцями, це не секрет. дві німецькі країни. як 100 років назад були дву українські держави УНР та ЗУНР.
бельгія = нідерландці + французи
швейцарія, канада, сша, австралія - принципово інші. це не етноси, а спільноти переселенців з усього світу, не існує американської, канадської, австралійської та швейцарської мов та етносів. не плутайте етнічні нації та молоді переселенсько-колоніальні нації.
пАлАвинкА• 03 октября в 08:41
Ответ дляШмоточницаца
Пращури
Кіма кепка• 03 октября в 08:41
Ответ дляШмоточницаца
Почитайте визначення, що таке рідна мова, а не придумувати щось від себе.
Шмоточницаца• 03 октября в 08:41
Ответ дляпАлАвинкА
Пращури
Я теж ще вчусь. Дякую
viter33• 03 октября в 08:42
Ответ дляКіма кепка
Як щодо австрійців?
Історично склалося
І це послужило ’виправданням’ аншлюсу Австрії гітлерівською Німеччиною в 1938 (і подальшим захопленням Європи)
Шмоточницаца• 03 октября в 08:43
Ответ дляпАлАвинкА
Пращури
Предки теж є в українській мові.
Наприклад у фільмі ’Тіні забутих предків ’
На привозе• 03 октября в 08:56
Арабский. Не красивый для меня и вообще жутко от него
Капитошечка• 03 октября в 08:58
Ответ дляНа привозе
і у чоловіків арабських жінки це матеріал, річ,
Женщинас• 03 октября в 09:06
Ответ дляLizavel
Нравится немецкий,я серьезно
Вы это я?
Женщинас• 03 октября в 09:08
Ответ дляШмоточницаца
Предки, которых я застала ( мама, папа и бабушки) говорили на русском. Должна ли я считать родным язык, на котором гипотетически говорили те, мои предки, которых я никогда не видела и не слышала?
Женщинас• 03 октября в 09:09
Ответ дляШмоточницаца
По вашей логике, если у меня в роду были китайцы или греки, у меня родной - китайский или греческий?)))) Родной это тот, на котором говоришь с рождения
А я женатая• 03 октября в 09:12
Ответ дляКапитошечка
Стовідсотково підтримую.
Судячи по тому як миттєво дизи строчать на моє повідомлення, то кацапуськіє з федераші вже на робочих місцях сидять.
100%. Дизлайків під нормальними коментарями забагато)). хай працюють.. потвори.
Женщинас• 03 октября в 09:13
Ответ дляКапитошечка
Стовідсотково підтримую.
Просто народу скучно) а тут весёлая тема намечается))
Женщинас• 03 октября в 09:14
Ответ дляМульйонерша
Тоже.
От немецкого языка у меня вообще мурашки по коже
Как собачий лай
Я так тоже думала про немецкий, а потом влюбилась в него) сейчас жалею, что так поздно)
Женщинас• 03 октября в 09:15
Ответ дляПес Патрон
Думаєте зараз росіяни воюють проти росіян? Ви уявляєте скільки наших захисників ви обурили цим висловом
Если честно, защитники класть с прибором хотели на вот этих упоротых мовнюков. Они занимаются своим делом.
Капитошечка• 03 октября в 09:16
Ответ дляЖенщинас
вашу пращури усі жили в умовах чужого панування, чужої країни з 1654 до 1991 го, чого ви хотіли від ваших рідних? там де москва панує, там вона ревностно гнітить усе немосковське.
ваша рідні вимушені були так говорити інакше би мали великі проблеми, а проблем нормальні люди собі не хочуть
Женщинас• 03 октября в 09:17
Ответ дляШмоточницаца
Що вони не по своїй волі розмовляли на цій мові і пробують переходити на українську .
Не пробуют оно им не надо))) говорю как человек, который специально узнавал)))
Шмоточницаца• 03 октября в 09:18
Ответ дляЖенщинас
А почати вчити мову ? Ні?
Рахувати рідною іншу, а вчити ту, в середовищі якої ти живеш
Женщинас• 03 октября в 09:19
Ответ дляБарбітта
Боже, яка честь! Дякуємо! До нас бариня ставиться нормально! Заслужили!!!!

П.С. автор, будь-яка мова прекрасна. Навіть російська. Коли нею розмовляють залишки адекватних. Не таких, на пост якої я відповідаю.
Если бы у меня было плохое настроение, я бы на вас обиделась но у меня оно хорошее)) чего и вам желаю
Капитошечка• 03 октября в 09:21
Ответ дляЖенщинас
веселощів мені і в житті вистачає, у мене молодий племінник радується що влітку пройшов чоловіче обрізання, сам гроші назбирав на процедуру і навіть жалкує що його у дитинстві після народження не обрізали))
Женщинас• 03 октября в 09:23
Ответ дляШмоточницаца
А почати вчити мову ? Ні?
Всю жизнь жила среди русского языка. Сейчас живу среди немецкого - каждый день практикую на работе и дома)) обожаю его)))
Женщинас• 03 октября в 09:25
Ответ дляКапитошечка
Бедная моя мама, оказывается её принуждали говорить на русском)) и стихи писать (в стол))))))
Шмоточницаца• 03 октября в 09:26
Ответ дляЖенщинас
А серед українського не жили?